Бекітемін: Өскемен қаласы білім беру бөлімінің басшысы М. Ахметова



Дата22.03.2017
өлшемі256,45 Kb.
Бекітемін:

Өскемен қаласы білім беру

бөлімінің басшысы

___________________М. Ахметова


Өскемен қаласы білім беру бөлімінің

2016 жылдың тамыз айына жұмыс

ЖОСПАРЫ


Мерзімі

Уақыты

Өтетін орны


Іс-шаралар

Жауаптылар

БІЛІМ БЕРУ ҰЙЫМДАРЫНЫҢ МЕКТЕПТЕН ТЫС ЖӘНЕ БММ,

МЕКТЕПТЕР, БӨЛІМ БАСҚАРМАСЫ

Өткізу мерзімі, уақыты, орны жеке жоспар бойынша

Өскемен қаласының білім беру қызметкерлерінің тамыздық кеңесі.

Куленова Ш.Б.

Данилова Н.В.



01.08-30.09

Білім беру ұйымдары

«Мектепке жол» Республикалық акциясы.

Мектеп директорлары

Тимофеева Л.И.

Рысбекова С.К.


22-24.08

8.00

Қала мектептері

Мектептердің жаңа оқу жылына дайындығын тексеру.

Шарипова Д.О.

Тимофеева Л.И.



27-30.08

Білім беру ұйымдары

(жоспар-тапсырма бойынша)



Қазақстан Республикасының Конституция күніне арналған іс-шаралар.

Білім беру ұйымдарының директорлары

Данилова Н.В.

Нурмухамбетова Д.Ж.


17.08

9.30

№ 37 ом

Қала әкімі жанындағы кәмелетке толмағандардың ісі және олардың құқығын қорғау бойынша комиссия отырысы.

Елеукенова Р.П.

Грачёва И.Г.



ОҚУШЫЛАР ШЫҒАРМАШЫЛЫҚ САРАЙЫ

01, 08.08

10.00

ОШС

«Жеті түсті жаз» конкурстық-ойын бағдарламасы.

Баранова И.Ф.

02, 09.08

10.00

Қала

маршруты



«Танымдық оқиғалар қаласы» қала мектептеріне арналған экскурсиялық бюроның жобасы.

Фарафонов А.А.

03, 10.08

11.00

ОШС

«Ертегілер емтиханы» ертегілік турнирі.

Зайнолда И.Ж.

04, 11.08

10.00

Тарханка а.

«Сенім жолы» бекеті бойынша ойын.

Баранова И.Ф.

30.08

Қалалық алаң

«Желбіре мәңгі байрағым» концерттік бағдарламасы.

Баранова И.Ф.

БАЛАЛАР-ЖАСӨСПІРІМДЕР КЛУБТАРЫНЫҢ БІРЛЕСТІГІ

01-12.08.

Кесте бойынша



Барлық БЖК

«Мектепке жол» акциясына қатысу.

КО және ПДО БЖК

02-09.08.

8.00

«Жігер» ЖСЛ

«Жаз - 2016» жобасы аясында. Балалық шақ - бұл күлкі мен қуаныш» «Жігер» жазғы балалар демалыс лагерінің 7 маусымының ашылуы.

Деш Е.Н.

Фартусова Т.Н.




02.08.

20.00

«Алые паруса» ЖСЛ

«Зазеркалье» ертегілік костюмдердің дефилесі.

Ботвина О.М.

Дикман Н.И.



07.08.

15.00

«Жігер» ЖСЛ

«Планета сокровищ» шоу-ойыны.

Валиева А.Н.

08.08-16.08.

8.00

«Алые паруса»

ЖСЛ


«Жаз – 2016» жобасы аясында. Балалық шақ - бұл күлкі мен қуаныш» «Алые паруса» жазғы балалар демалыс лагерінің 6 маусымының ашылуы.

Деш Е.Н.

Ботвина О.М.




10-17.08.

8.00

«Жігер»

ЖСЛ


«Жаз – 2016» жобасы аясында. Балалық шақ - бұл күлкі мен қуаныш» «Жігер» жазғы балалар демалыс лагерінің 8 маусымының ашылуы.

Деш Е.Н.

Фартусова Т.Н.




11.08.

10.00

«Алые паруса»

ЖСЛ


«Жемчужина» акциясы: ДҚӨ, театр өнері, хореография, вокал өнері бойынша шеберлік-класстар.

Ботвина О.М.

Дикман Н.И.



15.08.

11.00

«Жігер»

ЖСЛ


«Бәріне көңілді болғанда» ойын-сауық конкурсы.

Менщикова М.С.

29.08.

Қаланың шағын ауд.,

Шығыс к.


«Нұр дастан» жобасы. Қазақстан Республикасының Конституция Күніне арналған мерекелік іс-шараларға қатысу.

КО және ПДО БЖК

БАЛАЛАР МУЗЫКА МЕКТЕБІ

15 -29.08.

9.00-18.00

№1 БММ

Музыкалық мамандықтар бойынша түсу емтихандары: фортепиано; шекті, үрлемелі аспаптар; қазақ, орыс ұлттық аспаптар; вокал; хореография.

Щеглова Е.В

Голубцова А.Е.

Иващенко Н.Е.


ЖАС ТЕХНИКТЕР СТАЦИЯСЫ

01-05.08.

10.00

ЖТС

«Нұр Дастан» жобасы. «Ұлттық шеберлер фестивалі», қала мектептерінің оқушыларына арналған шеберлік-класстар.

Богоченко Е.Е.


20-23.08

Риддер қ.

«Біздің үмітіміз!» жобасы. «Алёшкины стёжки» маршруты бойынша Батыс-Алтай қорығына бару.

Кучерина Н.П.

26.08. 9.00

Комсомольский аралы



5-7 сыныптарға арналған қалалық «Туриада»

Горшков С.В.

Шимолина Н.Ю.



ЭКОБИООРТАЛЫҚ

ай бойы

10.00 -17.00

Экобиоорталық

Қала мектептерінің оқушылары мен Өскемен қаласының тұрғындарына арналған «ОЗ Экобиоорталығының» тірі обьекттер полигоны бойынша танымдық экскурсиялардың экологиялық калейдоскопы.

Балпанбаева М.Т.

04-10.08

Марқакөл мемлекеттік қорығы

Оқушылардың жазғы экологиялық академиясының Марқакөл қорығының аумағындағы жұмысы.

Цыганов А.П.

Темиргалиева Г.Н.



ай бойы

9.00-16.00

Ұлан, Глубокий аудандары


Экология-өлкелік экскурсиялар: Ақбауыр табиғи-тарихи ескерткіші; Аблаинскит тарихи ескерткіші; Таулы Үлбі ауданындағы палеонтологиялық кесім:

Саранчина А.П.

ЖАС ҚҰТҚАРУШЫЛАР МЕКТЕБІ

10-17.08

Күршім

ауданы


ШҚО табиғи-тарихи орындары бойынша авто саяхат

Лычагин С.М.

Раимханов А.М



Тамыз 11.00-15.00

Орталық құтқару станциясы, ШҚО ТЖД спорт кешені



«Өрт-құтқару спорты», «Құтқару көпсайысы» секцияларындағы сабақтар.

Лычагин С.М.

Раимханов А.М



ОТБАСЫН ЖӘНЕ БАЛАЛЫҚТЫ ҚОЛДАУ ОРТАЛЫҒЫ

Күн сайын

Тәулік бойы

ОжБҚО


Балалар және жасөспірімдерге арналған тәулік бойы сенім телефоны мен поштасының жұмысы 26-68-92, 8-701-707-24-38, doverievko@mail.ru

https://vk.com/1d330046135

Сенім телефоны және поштасының

операторлары




03, 17.08

11.00-14.00

Қала саябақтары

Балалар құқығын қорғау бойынша шығу қалалық қоғамдық қабылдау бөлмесін өткізу.

Орталық заңгерлері

Күн сайын

9.00-17.00

ОжБҚО № 404

каб.



Жасөспірімдерді еңбекпен қамту бойынша бюроның жұмыс атқаруы.

Орталық заңгерлері

08-26.08

Кесте бойынша

ОжБҚО

«Жуықта мектепке барамыз» мектепке дейінгі жастағы балалар және олардың ата-аналарына арналған бағдарлама.

Шилова Е.В.

24 БАЛАЛАР ӨНЕР МЕКТЕБІ

05.08

10.00

ЖТС

Шеберлер қаласы, декоративті-қолданбалы өнер бойынша шеберлік–класстар, «Нұр Дастан» жобасы аясында.

Крячко А. А.


23.08

10.00

№ 24 ом


«Музыкалық түстер» қонақ бөлмесі.

Бова Н. В.

Винокурова Ю. В.



24.08

Күні бойы

№ 24 БӨМ


«Күн»-«Жаз бояулары-2016» шеберлер студиясы жұмыстарының көрмесі.

Крячко А. А.

Бойко И. А.



«ШАБЫТ» БАЛАЛАР ӨНЕР МЕКТЕБІ

02.07.

10.00

ЖТС

«Нұр Дастан» жобасы аясында ДҚӨ «Шеберлер қаласы» атты шеберлік-классы.

Хомич Т.В.

15 БАЛАЛАР ӨНЕР МЕКТЕБІ

15.08.

11.00


Қалалық алаң

«Мектепке жол» концерттік-ойындық бағдарламасы.

Санталина Л.Е.

09.08.

11.00

«Жұлдыз» БӨМ

«Театрдың таң ғажайып әлемі!» атты театрдың білгірлер турнирі.

Санталина Л.Е.

«ЖҰЛДЫЗ» БАЛАЛАР ӨНЕР МЕКТЕБІ

01.08.


10.00


№13 ом

«Күн жарқырау үшін» ойындық бағдарламасы.

Зинченко О.Ю.

01.08.


11.00

м

«Қазақтың ұлттық ойындары» жазғы жобасы.

Абсеитов К.К.


02.08


12.00

№14 ом

«Жаңасын алмасан, денсаулықты құртасын» атты конкурстық бағдарламасы.

Абсеитов К.К.


03.08


13.00

№14 ом

«Қазақтың ұлттық ойындары» жазғы жобасы.

Абсеитов К.К.

03.08


12.00

№13 ом

«Демалысты пайдалы өткіз» танымдық бағдарламасы.

Зинченко О.Ю.

04.08

12.00

№14 ом

«Қазақтың ұлттық ойындары» жазғы жобасы.

Абсеитов К.К.

05.08.


10.00

№14 ом

«Қазақтың ұлттық ойындары» жазғы жобасы.

Абсеитов К.К.

05.08.

10.00

№13 ом

«Старт Тинейджер» жазғы жобасы.

Зинченко О.Ю.

08.08

12.00

№14 ом

«Бір, екі, үш, төрт, бес – ойнауды бастаймыз» ойындық бағдарламасы.

Абсеитов К.К.


09.08


11.00

№14 ом

«Театрдың таң ғажайып әлемі» жобасы (№15 БӨМ бірлесе отырып).

БӨМ педагогтары.

09.08


12.00

№14 ом

«Қазақтың ұлттық ойындары» жазғы жобасы.

Абсеитов К.К.

09.08


10.00

№4 ом

«Көңілді старттар» спорттық-ойын-сауық бағдарламасы.

Гринева Л.А.


10.08

12.00

№13 ом

«Жазғы қызықтар» ойындық бағдарламасы.

Зинченко О.Ю.

11.08

10.00

№5 ом

«Қазақтың ұлттық ойындары» жазғы жобасы.

Абсеитов К.К.


15.08


12.00

№14 ом

«Ақырын жүрсен-алысқа жетесін» атты жол жүру ережесі бойынша спорттық эстафета.

Тусупова З.Ш.



16.08

14.00

№4 ом

«Биле, биле» би бағдарламасы.

Гринева Л.А.

17.08.

12.00

№14 ом

«Үлкен жарыстар» конкурстық бағдарламасы.

Кайранов Д.М.


18.08.


15.00

№14 ом

«Ойын, қош келдің» ойындық бағдарламасы.

Тусупова З.Ш.


19.08.


12.00

№14 ом

«Жалқаулықты қозғалыспен алыстат» спорттық конкурстық-зияткерлік қойылымы.

Абсеитов К.К.


22.08

11.00

№ 4 ом

Табиғатта ойын-сауық ойындық бағдарламалар.

Гринева Л.А.


23.08

12.00

№5 ом

«Ұлттық ойындар» ұлттық ойындары.

Калиакпер А.С.

«АСЫЛ МҰРА» БАЛАЛАР ӨНЕР МЕКТЕБІ

20-30.08.




мектептерде

№ 33, 42, 44, 45, 46 орта мектептердің сынып бөлмелерін ретке келтіру

Мектеп ұжымы,бөлім мұғалімдері

«БАЛБҰЛАҚ» БАЛАЛАР ӨНЕР МЕКТЕБІ

01.08.

10.00

1 музыка мектебі

«Жайдарлы жазға саяхат» танысу күні.

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

02.08.

10.00

№20 мектеп

«Демалыс кезіндегі қауіпсіздік ережелері»

тәрбие сағаты.




Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Қапасова А. Е.



03.08.

10.00

№16 мектеп

«Халық әндері қазынасы» танымдық сабағы.

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Сәбиева Г. М.



04.08.

10.00

№35 мектеп

«Қазақ халқының театр өнерінің тарихы»

танымдық сабағы.



Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Кананова Ж. Қ.



05.08.

10.00-12.00

№20 мектеп

«Қол өнер еңбектің серігі»

оқушылармен бірге бұйым жасап үйрену.



Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Қапасова А. Е.



08.08.

10.00

№1 мектеп

«Ән жұмбақ»(мега караокесі).

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Сәбиева Г. М.



09.08.

10.00

№35 мектеп

А. Байтұрсынұлы аудармасынан; «Жас ағаш» балаларға арналған қойылым, ойнау, талдау.

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Кананова Ж .Қ.



10.08.2

10.00

№20 мектеп

«Ойнайық, ойлайық» қағаз бұйымдарын жасау.

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Қапасова А. Е.



11.08.

10.00

№16 мектеп

«Жайдарлы жаз әлемі» тақырыбына арналған сурет көрме сайысы.


Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Сәбиева Г. М.



12.08.

10.00

№35 мектеп

«Ұлттық ойын–ұрпаққа мұра» асық ойыны.

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Кананова Ж. Қ.



15.08.

10.00

№20 мектеп

«Жайдарлы жаз әлемі» тақырбына арналған

сурет көрме сайысы.



Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Қапасова А. Е.



16.08.







Тәуелсіздіктің 25-жылдығына орай «Патриоттық ән шеруі».

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Сәбиева Г. М.



17.08.

10.00

Облыстық драма театры

«Облыстық жаңа драма театрына» саяхат.

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Кананова Ж. Қ.



18.08.

10.00

№20 мектеп

«Ұлттық рәміздердегі бейнелеу өнерінің көріністерін талдау» сұрақ-жауабы.

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Қапасова А. Е.



19.08.

10.00

№1 мектеп

«Біз бақытты баламыз» тас жолға сурет салу сайысы.

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Сәбиева Г. М.



22.08.

10.00-12.00

№35 мектеп

«Екі дос» ертегісі қойылымын тамашалау.

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Кананова Ж. Қ.



23.08.

10.00

№20 мектеп

«Тарихыңды таны» атты қала мұражайларына саяхат.

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Қапасова А. Е.



24.08.

10.00

№16 мектеп

«Кім біледі?» атты музыкалық терминдерден викториналық сұрақ-жауап сайысы.

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Сәбиева Г. М.



25.08.

10.00

№35 мектеп

«Өлкелік театр тарихы және Р.Есдәулетовты

еске алу» танымдық сабағы.



Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Кананова Ж Қ.



26.08.

10.00

№20 мектеп

«Керексіз заттарды іске жарату – іскерлік» атты шеберлік сабағы.

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Қапасова А. Е.



29.08.

10.00

№1 мектеп

«Жергілікті композиторлар мен олардың шығармалары» атты танымдық сабағы.

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

Сәбиева Г. М.



30.08.

10.00

ҚББ жоспарына сай

«Ата заң-ардағым!» атты концерті.

Барлық мұғалімдер

31.08.

10.00

№1 музыка мектебі

«Бірге өткен бір ай» қорытынды есеп беру шарасы. Ойын, концерттік бағдарламасы.

Вокал, театр, қолданбалы қол өнер бірлестігі

БАЛАЛАР КӨРКЕМ МЕКТЕБІ

01-12.08.

10.00

БКМ

«Ашық есіктер күні» БКМ танысу (әңгімелесулер, консультациялар).

Тельманов П.Н.

Артеменко С.М.

Бильков В.В.

Марилова Е.П.



12-24.08.

10.00

БКМ

«Ашық есіктер күні» БКМ танысу (әңгімелесулер, консультациялар).



Юн И.В.

Савченко Л.В.

Билькова Е.А.

ОТЖ бойынша орынбасарлары,

Машкина Е.Ю.


25-29.08.

Күні бойы



БКМ

«Ашық есіктер күні». Жеке әңгімелесу. Студияда жазылулар. Құжаттарды қабылдау.

ОТЖ бойынша директорлардың орынбасарлары,

мұғалімдер



Каталог: files
files -> Бастауыш білім беру деңгейінің ОҚу пәндері бойынша үлгілік тақырыптық жоспарлары
files -> Астрономия Мазмұны
files -> Қазақстан тарихы 5 сынып. 2013-2014 оқу жылы
files -> Расул гамзатов
files -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
files -> «№ мектеп-лицей» мемлекеттік мекемесі Күнтізбелік- тақырыптық жоспар
files -> Ермұхан Бекмахановқа Сыздайды жаным, мұздайды қаным, жан аға!
files -> Жамбыл атындағы республикалық жасөспірімдер кітапханасы Қазақстан ақын – жазушылары ХХ ғасырда
files -> Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі, жергілікті атқарушы органдар көрсететін білім және ғылым саласындағы мемлекеттік қызмет стандарттарын бекіту туралы


Достарыңызбен бөлісу:


©engime.org 2017
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет