|
А. О. Нургожина Тренер: Жунусова. А. Р тыңдаушы: Ильязова А. С пәні: әдебиеттік оқу Сабақтың тақырыбы: Күн құшағында Сынып: 4 «а» Мерзімі
|
Дата | 12.09.2020 | өлшемі | 17,74 Kb. | | #63822 | түрі | Сабақ |
| Бұл бет үшін навигация:
- Пәні: әдебиеттік оқу Сабақтың тақырыбы: Күн құшағында Сынып: 4 «а» Мерзімі: 03.04.2015
- Құралдар: А-3 маркер, геометриялық фигуралар, бағдаршам, түсті қағаз. Әдіс-тәсілдер: топқа бөлу, жұппен,топпен жұмыс, Венн диаграммасы, топтастыру, бағдаршаммен бағалау.
- Оқыту нәтижесі: Шығарманың негізгі идеясын ашады,адам мен табиғаттың үйлесімділігін анықтайды. Сілтеме: әдебиеттік оқу
- Сабақ кезеңдері Уақыт Кірікті рілген модуль
- Түсіну 10мин ДО-ғы жұптық топтық әңгіме СТО
- Топтастырады, суреттейді, дәптерге белгілеу. Берілген мәтінді оқиды. Жұптық әңгіме айтушы-тыңдаушы, тыңдайды-айтады. ДО
- СТОҮ. КБ ОүБ
- Идеяларға жүгіну арқылы проблеманы шешеді, логикалық қорытынды жасайды. Автор мен аудармашының хронологиялық кестесін құрастырады. СТОҮ. КБ. ОүБ
- Өзін-өзі бағалау парағын толтырады.
Павлодар қаласы, ПҚБАИ Бекітемін___________________
1 топ Мектеп директоры
Қазақ тілінде А.О.Нургожина
Тренер: Жунусова.А.Р
Тыңдаушы: Ильязова А.С
Пәні: әдебиеттік оқу
Сабақтың тақырыбы: Күн құшағында
Сынып: 4 «а»
Мерзімі: 03.04.2015
Сабақ мақсаттары: Адамның ішкі жан дүниесі мен арман-тілегіне жетудегі жолда табиғаттың алатын орны мен адам
бойындағы табандылық қасиеттерінің арасындағы байланысты ұғынуға жол салу.
Сабақтың түрі: жаңа сабақ
Пәнаралық байланыс:ән-күй, еңбек.
Құралдар: А-3 маркер, геометриялық фигуралар, бағдаршам, түсті қағаз.
Әдіс-тәсілдер: топқа бөлу, жұппен,топпен жұмыс, Венн диаграммасы, топтастыру, бағдаршаммен бағалау.
Оқыту нәтижесі: Шығарманың негізгі идеясын ашады,адам мен табиғаттың үйлесімділігін анықтайды.
Сілтеме: әдебиеттік оқу
Сабақ кезеңдері
|
Уақыт
|
Кірікті
рілген модуль
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушылардың іс-әрекеті
|
Ұйымдастыру кезеңі
Білу
|
2мин
5мин
|
ООЖТ
АКТ
СТОҮ
|
Қызығушылықты ояту. Шаттық шеңбері
Топқа бөлу, фигуралар арқылы.
Уәж
Музыкалық ән Күн. Ана.Бала суреті интербелсенді тақтада.
Мақал-мателді қалай түсінесің тақырыпты ашамын «Миға шабуыл»
|
Бір-біріне деген жылы тілектерін айтады.
Әнді қосылып айтады, кілтті үш сөзді анықтайды Жұптық әңгіме,ортақ шешімді айтады.
|
Түсіну
|
10мин
|
ДО-ғы
жұптық
топтық әңгіме
СТО
|
Күн, ана, бала бір-бірімен байланысын суреттеу. Авторға назар аудару.
Мәтінмен жұмыс. Абзацқа бөліп беру.
Ортаға сұрақ тастау. 2-топқа әр-түрлі сұрақ
|
Топтастырады, суреттейді, дәптерге белгілеу.
Берілген мәтінді оқиды. Жұптық әңгіме айтушы-тыңдаушы, тыңдайды-айтады. ДО
Абзацтарға ат қояды. СТОҮ (ортақ атты таңдайды)
Топпен талқылайды, әр бала жауап береді ДО-ғы топтық әңгіме.
|
Қолдану
|
10мин
|
СТОҮ.
КБ
ОүБ
|
1-деңгей
Интерпретациялау.Автор не айтқысы келді?
2-деңгей. Авторларларға хронологиялық кесте құру
3-деңгей. Суретке әңгіме құрастыр.
|
Идеяларға жүгіну арқылы проблеманы шешеді, логикалық қорытынды жасайды.
Автор мен аудармашының хронологиялық
кестесін құрастырады. СТОҮ. КБ. ОүБ
нүктемен бағалау
|
Талдау
|
5мин
|
СТОҮ
|
Күннің шуағы мен ана құшағының жылуын салыстыру.
|
Үлкен топ. Венн диаграммасы арқылы салыстырады.
|
Жинақтау
|
7мин
|
КБ
ТжДБО
|
Кімнің жылуы ыстық? Жүрекшелер қиып анасына тілек жазу
|
Үлкен топ.
Берілген түсті қағаздан жүрекше қиып, анасына тілек немесе ойдан өлең жазады. Бармақпен бағалау
|
Бағалау
|
5мин
|
|
Не үйрендім? Нені білдім? Нені білгім келеді?
|
Өзін-өзі бағалау парағын толтырады.
|
Достарыңызбен бөлісу: |
|
|