Қысқа мерзімді жоспардың бөлімі:
|
Денсаулық және қауіпсіздік
|
Машықкердің аты-жөні:
|
Амандық Ұлдана
|
Күні:
|
09.11.2022
|
Сынып:
|
8 сынып
|
Қатысқандар саны:
|
|
Қатыспағандар саны:
|
|
Сабақтың тақырыбы:
|
Статистикалық мәліметтер
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
8.2.2.2 Абсольютті және салыстырмалы сілтемелерді пайдалану
|
Сабақтың мақсаты
|
Оқушылардың барлығы
· Абсолюттік, салыстырмалы және аралас сілтемелер туралы біледі. Оқушылардың көпшілігі
· Абсолюттік, салыстырмалы және аралас сілтемелердің қызметтерін түсінеді.
Оқушылардың кейбірі
· Абсолюттік, салыстырмалы және аралас сілтемелерді түсінеді, практикада қолданады.
|
Сабақтың барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері/уақыты
|
Педагогтың әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
|
1. Оқушылармен амандасу
2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.
Ұйымдастыру кезеңі:
-Сәлемдесу. Оқушыларды түгенлеу.
Жағымды ахуал тудыру:
«Крокодил» ойыны
«Ыстық орындық» стратегиясы арқылы оқушыларға өткен сабақты еске түсіру.
|
Амандасады
Сабақтың мақсатымен танысады
Конветтегі құпия сөзді іс-қимылмен басқа оқушыларға түсіндіру
Сұрақтар қояды
|
-Жарайсыңдар!
-Тамаша!
|
Орындық
|
Сабақтың ортасы
|
Жаңа білім
Оқулықпен жұмыс.
Жаңа сабақты кітаптағы жаңа мәліметтер
бойынша түсіндіру
Жеке жұмыс
Оқулықтың 40 беттегі «Ойлан» сұрақтары
Сергіту сәті:
«Кім жылдам» ойыны:
Оқушылар тақтаға шығып жұптасып тұрып, мұғалім айтқан сандар немесе әріптерді іс-қимылдарымен жылдам жарыса отырып көрсетулері керек
Жалпылай жұмыс
Тақтадағы сұрақтарға ауызша жауап беру
|
Мұғалімді мұқият тыңдап, термин сөздерді жазып алу
Сұрақтарға жауап береді
|
Оқушы
лар бірін-бірі бағалайды
|
|
Сабақтың соңы
|
Рефлексия
«Алма ағашы» әдісі Оқушылар сабақтан не түсінді, не түсінбегеннін стикерге жазып алма ағашына іледі
|
Оқушылар стикерді алма ағашына іледі
|
ШАПАЛАҚТАУ ӘДІСІ
|
|
Үй тапсырмасы
|
Оқулықтың 45 бетіндегі 3 тапсырма
|
Үй тапсырмасын орындап келеді
|
|
Оқулық
|