29 наурызбен 2-сәуір аралығында 68-інші «Студент және ғылым» атты студенттік ғылыми апталық болып өтті



Дата31.01.2018
өлшемі47.32 Kb.
29 наурызбен 2-сәуір аралығында 68-інші «Студент және ғылым» атты студенттік ғылыми апталық болып өтті.

Студенттерімізде жыл сайын ұйымдастырылатын ғылым апталығына өз белсенділіктерін танытып, өзіндік үлестерін қосуда.

Биылғы өткен 68-ғылыми-тәжірибелік конференцияда студенттеріміз төмендегідей жетістікке жеткен болатын.

Физика, математика және ақпараттық технология (қазақша) секциясында 1-орынды Жұмағалиева Мейрамгүл (04407топ, жетекшісі Атушев М.К), 2-орын Габдолова Гүлназ (04303топ, жетекшісі Джумашева А.А), 3-орын Төлешова Альмира (04401топ, жетекшісі Бегеева А.И), Алғыс хат Бақытжанова Гүлім (04303топ, жетекшісі Джумашева А.).

Физика, математика және ақпараттық технология (орысша) секциясында 1-орынды Кенжина Айсұлу, Штыркина Галина Лямин Дмитрий, Фризена Надежда, Кабиева Ақтоты (04302-топ, жетекшісі: Кузмичева А. Е), 2-орын Фризена Надежда (04302-топ, жетекшісі: Мымрина Н. В), 3-орын Лукьянов Сергей (04302-топ, жетекшісі: Орлова Л. Г). Алғыс хаттар Стульникова Евгений (04102-топ, жетекшісі: Мулдагалиев В.С), Сергеев Антон (04208-топ, жетекшісі: Атушева М. К).

Биология және экология мамандығынан 1-орын Сембаева Динара (01305-топ, жетекшісі: Алжанова Б.С), 2-орын Бисенбаева Тоғжан (01305-топ, жетекшісі: Дарбаева Т.Е), 3-орын Хандохина Виктория (01407-топ, жетекшісі Баудулова Л. А). Алғыс хат Тулегенова Алиса (01405-топ, Юлатова Қ.Б).

Химия және география мамандығынан 1-орын Қадырбаева Асима (01401-топ, жетекшісі:Ниязбекова А.Б), 2-орын Кенжеғұлова Анара (01402-топ, жетекшісі Амангосова М.Г.), 3-орын Марков Платон (01207-топ, жетекшісі Амельченко В.И), Алғыс хат Шуков Алексндр (01108-топ, жетекшісі Амель ченко В.И. Ерғалиева Айнагүл (01402-топ, жетекшісі Черевтова Н.К).

Тарих ғылымдары мамандығынан 1-орын Тоқбаева Жайдарлы (07401-топ, жетекшісі Байболсынова А.С). 2-орын Утегалиева Янгуль (07401-топ, жетекшісі Мұхтар Ә.Қ),. 3-орын Қалиева Айнагүл (07403- топ, жетекшісі Хайдаров Е.Е.) Алғыс хат Құшманова Аида (07107-топ, жетекшісі Уразғалиева Ж.Е.).

Құқықтану мамандығынан 1-орын Ермольчев Илья (08202-топ, жетекшісі Власова Н.А.) 2-орын Куташева Лунара (08301-топ, жетекшісі Муттайрова Т.М.) 3-орын Рахымов Алмас (07105-топ, жетекшісі Ауелбаева Н.Ж.) Алғыс хат Ихсанова Ақнұр (08201-топ, жетекшісі Жалмурзина А.Ж.).

Әлеуметтік ғылымдары мамандығынан 1-орын Махметова Жадыра (07310 топ, жетекшісі: Хабиева Э.С.) 2-орын Нұғманов Аслан (07304 топ, жетекшілері: Ержигитов А.Ж., Кенжегулова А.А.), Бижанова Жанат, (07213 топ, жетекшісі: Абулкасова Д.Б.); 3-орын Алдияров Жигер (07212 топ, жетекшісі: Нургалиева А.М.), Нигмет Айбек (07212 топ, жетекшісі: оқытушы Есеева Г.Н.). Алғыс хат Доскалиев Дамир (07202 топ, жетекшісі: Есеева Г.Н.).

