362 приказ от 09. 11. 2012 года Атақтар беру туралы «Спорттық атақтар мен разрядтар және спорттан төреші санаттарын берудің ережесін бекіту туралы»



Дата25.06.2018
өлшемі95,3 Kb.
362 приказ от 09.11.2012 года

Атақтар беру туралы
«Спорттық атақтар мен разрядтар және спорттан төреші санаттарын берудің ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің 2008 жылғы 22 тамыздағы № 01-08/142 және «Дене шынықтыру және спорт саласында азаматтық қызметшілерді аттестаттаудан өткізу мен шарттарының ережесін, сондай-ақ Жаттықтырушыларға, әдіскерлерге, нұсқаушыларға біліктілік санаттарын беру ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің м.а. 2011 жылы 5 наурыздағы
№ 02-02-18/29 бұйрықтарымен бекітілген Ережеге сәйкес БҰЙЫРАМЫН:

1. Мына спортшыларға "Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегі спорт шебері" спорттық атағы берілсін:





Науанов Ербол Абдуллаұлы

пауэрлифтинг

Қызылорда облысы



Ермаханов Елдос Бахитбекович

жатып сығымдау

Қызылорда облысы



Шпицер Андрей Викторович

жатып сығымдау

Қарағанды облысы



Сағатіллә Пернежан Берікжанқызы

қол күрес

Жамбыл облысы



Мойсиади Диана Александровна

қол күрес

Жамбыл облысы



Тарасенко Екатерина Александровна

қол күрес

Жамбыл облысы



Вербицкая Дарья Лионидовна

қол күрес

Жамбыл облысы



Ануар Улан Нагиевич

пауэрлифтинг

Қызылорда облысы



Науанов Ербол Абдуллаұлы

жатып сығымдау

Қызылорда облысы



Комаров Александр Юрьевич

гір спорты

Қостанай облысы



Минапов Асхат Жүсіпбекұлы

қол күрес

ОҚО



Мусоев Дінмухамед Майлыбайұлы

қол күрес

ОҚО



Асылбеков Дархан Рахматуллаұлы

қол күрес

ОҚО



Абдраханов Мұхан Ұзақбайұлы

қол күрес

ОҚО



Есжагов Габит Турсынханович

грек-рим күресі ТҚАЗ

Жамбыл облысы



Хайруллин Нурлыбек Султанбекович

белбеу күресі

Ақтөбе облысы



Лешко Денис Викторович

белбеу күресі

Павлодар облысы



Аширов Мейржан Жолдасбекұлы

еркін күрес

Жамбыл облысы

2. Мына спортшыларға "Қазақстан Республикасының спорт шебері" спорттық атағы берілсін:





