| «Өнер көзі-халықта » Бегалиева Гульшат Шынболатқызы. 1970 жылы 13 тамызда дүниеге келді Білімділік мақсаты: қолөнер,кестелеу туралы өткен сыныптардағы ұғымдары мен түсініктерін жинақтау,кестелеу мен айқаспа кесте тігілуі жайлы білімді қалыптастыру Сабақ 4,55 Mb. 2 | оқу |
| Сабақ тақырыбы: Қолмен кестелеу тігістерін орындау технологиясы Оқушылардың көбісі: Кестенің өте ерте кезде шыққанын қол тігістерінің күнделікті тұрмыста қолданылатынын біледі Сабақ 90,5 Kb. 1 | оқу |
| Сабақ тақырыбы:Қолмен кестелеу тігістерін орындау технологиясы. ТҚЕ Оқушылардың көбісі: Кестенің өте ерте кезде шыққанын қол тігістерінің күнделікті тұрмыста қолданылатынын біледі Сабақ 87,76 Kb. 1 | оқу |
| Қарағанды облысы Білім басқармасы І облыстық «Шабыт әлемі» 2012 байқауы «Қуыршақ жасау әдісі» Бұйымды жасауға іс-жұзінде қолданылған технология: пішу, тігістер, кестелеу, манекенді қағаздан жасау конструкциясы 2,61 Mb. 15 | оқу |
| «Технология» мамандығы бойынша Арнайы пәндер оқытушысы Толбай Мөлдір Төлеубайқызы Мақсаты: Болашақ жас мамандарды ұлттық қолданбалы өнердің негізгі бір түрі кестелеу өнерімен таныстыру, өздігімен шығармашылық жұмыс жасауға баулу, шеберлік қасиеттерін қалыптастыру 0,6 Mb. 3 | оқу |
| Сабақ Сабақтың тақырыбы: «Бисермен кестелеу» Білімділігі: оқушыларға бисердің шығу тарихы туралы мағлұмат беру, тоқу әдісін үйрету. Дамытушылығы: сәндік қолөнерге қызығушылығын арттыру, эстетикалық талғамын дамыту. Тәрбиелігі: өз бетімен жұмыс жасауға, өнерді бағалауға, ұқыптылыққа Сабақ 2,39 Mb. 4 | оқу |
| Сабақтың тақырыбы: Моншақпен маталар кестелеу Сабақтың мақсаты Сабақтың мақсаты: Оқушыларға моншақпен кестелеп тоқуды үйрете отырып, композициялық панно жасау Сабақ 353,06 Kb. 22 | оқу |
| Сабақтың тақырыбы Қазақ халқының материалдық мәдениеті және қолданбалы қолөнері. Сабақтың мақсаты Сабақ барысында, сендер қазақ халқында дәстүрлі үй кәсіпшілік-терінің ішіндегі негізгісі киіз басу,тоқымашылық пен кестелеу өнерлері жақсы дамығандығын,шеберлер жасаған бұйымдардың ұрпақтан –ұрпаққа жетіп,отырғандығын анықтап салыстырып Сабақ 19,35 Kb. 2 | оқу |