Педогогика және психология мамандығынан: 1-орын Муктарова Айдана (06401-топ, жетекшісі Муханбетчина А.Г.) 2-орын Имангалиева Лаззат (04304-топ, жетекшісі Медешова А.Б.) 3-орын Ковшова Наталья (06302-топ, жетекшісі Баюканская С.Ф), Алғыс хат Ходырева Екатерина(06202-топ, жетекшісі Мендыгереева Э. С). Хайруллина Зарина (БҚМУ колледж, жетекшісі Муканова Н.Е.).

Дене тәрбиесі мамандығынан: 1-орын Тулегенова Сания (01206- топ, жетекшісі Хасанғалиева Т.С.) 2-орын Усенко Александра 09308- топ, жетекшісі Темірғалиева М.С.) 3-орын Мұхамбетова Ботагөз (04201- топ, жетекшісі Базартаев Т.А).

Дене тәрбиесінің теориясы мен әдістемесі және алғашқы әскери дайындық мамандығынан: 1-орын Карлибаев Серік (05404- топ, жетекшісі Ботагариев Т.Ә.) 2-орын Гутарев Александр (05403- топ, жетекшісі Амельченко Л.Б.) 3-орын Сахипов Арыстан (05401- топ, жетекшісі Жищенко А.Н. Алғыс хат Карташова Ольга (05203-топ жетекшісі Амельченко Л.Б), Қазақ тілі мен әдебиеті мамандығынан: 1-орын Тұрғанбаева Дариға (02402- топ, жетекшісі Ержанова Ұ.Р.) 2-орын Қалиева Ләззат(02401- топ, жетекшісі Сұлтанғалиева Р.Б.) 3-орын Барасова Оксана (04402 - топ, жетекшісі Ахметова М.К.) Алғыс хат Абиева Жадыра (02201- топ, жетекшісі Мұханбетқалиева Р.Қ.).

Жалпы тіл және аударма мамандығынан: 1-орын Меңдғалиев Асхат (09204- топ, жетекшісі Өтемісова Э.К.) 2-орын Қазетова Гаухар (03102- топ, жетекшісі Меңдіғалиева А.С.) 3-орын Куткужанова Сәуле (09110- топ, жетекшісі Хайрулина Ш.М.) Алғыс хат Щукова Елена (09112- топ, жетекшісі Қалиева А.Т.).

Орыс филологиясы және аударма мамандығынан 1-орын Хлопкова Анастасия (03406- топ, жетекшісі Донскова Г.А.) 2-орын Утемисова Бағдагүл (03306- топ, жетекшісі Донскова Г.А), 3-орын Сапанова Бақытгүл, Исманова Динара, Оразғалиева Алия (03303- топ, жетекшісі Зубков В.С.) Алғыс хат Рахматуллина Ирина(03406-топ, жетекшісі Даминова Л.К), Попова Елена, Соловей Елена (03306а- топ, жетекшісі Щербанов Н.М.).

Ағылшын тілі оқытудың теориясы мен практикасы мамандығынан 1-орын Абдрахманова Альфия (03403- топ, жетекшісі Абуханова А.Г.), 2-орын Анкилдакова Светлана(03403-топ, жетекшісі Абуханова А. Г), Пузаткина Марина (03403- топ, жетекшісі Чечектко М.В) 3-орын Загидуллина А (03402- топ, жетекшісі Чечектко М.В) Алғыс хат Жангалиева Айгерим (БҚМУ колледжі жетекшісі Лысенко Н.К.).