Сырбаев Данияр Мурзабекулы

пауэрлифтинг

Ақтөбе облысы



Есетов Арсен Сантаевич

тоғызқұмалақ

Ақтөбе облысы



Қойшыман Гүлсара Битөреқызы

тоғызқұмалақ

Ақтөбе облысы



Тулеова Куралай Жалгасовна

тоғызқұмалақ

Ақтөбе облысы



Төлегенов Бауыржан

тоғызқұмалақ

Ақтөбе облысы



Айтуов Жақсымұрат Жақсылықұлы

аударыспақ

Ақтөбе облысы



Үсенов Серік Амантайұлы

аударыспақ

Ақтөбе облысы



Абдимуталиев Сапарбек Арашұлы

белбеу күресі

ОҚО



Тұрдалиев Берік Қалдыбекұлы

белбеу күресі

ОҚО



Абдуханов Ербол Ділдабайұлы

белбеу күресі

ОҚО



Музаппаров Ерсултан Нұрсатұлы

белбеу күресі

ОҚО



Қадыркеш Арна Қадыркешқызы

таеквондо

Павлодар облысы



Адамқұлов Марғұлан

аударыспақ

Павлодар облысы



Егінбаев Еркебұлан

аударыспақ

Павлодар облысы



Төребек Бауыржан Тоймуханбетұлы

еркін күрес

Алматы Шаңырақ



Әлментай Бақдәулет

еркін күрес

Алматы Шаңырақ



Жалилов Абдухелил Максимович

ушу саньда

Алматы облысы



Ризайдин Райлин

ушу саньда

Алматы облысы



Смагулов Ерлан Болатович

пауэрлифтинг

Қызылорда облысы



Украинцев Алексей Сергеевич

пауэрлифтинг

Қызылорда облысы



Улжибаев Нариман Амантаевич

пауэрлифтинг

Қарағанды облысы



Галямов Фарид Нурисламович

жатып сығымдау

Қарағанды облысы



Леликов Евгений Юрьевич

жатып сығымдау

Қарағанды облысы



Абугалиев Бекзат Нуртаевич

жатып сығымдау

Қарағанды облысы



Саденов Руслан Маратович

пауэрлифтинг

Қарағанды облысы



Байтлеуова Әлия Геннадьевна

регби

Алматы облысы



Беккер Ева Андиевна

регби

Алматы облысы



Ысқақ Әйгерім Барлықбекқызы

регби

Алматы облысы



Кончубаева Әйгерім Талғатқызы

регби

Алматы облысы



Карцева Анна Юрьевна

регби

Алматы облысы



Власова Наталья Сергеевна

регби

Алматы облысы



Домбагулова Қымбат Болатханқызы

регби

Алматы облысы



Рахымбергенова Ақжан Таңатарқызы

регби

Алматы облысы



Пламеновский Александр Владимирович

жузү

Қарағанды облысы



Аленушка Евгений Сергеевич

президенттік көпсайыс

Қарағанды облысы



Широков Роман Владимирович

президенттік көпсайыс

Қарағанды облысы



Али Али Әділханұлы

каратэ-до

Алматы қаласы



Мамляков Расул Ташмухаметович

ушу саньда

Алматы қаласы



Сайдулаев Адилжан Гожамилович

ушу саньда

Алматы қаласы



Супиев Тиляпжан Таирович

ушу саньда

Алматы қаласы



Мауленин Абилкаир Кайыркенович

дзюдо

Қарағанды облысы



Нәдірбаев Мейрамбек Қайратұлы

грек-рим күресі

Ақтөбе облысы



Жанжигитов Айтуған Нурадинұлы

еркін күрес

Алматы Шаңырақ



Жумай Ильяс Даниярұлы

еркін күрес

Алматы Шаңырақ

3. Мына жаттықтырушыларға "Біліктілігі жоғары деңгейдегі жоғары санатты жаттықтырушы" біліктілік санаты берілсін:






Латышев Вячеслав

Леонидович



жеңіл атлетика

СҚО



Бейсембаев Сағындық

Серікұлы


еркін күресі

СҚО



Ишимов Сергей

Михайлович



велосипед спорты

СҚО



Нетесов Петр

Николаевич



велосипед спорты

СҚО



Райымбеков Бейсенбай

Ақәділұлы



грек-рим күресі

ОҚО



Әлжанов Ермек

Жұманұлы


дзюдо

Жамбыл облысы



Линд Татьяна

Александровна



мәнерлеп сырғанау

Қарағанды облысы



Вепрев Иван

Николаевич



шаңғы жарысы

Қостанай облысы



Буряков Григорий

Юрьевич


коньки жарысы

Астана қаласы



Белоусова Александра

Александровна



мәнерлеп сырғанау

Астана қаласы



Штобза Виктор

Викторович



велоспорт

ОҚО



Несекеев Тілек

Нұржанұлы



қазақ күресі

Қарағанды облысы




Алтаев Алишер

Маханбетліұлы



бокс

ОҚО




Оспанбаев Ержан

Сатыбайұлы



бокс

ОҚО




Сыздықбаев Ерғали

Аманович


қол күресі

Жамбыл облысы



Сахипов Ерлан

Исмагғұлұлы



кикбоксинг

Атырау облысы



Нұрхалыхов Сейфулла

Нышанбайұлы



қол күресі

ОҚО



Тұрақұлов Нұржан

Орамбекұлы



қол күресі

ОҚО



Аязбаев Бауыржан

Жұмадилович




еркін күресі

Алматы облысы

4. Мына төрешіге «жоғары санатты ұлттық дәрежедегі төреші» біліктілік санаты берілсін:

1)

Невзоров Андрей Викторович

шаңғы жарысы

Алматы қаласы

2)

Невзорова Анна

Евгеньевна



шаңғы жарысы

Алматы қаласы

5. Мына төрешіге «ұлттық дәрежедегі төреші» біліктілік санаты берілсін:




1)

Қадыров Мирахмат

Олжабаевич



оқ ату

ОҚО



Негіздеме: Спорттық атақтарды беру жөніндегі республикалық комиссияның 2012 жылғы 09 қарашадағы шешімі.




Төраға Т. Ермегияев



Каталог: wp-content -> uploads -> 2012
2012 -> Қазақтың батыр қызы Мәншүк Мәметова жоспар
2012 -> Әлия Молдағұлова Нұрмұхамедқызы (шын есімі Ілия) Қаһарман қазақ қызы
2012 -> М.Ә. Хасен төле би әлібекұлы
2012 -> Альберт эйнштейн
2012 -> Л. Г. Матвеенкова
2012 -> Абылай хан
2012 -> Қазақстан республикасының білім және ғылым министрлігі
2012 -> Ыбырай Алтынсарин Мақсаты: ақынның өмірі мен
2012 -> Қазақстан республикасы білім және ғылым министрлігі
2012 -> Қазақстан республикасы білім және ғылым министрлігі


Достарыңызбен бөлісу:


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

енгізу | тіркеу
    Басты бет


материалдарды жүктеу