қ\с
|
Жүргізілетін жұмыстың атауы
|
Мақсаты
|
Мерзімі
|
Күтілетін нәтиже
|
Тәлім алушы
|
Тәлімгер
|
1
|
Кәсіби әңгіме
Ұйымдастыру кезеңі
|
Тәлімгерлік жоспарын құру. Тәлім алушыны анықтау
|
12. 01
|
Тәлімгерлік жұмысына құрылған жоспар талданады. Тәлім алушы анықталады
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
2
|
Тәлімгер дегеніміз кім?(Отырыс өткізу)
|
Тәлімгерлік үдерісін енгізу, жақсы тәлімгер қандай болатындығын және тәлімгер әріптестердің кәсіби дамуына қалай көмектесе алатынын анықтау
|
15. 01
|
Тәлімгерлік арқылы әріптестерінің жұмыс әдістерін жетілдіруге қалай көмектесуге болатынын біледі.
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
3
|
Тәлім алушыны өз сабағыма шақыру
|
Жаңа әдістерді қалай енгізіп,оқушыны қалай ынталандыруға болатындығын тәжірибе жүзінде көрсету..
|
19. 01
26 .01
|
Оқушыларды қалай ынталандыруға болатындығын үйренеді.
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
4
|
Кәсіби әңгіме
|
Тәлім алушымен сенімді қарым –қатынас орнату
|
28.01
|
Тәлім алушының жаңа әдіс тәсілдерді сабаққа енгізе алатынына сенімі артады.
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
5
|
Орта мерзімді, жоспарлау туралы
түсінік беру
|
Орта мерзімді жоспар жасау жолдарын үйрету
|
01. 02
|
Орта мерзімді, жоспар жасау жолдарын үйренеді
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
6
|
Орта мерзімді, жоспарлау ға көмектесу.
SMART мақсат қою
|
SMART мақсат қоюға үйрету
|
05. 02
|
SMART мақсат қоюға үйренеді.
Орта мерзімді жоспар жасалынады.
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
7
|
ҚМЖ-ның жаңа үлгісімен таныстыру
|
Жаңа үлгідегі сабақ жоспарының қалай жазылатындығымен таныстыру
|
08. 02
|
Жаңа үлгідегі ҚМЖ жасап үйренеді.
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
8
|
Сабақтарға қатысу
|
Тәлім алушының қажеттіліктері анықталады .
|
Үнемі
|
Тәлімгер тәлім алушының сабақтарына қатысады.Жұмыс барысындағы өзгерістерді анықтайды.
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
9
|
Үлгі сабақтар
|
Тәлім алушының сыныбына үлгі сабақтар жүргізу. Оқушылардың сабақ барысындағы іс-әрекеттерін бақылау
|
10. 02 16. 02
|
Тәлімгер тәлім алушының сыныбына үлгі сабақтар өтеді. Тәлім алушы өз сыныбын бақылайды
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
10
|
Рефлексивті есеп
|
Тәлім алушының жұмысына, сабақты жүргізудегі іс-әрекеттеріне, анық-таған мәселелерге рефлексивті есеп жазу
|
Әр сабақ-тан соң
|
Тәлім алушымен жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазылады
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
11
|
Тәлімгерлік «Сындарлы оқыту теориясы» тақырыбында тәлімгерлік жүргізу
|
Оқытудың сындарлы теориясының мақсатын түсінуіне, өз сабақтарында қолдана білуіне ықпал жасау
|
19.02
|
Оқытудың сындарлы теориясының мақсатын түсінеді, өз сабақтарында қолданады
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
12
|
Кәсіби көмек
|
Күнделікті сабақ жоспарын Блум таксономиясы бойынша жасауға үйрету. Блум таксономиясының ойлау деңгейлерін түсіндіру
|
26. 02
|
Блум таксономиясы туралы түсінік алады. Сабақ жоспарын Блум таксономиясы бойынша жасауды үйрету
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
13
|
Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс
|
Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс философиясымен таныстыру, топқа бөлудің әдістерін бірлесе отырып талдау
|
О1. 03
|
Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс философиясымен танысады, әдіс-терін үйренеді.
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
14
|
Сабақтарға қатысу
|
Тәлім алушының сабақтарына қатысу. Тәлім алушының жұмыстарындағы өзгерістерді көру, тәжірибені талдау
|
02- 10. 03
|
Тәлімгер тәлім алушының сабақтарына қатысады.Жұмыс барысындағы өзгерістерді анықтайды.
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
15
|
Кәсіби әңгіме
|
Тәлім алушымен жүргізіліп жатқан жұмыстар жайлы және өзгерістер жайлы әңгімелесу. Тәлім алушының қызметкер ретінде және тұлға ретінде өсуіне ықпал жасау
|
14. 03
|
Тәлімгер тәлім алушымен жүргізіліп жатқан жұмыстар жайлы кәсіби әңгіме жүргізеді. Тәлім алушы қызметкер ретінде өзін жаңа қырынан таниды.
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
16
|
Рефлексивті есеп
|
Жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазу
|
18.03
|
Жүргізілген
жұмыстарға рефлексивті есеп жазады
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
17
|
Тәлімгерлік
«Диалогтік оқыту»
|
Тәлім алушыға сабақта «диалогтік оқытудың» тиімділігін көре білуге ықпал жасау.Диалогтік оқытудың түрлері, әдістері туралы бірлесе талдау
|
05. 04
|
Бағдарламаның жеті модуль негіздеріндегі «диалогтік оқыту» түрлерімен, әдістерімен танысады.Сабақта тиімді пайда-ланады
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
18
|
Рефлексивті есеп
|
Желтоқсан
айында жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазу
|
08.. 04
|
Қараша айында жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазады
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
19
|
Тәлімгерлік
«Оқыту мен оқудағы жаңа әдістер»
|
Тәлім алушы әріптесімнің кәсіби дамуына ықпал жасау
|
13 04
|
Тәлім алушы әріптестерімнің кәсіби дамуына ықпал жасау
|
Күреңбаева
|
Курманбаева
|
20
|
Сабақтарға қатысу
|
Тәлім алушының сабақтарына қатысу. Тәлім алушының жұмыстарындағы өзгерістерді көру, тәжірибені талдау
|
14-19. 04
|
Тәлімгер тәлім алушының сабақтарына қатысады.Жұмыс барысындағы өзгерістерді анықтайды.
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
21
|
Кәсіби әңгіме
«Оқыту түрлері»
|
Әріптестермен өзгерген сабақтар барысындағы оқыту түрлері туралы әңгімелесу
|
26.04
|
Әріптестерім өзгерген сабақтар барысында қолданып жүрген оқыту түрлері туралы бір-бірімен пікір алмасады
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
22
|
Рефлексивті есеп
|
Жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазу
|
03. 05
|
Жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазады
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
23
|
Тәлімгерлік
«Оқыту мен оқуда сын тұрғысынан ойлауға үйрету модулі»
|
Сын тұрғысынан ойлаудың философиясын түсіндіріп, оқушылардың сын тұрғысынан ойлана білуі үшін түрткі сұрақтарды дұрыс қоя білуіне ықпал жасау
|
10-13. 05
|
Сын тұрғысынан ойлаудың философиясымен танысады, оқушылардың сын тұрғысынан ойлана білуі үшін түрткі сұрақтарды дұрыс қоя біледі
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
24
|
Кәсіби әңгіме
|
Блум таксономиясының ойлау деңгейлері оқушылардың сын тұрғысынан ойлана білуіне мүмкіндік тудыратындығын түйсінуіне ықпал жасау
|
16. 05
|
Блум таксономиясының ойлау деңгей-лерінің мақсат-тарын түсінеді. Оқушыларға сын тұрғасынан ойлана білуге ықпал жасайды
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
25
|
Эвалюация
|
Тәлім алушы әріптестеріммен жүргізілген жұмыстарға есеп беру. Дәлелдемелерді, фотосуреттерді жинақтап,әдістемелік сайдтарға жіберу.
|
20.05
|
Тәлім алушы әріптестеріммен жүргізілген жұмыстарға есеп беру. Дәлел-демелерді, фотосуреттерді жинақтап,әдісте
мелік сайдтарға жіберіледі
|
Күреңбаева
|
Койшибекова
|
Қазақстан Республикасының педагог қызметкерлерінің біліктілігін арттырудың деңгейлі бағдарламалары аясында
қ\с
|
Жүргізілетін жұмыстың атауы
|
Мақсаты
|
Мерзімі
|
Күтілетін нәтиже
|
Тәлім алушы
|
Тәлімгер
|
1
|
Кәсіби әңгіме
Ұйымдастыру кезеңі
|
Тәлімгерлік жоспарын құру. Тәлім алушыны анықтау
|
14. 01
|
Тәлімгерлік жұмысына құрылған жоспар талданады. Тәлім алушы анықталады
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
2
|
Тәлімгер дегеніміз кім?(Отырыс өткізу)
|
Тәлімгерлік үдерісін енгізу, жақсы тәлімгер қандай болатындығын және тәлімгер әріптестердің кәсіби дамуына қалай көмектесе алатынын анықтау
|
18. 01
|
Тәлімгерлік арқылы әріптестерінің жұмыс әдістерін жетілдіруге қалай көмектесуге болатынын біледі.
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
3
|
Тәлім алушыны өз сабағыма шақыру
|
Жаңа әдістерді қалай енгізіп,оқушыны қалай ынталандыруға болатындығын тәжірибе жүзінде көрсету..
|
19. 01
27 .01
|
Оқушыларды қалай ынталандыруға болатындығын үйренеді.
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
4
|
Кәсіби әңгіме
|
Тәлім алушымен сенімді қарым –қатынас орнату
|
29.01
|
Тәлім алушының жаңа әдіс тәсілдерді сабаққа енгізе алатынына сенімі артады.
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
5
|
Орта мерзімді, жоспарлау туралы
түсінік беру
|
Орта мерзімді жоспар жасау жолдарын үйрету
|
02. 02
|
Орта мерзімді, жоспар жасау жолдарын үйренеді
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
6
|
Орта мерзімді, жоспарлау ға көмектесу.
SMART мақсат қою
|
SMART мақсат қоюға үйрету
|
08. 02
|
SMART мақсат қоюға үйренеді.
Орта мерзімді жоспар жасалынады.
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
7
|
ҚМЖ-ның жаңа үлгісімен таныстыру
|
Жаңа үлгідегі сабақ жоспарының қалай жазылатындығымен таныстыру
|
10. 02
|
Жаңа үлгідегі ҚМЖ жасап үйренеді.
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
8
|
Сабақтарға қатысу
|
Тәлім алушының қажеттіліктері анықталады .
|
Үнемі
|
Тәлімгер тәлім алушының сабақтарына қатысады.Жұмыс барысындағы өзгерістерді анықтайды.
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
9
|
Үлгі сабақтар
|
Тәлім алушының сыныбына үлгі сабақтар жүргізу. Оқушылардың сабақ барысындағы іс-әрекеттерін бақылау
|
12. 02 17. 02
|
Тәлімгер тәлім алушының сыныбына үлгі сабақтар өтеді. Тәлім алушы өз сыныбын бақылайды
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
10
|
Рефлексивті есеп
|
Тәлім алушының жұмысына, сабақты жүргізудегі іс-әрекеттеріне, анық-таған мәселелерге рефлексивті есеп жазу
|
Әр сабақ-тан соң
|
Тәлім алушымен жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазылады
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
11
|
Тәлімгерлік «Сындарлы оқыту теориясы» тақырыбында тәлімгерлік жүргізу
|
Оқытудың сындарлы теориясының мақсатын түсінуіне, өз сабақтарында қолдана білуіне ықпал жасау
|
19.02
|
Оқытудың сындарлы теориясының мақсатын түсінеді, өз сабақтарында қолданады
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
12
|
Кәсіби көмек
|
Күнделікті сабақ жоспарын Блум таксономиясы бойынша жасауға үйрету. Блум таксономиясының ойлау деңгейлерін түсіндіру
|
29. 02
|
Блум таксономиясы туралы түсінік алады. Сабақ жоспарын Блум таксономиясы бойынша жасауды үйрету
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
13
|
Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс
|
Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс философиясымен таныстыру, топқа бөлудің әдістерін бірлесе отырып талдау
|
О3. 03
|
Ынтымақтастық және топтағы бірлескен жұмыс философиясымен танысады, әдіс-терін үйренеді.
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
14
|
Сабақтарға қатысу
|
Тәлім алушының сабақтарына қатысу. Тәлім алушының жұмыстарындағы өзгерістерді көру, тәжірибені талдау
|
05- 10. 03
|
Тәлімгер тәлім алушының сабақтарына қатысады.Жұмыс барысындағы өзгерістерді анықтайды.
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
15
|
Кәсіби әңгіме
|
Тәлім алушымен жүргізіліп жатқан жұмыстар жайлы және өзгерістер жайлы әңгімелесу. Тәлім алушының қызметкер ретінде және тұлға ретінде өсуіне ықпал жасау
|
16. 03
|
Тәлімгер тәлім алушымен жүргізіліп жатқан жұмыстар жайлы кәсіби әңгіме жүргізеді. Тәлім алушы қызметкер ретінде өзін жаңа қырынан таниды.
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
16
|
Рефлексивті есеп
|
Жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазу
|
18.03
|
Жүргізілген
жұмыстарға рефлексивті есеп жазады
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
17
|
Тәлімгерлік
«Диалогтік оқыту»
|
Тәлім алушыға сабақта «диалогтік оқытудың» тиімділігін көре білуге ықпал жасау.Диалогтік оқытудың түрлері, әдістері туралы бірлесе талдау
|
05. 04
|
Бағдарламаның жеті модуль негіздеріндегі «диалогтік оқыту» түрлерімен, әдістерімен танысады.Сабақта тиімді пайда-ланады
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
18
|
Рефлексивті есеп
|
Желтоқсан
айында жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазу
|
11. 04
|
Қараша айында жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазады
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
19
|
Тәлімгерлік
«Оқыту мен оқудағы жаңа әдістер»
|
Тәлім алушы әріптесімнің кәсіби дамуына ықпал жасау
|
13 04
|
Тәлім алушы әріптестерімнің кәсіби дамуына ықпал жасау
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
20
|
Сабақтарға қатысу
|
Тәлім алушының сабақтарына қатысу. Тәлім алушының жұмыстарындағы өзгерістерді көру, тәжірибені талдау
|
14-19. 04
|
Тәлімгер тәлім алушының сабақтарына қатысады.Жұмыс барысындағы өзгерістерді анықтайды.
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
21
|
Кәсіби әңгіме
«Оқыту түрлері»
|
Әріптестермен өзгерген сабақтар барысындағы оқыту түрлері туралы әңгімелесу
|
26.04
|
Әріптестерім өзгерген сабақтар барысында қолданып жүрген оқыту түрлері туралы бір-бірімен пікір алмасады
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
22
|
Рефлексивті есеп
|
Жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазу
|
05. 05
|
Жүргізілген жұмыстарға рефлексивті есеп жазады
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
23
|
Тәлімгерлік
«Оқыту мен оқуда сын тұрғысынан ойлауға үйрету модулі»
|
Сын тұрғысынан ойлаудың философиясын түсіндіріп, оқушылардың сын тұрғысынан ойлана білуі үшін түрткі сұрақтарды дұрыс қоя білуіне ықпал жасау
|
10-13. 05
|
Сын тұрғысынан ойлаудың философиясымен танысады, оқушылардың сын тұрғысынан ойлана білуі үшін түрткі сұрақтарды дұрыс қоя біледі
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
24
|
Кәсіби әңгіме
|
Блум таксономиясының ойлау деңгейлері оқушылардың сын тұрғысынан ойлана білуіне мүмкіндік тудыратындығын түйсінуіне ықпал жасау
|
16. 05
|
Блум таксономиясының ойлау деңгей-лерінің мақсат-тарын түсінеді. Оқушыларға сын тұрғасынан ойлана білуге ықпал жасайды
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|
25
|
Эвалюация
|
Тәлім алушы әріптестеріммен жүргізілген жұмыстарға есеп беру. Дәлелдемелерді, фотосуреттерді жинақтап,әдістемелік сайдтарға жіберу.
|
20.05
|
Тәлім алушы әріптестеріммен жүргізілген жұмыстарға есеп беру. Дәлел-демелерді, фотосуреттерді жинақтап,әдісте
мелік сайдтарға жіберіледі
|
А.Шарипбай
|
А. Курманбаева
|