Көркем қолданбалы өнер мамандығынан 1-орын Сартаева Оксана (10104- топ, жетекшісі Дәулетова Б.Ғ) 2-орын Масеева Ксения (10104- топ, жетекшісі Кенжина Ж.С) 3-орын Қуатова Мейрамгүл (БҚМУ колледжі жетекшісі Хабадашев Н.А.) Алғыс хат Абилова Гулзия(БҚМУ колледж, Отаров М.Т), Ищанова Лунара (БҚМУ колледжі жетекшісі Молдашева Б.Ә.), Вокал және аспапты орындау мамандығынан 1-орын Руденко Анастасия (11410- топ, жетекшісі Дикина М.М) 2-орын Қапезова Асемгүл (11304- топ, жетекшісі Қаженова Л.Ж) 3-орын Абуова Динара (11405- топ, жетекшісі Алимбаева Г.Б.).

Музыкалық білім беру мамандығынан 1-орын Румянцева Вера (11202- топ, жетекшісі Пальгова В.В.) 2-орын Уразгалиева Гүлдана (11201- топ, жетекшісі Нагимова М.М.) 3-орын Файзулина Азиза (11301- топ, жетекшісі Жардемова А.Б.) Алғыс хат Бекмуханбетова Нина (11102- топ, жетекшісі Окунева О.П.).

Театрлық-хореографиялық өнер және кітапханатану мамандығынан 1-орын Быков Сергей (10307- топ, жетекшісі Коленко И. М). 2-орын Шаримов Алпамыс (11108- топ, жетекшісі Жұмағалиева Г.Е.) 3-орын Қожахметова Анастасия (11130- топ, жетекшісі Гузь О.Ф.) Алғыс хат Аратқызы Хиуаз (11213- топ, жетекшісі Сүндетқалиева А.А.).

Экономикалық теория және бизнес секциясында: 1-орын Турцова Алиса (09215 топ, жетекшісі: Мергалиева Л.И.), 2-орын Шайхиев Данияр (09304 топ, жетекшісі: Мергалиева Л.И.) 3-орын (Шайханов Әділжан, 09312 топ, жетекшісі: оқытушы Искалиев Е.Е.).

Менеджмент және кәсіпкерлік секциясында 1-орын Сариева Ләззат (09305 топ, жетекшісі: Мухамбеткалиева Ф.К. ; 2-орын Кондополо Нина, 09209 топ, «Туризм» мамандығы. «Проблемы развития туристической инфраструктуры в Республике Казахстан» Ғылыми жетекшісі: оқытушы Аимешова Ж.С.; 3-орын Потяка Александр, 09310 топ, жетекшісі: Череватова Т.Ф.; Алғыс хат Амиров Дамир, Баимукашева Мария, Испулов Мухаммед (09301 топ, Мансурова М.А.).

Қаржы және есеп мамандығынан 1-орын Муктарова Эльвира (09409- топ, жетекшісі Скок Е.А.), 2-орын Ихсанова Майра, Валиева Вероника(9412 топ, жетекшісі Луқпанова А.Р), Мурзатаева Данагүл (09412- топ, жетекшісі Алтыбаева ШМ.), 2-орын Саримов Нұрлан (09311- топ, жетекшісі Давлетов Е.Г.) Алғыс хат Нугманова Мира (09316- топ, жетекшісі Жангалиева Р.У.) ие болған еді.

Сонымен қоса, «Ғылыми үйірме сайысында» өзіндік көркемдігімен ерекшеленіп 1-орынды «Үкілі үміт», жетекшісі: Мусина Жансая, 2-орынды «Жас қаламгер» үйірмесі, жетекшісі: Сұлтанғалиева Рита, 3- орынды «Студенттердің комуникативтік құзіреттілігін қалыптастыру тренингтері», жетекшісі: Махимова Аягүл ие болған еді.

«Қабырға газетті» сайысынан көркем безендірілуімен ерекшеленіп, 1-орынды Орыс филологиясы, 2-орынды БҚМУ колледжі, 3-орынды Қазақ филологиясы кафедрасы ие болған.



Интелектуалдық олимпиадада өзіндік тапқырлығымен ерекшеленіп 1-орынды филология факультетінен Мокрецова Маргарита, Избасарова Арман, 2-орынды БҚМУ колледж студенттері Санжан Дархан, Тулепбергенов Айдос, 3-орынды Тарих және құқық факультетінен Габдушов Арман иеленген болатын.


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2020
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет