Жамбыл облысы Талас ауданы Қаратау қаласы С. Сейфуллин атындағы орта мектебі



бет1/5
Дата25.08.2017
өлшемі2,65 Mb.
#27325
  1   2   3   4   5







Жамбыл облысы Талас ауданы Қаратау қаласы

С.Сейфуллин атындағы орта мектебі

Математика пәні мұғалімі :

Бурлибаева Алия Аманжоловна






1.

Сынып

8«А»




3

Тақырыбы

Квадрат теңдеулерді шешуге есептер шығару




4

Мақсаты

Оқушыларға квадрат теңдеулерді шешуге есептер шығарта отырып, оқушылардың есептер шығара білу дағдыларын қалыптастыру.




5

Міндеттері

  1. Оқушылар квадрат теңдеулерді шешуді, түрлендіруді, түрлі тәсілдермен шығаруды біледі.

  2. Оқушылардың квадрат теңдеулерді шешуге есептер шығарта отырып, пәнге деген қызығушылығын арттыру, сыни ойлау, нақты тұжырым жасай білу, өз ойын ашық жеткізе білу дағдыларын дамытады.

  3. Оқушыларға квадрат теңдеулерді шешуге есептер шығаруды, түрлендіруді ұғындыра отырып, квадрат теңдеу жайлы білімдерін қалыптастырады.







Күтілетін нәтиже:

1. Оқушылар квадрат теңдеулерді шешуді, түрлендіруді ұғына отырып, өз-өзіне сенімділігі артты,есептер шығара білді.

2. Оқушылар квадрат түбірі бар өрнектерді түрлендіруге есептер шығара отырып, пәнге деген қызығушылығы артты, сыни ойлау, нақты тұжырым жасай білуі, өз ойын ашық жеткізе білуі кеңейді

3. Оқушылардың квадрат теңдеулерді шешу, түрлендіру, түрлі тәсілдермен есептер шығару дағдысы қалыптасты.





6

Сабақтың типі

Саяхат сабағы




7

Сабақтың түрі

Интерактивті




8

Пәнаралық байланыс

Тарих




9

Сабаққа қажетті құралдар мен көрнекіліктер

Интерактивті тақта, маркер, , қима қағаздар т.б.




10

Әдістері

«Жүректен жүрекке»

«Миға шабуыл»

«Топтастыру» әдісі

«Ыстық орындық» әдісі

Сабақты дамыту есептер шығару

«Бағдаршам әдісі» бойынша қорытындылау

Топ сараптамасы бойынша бағалау

Кері байланыс дәптерін толтыру






11

Сабақ кезеңдері

Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

12

Ұйымдастыру кезеңі (2 минут)

«Жүректен жүрекке» жаттығуын ұйымдастыра отырып, сыныпта жағымды ахуал қалыптастыру.

а) Сәлемдесу;

ә) Сабаққа келмеген оқушыларды анықтау;

б) Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру;

в) Сынып бөлмесінің дайындығын тексеру;

г) Рефлексия. «Көңіл-күй» шкаласынан өз көңіл-күйіңе сәйкес суретті таңдап алып, белгілеп қойыңдар.




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет