Бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



Дата10.10.2023
өлшемі21,04 Kb.
#184465
түріБағдарламасы
Байланысты:
c әрпі
Сөзжұмбақтар, жаратылыстану, Қазақстан тарихы пәнінен лекциялар жиынтығы (5 - 11 сынып), ГЕОГРАФИЯ ПИЗА

Пәні:

Математика

Күні:

26.09.2023

Педагогтің аты-жөні:




Сынып: 1

4«» Қатысқандар саны:23 Қатыспағандар саны:0

Сабақтың тақырыбы

Сандардың нумерациясы

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

1. Үш таңбалы сандардың құрылу тәсілдерін қорытындылау; оларды салыстыру; алдыңғы, келесі түсініктерін пайдалана отырып, натурал сандар қатарындағы сандарды табу дағдыларын жетілдіру.
2. Есеп шығару және есептеу дағдыларын жетілдіру, ой - өрістерін дамыту;
3. Еңбексүйгіштікке, ұқыптылыққа тәрбиелеу.

Сабақтың мақсаты

Пән аралық байланыс: еңбекке баулу, күнделікті өмірмен
Көнекіліктер және ТҚЖ: кесте, карточка
Қолданылатын технологиялар: қазіргі дәстүрлі, топтық.

Сабақ барысы

Сабақтың
кезеңі/ уақыты

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Ұйымдас-тыру
2 минут

Өткенді еске түсіру


5 минут

Психологиялық дайындық.
Кел балалар ойнайық,
Ойнайық та ойлайық.
Қандай сұрақ болса да,
Таппай оны қоймайық.


ІІ. Үй жұмысын тексеру.



Өлеңді айтып, қимыл қозғалыс жасайды.
Сабаққа назар аударады.

Мадақтау
қолдау




Жаңа сабақ 20 минут

Ауызша тапсырмалар:
 «Санда қанша бірлік, ондық, жүздік бар» ойын - жаттығуы? (берілген үш таңбалы сандардың бірл. онд. жүзд. атау) 789, 654, 321, 963, 852

а) Сандарды ата. Оларды кему ретімен жазу: 970, 596, 500, 489, 200, 43.
ә) Сандардың бірл., онд., жүзд. атау.

Қандай зат қалдырылып кеткен?» ойын - жаттығуы.
Мақсаты: сандардың ретін білуді пысықтау, оқушылардың зейінін дамыту. Кестеге 220 - дан 240 - қа дейінгі сандарды шашыраңқы жазу, оқушылар оны ретімен жазу.
Салыстыр. Жұптық жұмыс. Есептемей – ақ салыстыру. 699 – 90 < 699 – 9 808 – 8 > 808 – 80 400 + 80 > 400 + 8 550 + 50 > 550 + 5 998 – 900 < 998 – 90 665 – 60 – 5 = 665 – 5
Көрсетілген өлшем бірліктеріне өрнекте.
Үш оқушыны жарыстыру
900 см = 9 м 895 см = 8м 9дм 5см 10м = 100дм 400см = 4 м 502 см = 5м 0дм 2см 10м = 1000 см 300см = 3 м 660см = 6м 6дм 0см 2м 5дм 7см =257см

Ауызша тапсврмаларды жылдам әрі дұрыс орындайды
Дәптерге көркем және дұрыс орындайды
Жұптық жұмыста
Бір бірімен бірлесіп есепті бірге қатесіз орындайды

Тақтаға үй оқушы шығып тапсырманы орындап жарысады тапсырманың жауабын дұрыс шығарады.



Мадақтау
Жұлдызшамен бағалау



Қалам
Кітап


Жазу дәптері

Сергіту сәті.
Ал, балалар, тұрайық.
Алақанды ұрайық
Оңға қарай иiлiп
Солға қарай иiлiп
Бiр отырып, бiр тұрып,
Бойымызды созайық
Белiмiздi жазайық.

Орнынан тұрып
Қимылмен қайталау

«Комментарий» арқылы бір-бірін бағалау»




Сабақтың соңы
6 мин

Миға шабуыл
Сан дегеніміз не?
Цифр дегеніміз не?



Сұраққа дұрыс жауап береді

Стикермен бағалау
Мадақтау




Кері байланыс
2 минут

Бүгінгі сабақта не үйрендің?
Қай тапсырманы жақсы жасадың?
Қай тапсырма ұнамады?

Бас бармақ әдісі





Бүгінгі сабақтан алған білімдерін әңгімелейді

Сабақ ұнаса барлығын түсінікті болса 👍


Сабақтың кейбір жерлерін түсінбеген болса👉
Сабақтан мүлдем түсіне алмаса👎








Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет