Мамандандырылған музыка мектеп – интернаты
6 «Б» сыныбы
Ашық сабақ
09 ақпан күні 6 «Б» сыныбында «Rules of sport» тақырыбында ашық сабақ өтті.
Сабақтың мақсаты: спорттың түрлерімен, спорт ережелеріне байланысты жаңа сөздерімен, тақырыпқа байланысты can / can’t модальді етістігінің қолдану ережесімен таныстыру. Практикада қолдану және ағылшын тіліне қызығушылықтарын арттыру.
Сабақтың барысы: сөздер мен суреттерді бір – бірімен сәйкестендіру арқылы үй жұмысы тексерілді.
Жаңа тақырыпты бастамас бұрын, оқушылар ағылшын тілінде «Dream park» өлеңін айтып, жаңа тақырыпты ашуға тырысты. Интерактивті тақтада көрсетілген суреттерге қарап жаңа сөздермен танысты. Сабақ спорт ережесі жайында ауыз - екі сұрақ - жауаппен жалғастырылып, тақырыптың негізгі грамматикалық ережесі түсіндірілды. Грамматикалық ережеге сүйене отырып, оқушылар топта постер жасады.
Сергіту сәтіне кезек келгенде оқушылар белсене билеп, шынығып алды. Келесі тапсырма текстті тыңдау арқылы тиісті сөзбен сөйлемді толықтыру. Оқушылар бір - бірінің жауап парақтарын тексерді. Рефлексия кезінде «tree of knowledge» толтырып, «Ең қызықты сәт? Қандай пайдалы мәліметтер жинадың?» деген сұрақтарға жауап жазды.
Специализированная музыкальная школа – интернат
6 «Б» класс
Открытый урок
9 февраля в 6 «Б» классе прошел открытый урок на тему «Rules of sport».
Учитель: Каримова А.Н.
Цель урока: ознакомить учащихся с видами и правилами спорта, так же употребление модального глагола can / can’t. Умение использовать знание на практике.
Ход урока: после проверки домашнего задания, ребята пели песню с помощью которой пытались отгадать новую тему. Учитель озвучил новую тему и цель урока. С помощью картинок учащиеся познакомились с новыми словами. Тема урока «Правила спорта», ребята отвечали на вопросы и познакомились с грамматической темой урока. Ссылаясь на грамматические правила, ребята работали в группе, делали кластер.
Во время физминутки, потанцевали и с новыми силами перешли на следующее задание. Прослушали текст, и заполнили пропущенные места с нужными словами, ребята проверили ответы друг друга с правильными ответами. Во время рефлексии, заполняя «Дерево знаний», ответили на вопросы «какой самый интересный момент?», «какую полезную информацию узнали?»
Достарыңызбен бөлісу: |