Туған жылы: 21. VI. 1986. Білімі: Жоғары Бітірген оқу орны



Дата25.08.2017
өлшемі15,52 Kb.
#26793
  • Туған жылы: 21.VI.1986.
  • Білімі: Жоғары
  • Бітірген оқу орны: Х. Досмұхамедов атындағы АМУ 2007 жыл.
  • Мамандығы: Математика пәнінінің мұғалімі.
  • Еңбек өтілі: Касспий өңірінің қазіргі заманғы колледжі
  • 2007-2008оқу жылы. Информатика пәні мұғалімі
  • Ф.Оңғарсынова атындағы орта мектеп
  • 2012 оқу жылы
  • Санаты: 8 разряд
  • Меңгерген тілдер: қазақ тілі, орыс тілі, ағылшын тілі(сөздікпен),
  • Мекен – жайы: Атырау қаласы, Атырау селосы
  • Даулетиярова Бағдат
  • Ислашқызы
  • Математика сабағында ойын элементтерін пайдалану
  • Н. Ә. Назарбаев
  • “Біз бүкіл еліміз
  • бойынша әлемдік
  • стандарттар деңгейінде
  • сапалы білім беру
  • қызметін көрсетуге қол
  • жеткізіуіміз керек”
  • Математика сабағында ойын элементтерін пайдалана отырып, оқушылардың пәнге деген қызығушылығын, жауапкершілігін, сүйіспеншілігін арттыру.
  • Мақсатым
  • Оқушылардың қызығушылық іс-әрекетін ұйымдастыру
  • Міндеттері
  • Өз ойын, көзқарасын білдіруге, екінші бір адамның жауабын тыңдап, оны толықтыруға жаттықтыру
  • Математика сабақтарында ойын элементтерімен танысу
  • Ойын сәттерін енгізетін тақырыптарды анықтау
  • Оқушылардың теориялық білімін жүйелеуге және практикада қолдануына жағдай туғызу.
  • Оқушының өз мүмкіндіктерін болашақта бағалай білуіне көмек көрсету
  • Ойын – балалар өмірінде өте зор маңызы бар нәрсе. Ойында бала қандай болса, өскен кезде жұмыста да көбінесе сондай болады. Сондықтан болашақ қайраткер ең алдымен ойын арқылы тәрбие алады.
  • А.С. Макаренко
  • Ойын
  • Мұғалім әрекеті тарапынан, бақылау мен бағалаудан тыс еркін тәртіп ережелерінен тұратын қызмет түрі
  • Оқушының даму құралы, таным көзі
  • Күрделі математкалық, психологиялық, педогогикалық ұғым
  • Элементтірі ойынның біртұтас құрылысын береді
  • Адам өміртанымының алғашқы қадамы
  • Дидактикалық ойын
  • Эстафеталар
  • Кросвордтар
  • Викториналар
  • Ребустар, жұмбақтар
  • Ойын түрлері
  • “ Ақсүйек-көксерек”
  • “Көрші-көрші”
  • “Қарлы кесек”
  • “Лото”
  • “Бәйге”
  • “Ақ сүйек”
  • “Қазақша күрес”
  • Квадрат теңдеу.
  • Квадрат теңдеудің түрлері.
  • Әріптерді дұрыс орналастырып математикалық
  • терминнің атауын тауып жазыңдар:
  • I топ: р а а б п о а л
  • II топ: ц н а л р и о а
  • . III топ: т а в к д а р
  • "Ойлан тап"
  • 6
  • 1
  • 2
  • 5
  • 4
  • 3
  • “Бәйге”
  • Жалқаудың екі досы бар, бірі-ұйқы, бірі күлкі.
  • Отыз тістен шыққан сөз, отыз рулы елге тарайды.
  • Жеті жұрттың тілін біл, жеті түрлі білім біл.
  • Лото
  • толық
  • толық
  • толымсыз
  • толымсыз
  • толымсыз
  • келтірілген
  • келтірілген
  • келтірілген
  • «Биіктен көрінейік" ойыны
  • (дұрыс тапсаң құс әуеге қалықтайды!)
  • түрінде берілген
  • теңдеулер толық
  • квадрат теңдеулер
  • деп аталады.
  • болса,
  • онда ол келтірілген
  • Квадрат теңдеу деп
  • аталады.
  • түрінде
  • берілген теңдеу толымсыз
  • квадрат теңдеу деп аталады.
  • Ойланайық, кім ойшыл?
  • Толымсыз квадрат теңдеулер
  • 1-ге тең болса келтірілген квадрат теңдеу деп аталады.
  • Толық квадрат теңдеу деп аталады.
  • 0; -1,4
  • 0;7
  • 0; -0,4
  • 0; 0,4
  • 0; 2,5
  • -7; 7
  • (дұрыс тапсаң құс әуеге қалықтайды!)
  • 2
  • 1
  • 4
  • 3
  • 5
  • 6
  • Сөзжұмбақ шешу
  • Барлық рационал және иррационал сандар
  • жиыны қалай аталады?
  • 2. Амал таңбасы
  • 3. неге тең?
  • 4.нәрселерді санауда қолданылатын сандар?
  • 5.Құрамында әрпі бар теңдік қалай аталады?
  • 6.Саннан және бөлшек сызығынан тұратын сан?
  • “Қазақша күрес” ойыны
  • “Квадрат” тобы
  • Ұзындығы 64м шеңбер бойымен бір-біріне кері қозғалған екі дене әрбір 4 сек сайын кездеседі. Бір бағытта қозғалған жағдайда бірінші дене екіншісінен әрбір 32 сек. сайын қуып жетеді. Осы денелердің сызықтық жылдамдығын табыңдар.
  • “Теңдеу” тобы
  • Автомобиль әр минут сайын велосипедшіге қарағанда 1500м артық жүреді, сондықтан ұзындығы 50км жолға 4,5 сағ кем уақыт жібереді. Олардың әрқайсысының жылдамдықтарын тап.
  • “Көрші-көрші” ойыны
  • “Квадрат” тобы
  • Үңгірге жасырылған маймылдар саны олардың жалпы санының бестен бірінен 3-і кем болған үлесінің квадратындай болып, тек ағаштың басына мініп кеткен біреуі көрініп тұр еді. Барлығы неше маймыл болған?
  • “Теңдеу” тобы
  • Екі топқа бөлінім маймылдар ойнап жүр екен.
  • Сегізден бірінің квадраты,
  • Жүр еді ойнап жырада.
  • Қиқу салып он екісі,
  • Ойнап жүрді жағада.
  • Барлығы қанша санап көр,
  • Маймылдардың тобында?
  • Сабақтан көріністер
  • “Сабақ беру-үйреншікті жәй ғана шеберлік емес, ол жаңадан жаңаны табатын өнер” Ж.Аймауытов
  • Оқушы
  • белсенділігі
  • артты
  • Өз-өзіне сенімі
  • артты
  • Білімді
  • толық меңгерді
  • Есте сақтау
  • қабілеті дамыды
  • Пәнге
  • қызығушылығы
  • жақсарды
  • Өз-өзін
  • тәрбилеуші тұлға
  • қалыптасты
  • Нәтижесі
  • Оқушы жетістігі
  • Пәнге деген қызығу-
  • шылығы артты
  • Бір-бірінің пікірін
  • сыйлауға үйренді
  • Еркін сөйлеуге
  • машықтанады
  • Оқуға ынталанды
  • Теориялық білімді
  • жүзеге асырды
  • Өз бетінше жұмыс
  • істеуге талпынды
  • Алған білімі есінде ұзақ
  • сақталады
  • Оқушы біліміне сенім-
  • мен қарайды
  • Шығармашылықпен жұмыс
  • жасауға ынталанады
  • Өз пәнінің беделі үшін
  • күреседі
  • Шәкірт бірлігі
  • күшейеді
  • Математика пәнін ойын элементтерін пайдаланып оқыту
  • арқылы жеке тұлғаның өзіндік-танымдық
  • сауаттылығын арттыруға жетелейді
  • Мұғалім жетістігі
  • Үздік панорамалық сабақ ІІІ орын 2013 жыл
  • «Жас мұғалім -2013» мектепішілік І орын
  • Кәдірова Перизат
  • 8 сынып оқушысы
  • қалалық олимпиададан
  • Алғыс хат
  • 2015-2016 оқу жылы


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет