Басты бет



135557 +0, +0
pdfhttpss3.timeweb.com29ae0e9e-okulyk-books752752.pdf27588 kb.
docxинформация дорога в шк764 kb.
docxДокумент Microsoft Word (7)15 kb.
docx1719 kb.
docxМетрология 5 апта36 kb.
pdfСборник СОР и СОЧ 7 класс рус(1)2047 kb.
pdf9 сынып Физика каз897 kb.
docxАнализ СОР и СОЧ русс19 kb.
docxГаухар 15 мамыр121 kb.
docx06.12.24 6а571 kb.
Сабақтың номері (пара) 6 Мамандық-біліктілікСабақтың номері (пара) 6 Мамандық-біліктілік
Пайдалы қазбалар кен орындарын геологиялық түсіру, іздеу және барлау
Сабақ 34,42 Kb. 1
оқу
Сабақтың тақырыбы: Қанат туралы хикая Сабақтың мақсаты: БілімділікСабақтың тақырыбы: Қанат туралы хикая Сабақтың мақсаты: Білімділік
Білімділік: Фариза Оңғарсынованың өлеңіндегі негізі ойды, идеяны ұғындыру. Ата ана мен бала арасындағы махаббатты, ата анаға тілеген ақ тілегінен балаларға өз ата анасынан ең жақын
50,12 Kb. 1
оқу
Сабақ тақырыбы: Тал шыбығына тоқу жұмысына дайындау. Ағаш шыбықтарынан «Желкенді сал» жасауСабақ тақырыбы: Тал шыбығына тоқу жұмысына дайындау. Ағаш шыбықтарынан «Желкенді сал» жасау
Тақырыптың маңыздылығымен танысады және мұғалімнің көмегімен үлгі бойынша. Қауіпсіздік ережесін сақтай отырып әр түрлі тәсілдермен материалдарды және компоненттерді өлшеу, белгілеу, қию, формасын келтіру, жинақтау, қосу және біріктіру
Сабақ 162,8 Kb. 1
оқу
«Оқу мотивациясын анықтау» сауалнамасы«Оқу мотивациясын анықтау» сауалнамасы
Таңертең сен ұйқыдан тұрғанда мектепке қуанышпен барасың ба, әлде үйде қалғың келеді ме?
26,04 Kb. 1
оқу
Газет беттерінде Ұлы Отан соғысы кезінде француз ұшқышының басынанГазет беттерінде Ұлы Отан соғысы кезінде француз ұшқышының басынан
Оны жәндік деп ойлап қалған ол, оң қолымен ұстап алды. Ұшқыштың жәндік емес әскери оқты ұстап алғанын көргендегі таңқалысын көз алдыңызға елестете аласыз ба? Кәдімгі массасы 10 г оқ. Бұл ертегі болып көрінгенімен, болуы мүмкін оқиға
50,26 Kb. 3
оқу
Сабақтың барысы Уақыт өлшемі Методикалық нұсқау Дайын-дық бөліміСабақтың барысы Уақыт өлшемі Методикалық нұсқау Дайын-дық бөлімі
Сапқа тұру. Рапорт беру. Оқушыларды журнал бойынша тексеру. Сабақтың тақырыбын айту
Сабақ 218,9 Kb. 1
оқу
Технологическая карта организованной учебной деятельности Дата : 20 ж./г. Білім беру саласы/ Образовательная областьТехнологическая карта организованной учебной деятельности Дата : 20 ж./г. Білім беру саласы/ Образовательная область
Зкр: автоматизация звуков [ж], [з], [р]. Словарь: активизировать антонимы, определять местоположе­ние от себя
Сабақ 16,67 Kb. 1
оқу
№472 бұйрық бойынша нысан Сырбай Мәуленов атындағы №37 мектеп-лицей Қысқа мерзімді (сабақ)№472 бұйрық бойынша нысан Сырбай Мәуленов атындағы №37 мектеп-лицей Қысқа мерзімді (сабақ)
«Джигсо» әдісі бойынша жаңа тақырыпты өтеді. Оқушылардың топқа бөлініп ұйымдасып жұмыс істеуін қадағалайды
Сабақ 61,85 Kb. 1
оқу
Сабақ Қатысқан оқушылар саны: Қатыспағандар: Тараудың тақырыбы: Сабақ тақырыбыСабақ Қатысқан оқушылар саны: Қатыспағандар: Тараудың тақырыбы: Сабақ тақырыбы
Оқушының төменгі жетістігі (отж): қазақша судың тіршілік көзі екендігін түсінеді, достарымен сөйлеседі
Сабақ 1,9 Mb. 3
оқу
Жүре пайда болған иммундық дефицитiнiң синдромыЖүре пайда болған иммундық дефицитiнiң синдромы
Жүре пайда болған иммундық дефицитiнiң синдромы (житс) пайда болып, адам организмінің қорғаныс механизмдерінің жұмысы бұзылып, инфекция мен қатерлі ісіктерлерден кәдімгі иммунды статус қалыпта болған жағдайда дамымайтын оппортунисттік аурулар
27,68 Kb. 2
оқу
“Сабақ барысында қолданылатын тиімді әдіс –тәсілдер” Қазіргі мұғалім“Сабақ барысында қолданылатын тиімді әдіс –тәсілдер” Қазіргі мұғалім
Инновациялық білімді дамыту, өзгеріс енгізу, жаңа педагогикалық идеялар мен жаңалықтарды өмірге әкелу. Бұрынғы оқушы тек тыңдаушы, орындаушы болса, ал қазіргі оқушы – өздігінен білім іздейтін жеке тұлға екендігіне ерекше мән беруіміз керек
Сабақ 17,58 Mb. 1
оқу
«География» пәнінен -тоқсанға арналған жиынтық бағалаудың тапсырмалары сынып І нұсқа«География» пәнінен -тоқсанға арналған жиынтық бағалаудың тапсырмалары сынып І нұсқа
Шетелдік мемлекеттің билігіне бағынатын, экономикалық және саяси тәуелсіздіктен айырылған және арнайы тәртіп негізінде басқарылатын мемлекет немесе аумақ
0,88 Mb. 3
оқу
57 -беттің -сі казақстан республикасы білім және ғылым министрлігі57 -беттің -сі казақстан республикасы білім және ғылым министрлігі
Авогадро тұрақтысы na кез келген жүйенің ( n ) бөлшектер санының жүйе заттарының мөлшеріне қатынасы n: N/n = na моль-1 = 6,021023 моль-1
2,74 Mb. 11
оқу
21 «Туған жер» мәтінді әңгімеле21 «Туған жер» мәтінді әңгімеле
Балабақшадағы күндерім Мектеп табалдырығын алғаш аттаған күн. Сыныптас достарыммен алғашқы таныстық. Бәрі-бәрі қазіргідей көз алдымда
99,16 Kb. 1
оқу
Характерные химические свойства неорганических веществ различных классов: оксидовХарактерные химические свойства неорганических веществ различных классов: оксидов
46 Kb. 2
оқу
Сабақ№13 Сабақтың тақырыбы Ч. Дарвин ілімінің негізгі қағидалары МақсатыСабақ№13 Сабақтың тақырыбы Ч. Дарвин ілімінің негізгі қағидалары Мақсаты
Тақырыптың өзектілігін аша отырып, Ч. Дарвин ілімінің негізгі қағидаларын оқушыларға түсіндіру
Сабақ 319,71 Kb. 2
оқу
Жұбан ауылдық кітапханасыЖұбан ауылдық кітапханасы
Аудан орталығы Чапаев ауылынан шығысқа қарай 67 шақырым қашықтықта, Жайық пен Өлеңті өзендерінің аралығында Құрайлысай ауылы орналасқан
305 Kb. 1
оқу
Сабақтың мақсаты: Оқушыларға зат есімнің мағыналық түрлерін, зат есімнің жасалу жолдарын, емлесі туралы түсіндіруСабақтың мақсаты: Оқушыларға зат есімнің мағыналық түрлерін, зат есімнің жасалу жолдарын, емлесі туралы түсіндіру
Оқушыларға зат есімнің мағыналық түрлерін, зат есімнің жасалу жолдарын, емлесі туралы түсіндіру
Сабақ 72,13 Kb. 1
оқу
«Сіздің мінезіңіз қандай?» «Оң ба, сол ма?» ойыны«Сіздің мінезіңіз қандай?» «Оң ба, сол ма?» ойыны
Бірнеше рет екі қолыңыздың саусақтарын айқастырып, біріктіріңіз. Байқағаныңыздай, бір қолдың бас бармағы үнемі жоғарғы қалып отырады
18,02 Kb. 1
оқу
Сабақ тың әдісі : сұрақ-жауап, түсіндіру,сто стратегиялары. Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру бөліміСабақ тың әдісі : сұрақ-жауап, түсіндіру,сто стратегиялары. Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру бөлімі
Оқушылар ақынмен кездесті. Жолаушылар Астанаға жақындады. Ұстаз сабақты түсіндірді. Айдын жарысқа қатысты
Сабақ 41,83 Kb. 1
оқу
Әлеуметтану: ғылымға кіріспе және ұғымдар тұжырымдамаларыӘлеуметтану: ғылымға кіріспе және ұғымдар тұжырымдамалары
Жоспарға сәйкес тақырыптың бірінші сұрағына жауап беру үшін біз әлеуметтану деген не, ол нені зерттейді, оның объектісі мен пәнін бір-бірінен ажыратып, шатастырмауымыз керек
57 Kb. 1
оқу
Саясаттану оқу және ғылым пәні ретінде оқытушы: Кульжанова Жулдызай Тимеркановна 87079444968 Жоспар ыСаясаттану оқу және ғылым пәні ретінде оқытушы: Кульжанова Жулдызай Тимеркановна 87079444968 Жоспар ы
«Саясат мемлекетішілік немесе мемлекет аралық билікті үлестіруге ықпал ету немесе билікке қатысуға ұмтылысты білдіреді»
415,25 Kb. 8
оқу
«білім берудегі ақпараттық ЖӘне телекоммуникациялық технологиялар»«білім берудегі ақпараттық ЖӘне телекоммуникациялық технологиялар»
Автоматика – (automation) автоматты басқару теориясын қамтитын,автоматты жүйелерді құру принципі мен оның техникалық құралдарын қамтитын ғылыммен техниканың саласы
2,03 Mb. 8
оқу
«Шаштараз өнері және сәндік косметика»«Шаштараз өнері және сәндік косметика»
0,64 Mb. 12
оқу
Масс медиа (бұқаралық ақпарат құралдары) фильм, музыка, ауызекі немесе жазбаша түрдегі ақпараттардың теледидар, телефон, газет-журнал, радио арқылы таралуыМасс медиа (бұқаралық ақпарат құралдары) фильм, музыка, ауызекі немесе жазбаша түрдегі ақпараттардың теледидар, телефон, газет-журнал, радио арқылы таралуы
Тақырыбы: Масс медианың жаңа стандарттардың, мотивацияның, стереотиптердің, мінез-құлық моделінің, өмір салтының қалыптасуына әсері
62,57 Kb. 1
оқу
Сабақ тақырыбы Пысықтау және қорытындылауСабақ тақырыбы Пысықтау және қорытындылау
Есептерді шығару үдерісінде жылдамдық, арақашықтық, уақытшамаларының өзара тәуелділігін пайдалану
Сабақ 0,53 Mb. 1
оқу
Годовой план воспитательной работы классного руководителяГодовой план воспитательной работы классного руководителя
Цель: создание в школе оптимальных условий для становления, развития, самореализации и социализации личности школьника как гражданина и патриота Республики Казахстан, способного к профессиональному
253,14 Kb. 5
оқу
Білім беру бағдарламасынының, 5В072700 «Азық-түлік өнімдерінің технологиясы»Білім беру бағдарламасынының, 5В072700 «Азық-түлік өнімдерінің технологиясы»
В072700 «Азық-түлік өнімдерінің технологиясы» мамандығының студенттеріне арналған
Білім беру бағдарламасы 0,68 Mb. 3
оқу
\"Бюллетень новых поступлений литературы\" Вы можете использовать для научной, учебной и педагогической деятельности"Бюллетень новых поступлений литературы" Вы можете использовать для научной, учебной и педагогической деятельности
184,5 Kb. 3
оқу
Генетика, селекция және тұҚым шаруашылығЫ (оқулық) алматы 2007Генетика, селекция және тұҚым шаруашылығЫ (оқулық) алматы 2007
Оқулық жоғары оку орындарының "Агрономия", "Селекция және тұқым шаруашылығы" мамандықтарының студенттеріне, ғылыми қызметкерлерге, аспиранттарға, магистранттарға және орта буындағы агрономдарға арналған
Оқулық 11,93 Mb. 22
оқу





©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

Басты бет