Мұғалімі: Науанова Жадра Кошмуратовна
Күні: 3.10.2014ж.
Сыныбы: 5 Пәні: информатика
Тақырыбы: Компьютер - әмбебап есептеуіш машина
Мақсаты: компьютер құрылымын саралап, өмірде қолдану маңыздылығын түсіну.
Міндеттері:
- «компьютер» ұғымымен, түрлерімен танысу;
- компьютердің әр түрлі салаларда қолдануын, оның басты функциясын айқындау;
- маңыздылығын айқындау арқылы пайдасы мен зиянын ажырату.
Қолданылған модульдер Оқыту мен оқытудағы жаңа тәсілдер. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау. Оқытудағы басқару және көшбасшылық.
Стратегиялар: "Жүректен жүрекке", "Түрлі түсті қыстырғыш", "Бір қадам артқа", "Өрмекші торы", "Топтық тапсырма", "Венн диаграммасы", "Бас бармақ", "Бағдаршам", "Бағалау парағы", "БҮБ".
Сабақ жоспары:
Сабақ кезеңдері
Уақыты
|
Жоспар мазмұны
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушылардың іс-әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар: осы әрекет үшін маған қандай құралдар қажет?
|
Кіріспе
10 мин
|
Психологиялық ахуал
Ұйымдастыру кезеңі
Мақсаты:
тұлғааралық байланысты орнату
Топқа бөлу
«Түрлі түсті қыстырғыш»
Мақсаты:
топта жұмыс жасауға үйрету
"Өрмекші торы"
Мақсаты:
өткен тақырыпты қайталау
|
"Жүректен - жүрекке" шаттық шеңберін құрып,оқушылармен амандасып, көңіл-күйлерін сұрайды
Оқушыларды түрлі түсті қыстырғыштар арқылы 3 топқа бес оқушыдан бөледі.
Топ басшыларын оқушылармен ақылдаса отырып сайлайды.
Топтарға лента таратады
"Бас бармақ арқылы" бағалау мазмұнын түсіндіреді
|
Оқушылар бір-біріне бүгінгі сабаққа сәттілік тілей отырып, тілектер айтады.
Оқушылар түрлі түсті қыстырғыштар алып шағын топқа бөлінеді.
Оқушылар өз ұсыныстарын білдіреді, бір-бірінің пікіріне сыйластықпен қарайды.
«Алтын ереже» құрастырады.
Өткен тақырып бойынша топ ішінде сұрақ-жауап ретінде өрмекші торын жасайды.
Топтар бір-бірін бас бармақ арқылы бағалайды
|
«Жақсы»
«Жарайсыңдар!»
"Бас бармақ"
|
Жүрекше парақ
Түрлі түсті қыстырғыштар
Ленталар, парақшалар, маркерлер
|
Тұсаукесер
5 мин
|
«Видео-көрсетілім»
Мақсаты:
түрткі сұрақтар арқылы тақырыптың мазмұнын ашу
|
Видеокөрсетілім көрсетеді.
Мұғалім слайд арқылы түрткі сұрақтар қояды:
Бұл видео не жайында?
Ол бізге не үшін қажет?
Ол қай жерлерде қолданылады?
Оның бізге пайдасы бар ма?
|
Оқушылар слайдты қарайды. Слайдтағы сұрақтарға жауап беру арқылы сабақ тақырыбын ашады.
|
"Бәрекелді!"
|
Оқулық,
АКТ,
|
Негізгі бөлім
10 мин
|
«Топтық тапсырма»
Мақсаты: ынтымақтастықта жұмыс жасай отырып жаңа тақырыпты оқып, талдау
|
Тақырыпты 3-ке бөліп
3 топқа оқып талдауға, постерге түсіруге тапсырма береді
|
Жұптаса, топтаса отырып, белсенді әрекет жасайды. Сыни ойлана отырып, түсінгендерін постерге түсіріп, қорғайды.
|
"Критериалды бағалау" парақшасы
|
Оқулық, флипчарттар, маркерлер, стикерлер
|
3 мин
|
Сергіту сәті
Мақсаты: ынтымақтастық орнатып, қызығушылық-тарын ояту
|
Интербелсенді тақтадан сегітуге арналған видеокөрсетілім көрсетеді
|
Оқушылар орындарынан тұрып, көрсетілген сергіту бойынша жаттығулар жасайды.
|
Жақсы
|
Интербелсенді тақта, колонкалар.
|
10 мин
|
"Венн диаграммасы"
Мақсаты:
сыни ойлана отырып, компьютердің пайдасы мен зиянын ажырату
|
Дайын "Венн диаграммасын" оқушыларға ұсынады
Топтарға бірін-бірі бағалау үшін, бағдаршам түстес жетондар береді
|
Оқушылар сыни ойлана, талдай отырып, компьютердің пайдасы мен зияны негізінде "Венн диаграммасын толтырады.
3 топ бір-бірінің жұмысын "Бағдаршам" арқылы бағалайды.
|
"Бағдаршам"
|
Постерлер, маркерлер
Бағдаршам түстес жетондар
|
Қорытынды
7 мин
|
«Критериалды бағалау» Мақсаты: топтық іс-әрекетте оқушыларды бағалау
|
Топ басшысына «Критериалды бағалау» парақшасы арқылы өз тобының оқушыларын бағалау ұсынады
|
Топ басшысы әділ түрде өз топ мүшелерінің жұмысына баға береді
|
"Критериалды бағалау" парақшасы
|
Тапсырма жазылған парақшалар
|
|
Үй тапсырмасы
|
§5 оқу, мазмұндау, тест
|
§5 оқиды, мазмұндайды, тест шешеді
|
|
оқулық
|
|
"БҮБ"
Мақсаты: сабақтан алған әсерлерін анықтау
|
Сабақтан алған әсерлерін жазу үшін стикер таратады
|
Стикерлерге "Білемін. Үйрендім. Білгім келеді" негізінде сабақтан алған әсерін жазады.
|
|
Кері байланыс "БҮБ" кестесі
Стикерлер
|
Мұғалімі: Науанова Жадра Кошмуратовна
Күні: 6.10.2014ж.
Сыныбы: 5 Пәні: информатика
Тақырыбы: Компьютер құрылымы
Мақсаты: компьютер құрылымымен таныстыру арқылы ауыз-екі сөйлеу дағдыларын жетілдіру.
Міндеттері:
- компьютердің құрылғыларының міндеттері мен мүмкіндіктерін білу;
- құрылымның қызметтік түрлерін ажырату;
- компьютерлік құрылымды дұрыс қосып пайдалануға үйрету
Қолданылған модульдер Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау. Оқытудағы басқару және көшбасшылық. Оқушылардың жас ерекшеліктеріне қарай оқыту.
Стратегиялар: "Досыңды сипатта", "1, 2 ,3", "Бір қадам артқа", "Карта ойыны", "Өкіл", "Кім жылдам?", "Жұптық жұмыс", "Бас бармақ", "Бағалау парағы", "Мадақтау сэндвичі".
Сабақ жоспары:
Сабақ кезеңдері
Уақыты
|
Жоспар мазмұны
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушылардың іс-әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар: осы әрекет үшін маған қандай құралдар қажет?
|
Кіріспе
10 мин
|
Психологиялық ахуал
Ұйымдастыру кезеңі
Мақсаты:
тұлғааралық байланысты орнату
Топқа бөлу
«1, 2, 3»
Мақсаты:
топта жұмыс жасауға үйрету
"Карта" ойыны
Мақсаты:
Қызығушылықтарын ояту, өткен тақырыпты қайталау
|
"Досыңды сипатта" шаттық шеңберін құрып,оқушылармен амандасып, көңіл-күйлерін сұрайды.
Оқушыларды "1, 2, 3" әдісі арқылы 3 топқа бес оқушыдан бөледі.
Оқушыларға карта пішіндес қағаздар таратып, ойын барысын түсіндіреді
|
Оқушылар шаттық шеңберін құрып, бір-бірінің жақсы қасиеттерін айтып өтеді.
Оқушылар 1, 2, 3 болып шағын топқа бөлінеді.
Өткен тақырып бойынша топ ішінде берілген парақшаларға әр оқушы 1 сұрақ, 1 жауап жазып араластырады. Карталарын келесі топқа береді, осы топ мүшелері карта ойыны негізінде сұрақтарды дұрыс жауаптарымен сәйкестендіреді. Болған соң сұрақ иелеріне қайтіп береді. Топтар жауаптарды тексеріп, бір-бірін бас бармақ арқылы бағалайды
|
«Жақсы»
«Жарайсыңдар!»
"Бас бармақ"
|
Интербелсенді тақта, колонкалар
парақшалар, маркерлер
|
Тұсаукесер
5 мин
|
«Видео-көрсетілім»
Мақсаты: түрткі сұрақтар арқылы тақырыптың мазмұнын ашу
|
Видеокөрсетілім көрсетеді.
Мұғалім слайд арқылы түрткі сұрақтар қояды:
Бұл видео не жайында?
Ол бізге не үшін қажет?
Олар қандай қызметтер атқарады деп ойлайсыздар?
|
Оқушылар слайдты қарайды. Слайдтағы сұрақтарға жауап беру арқылы сабақ тақырыбын ашады.
|
"Өте жақсы!"
|
Оқулық,
АКТ,
|
Негізгі бөлім
10 мин
|
«Өкіл» әдісі
Мақсаты: ынтымақтастықта жұмыс жасай отырып жаңа тақырыпты оқып, талдау
|
Тақырыпты 3-ке бөліп
3 топқа оқып талдауға, постерге түсіруге тапсырма береді. "Өкіл" әдісінің мазмұнын түсіндіреді
|
Жұптаса, топтаса отырып, белсенді әрекет жасайды. Сыни ойлана отырып, түсінгендерін постерге түсіреді. Топтан бір спикер қалып қалған топ мүшелері көрші топтарды аралайды. Спикер көрші топ мүшелеріне постерлерін көрсете отырып қорғайды.
|
"Критериалды бағалау" парақшасы
|
Оқулық, флипчарттар, маркерлер, стикерлер
|
3 мин
|
Сергіту сәті
Мақсаты: ынтымақтастық орнатып, қызығушылық-тарын ояту
|
Интербелсенді тақтадан сегітуге арналған видеокөрсетілім көрсетеді
|
Оқушылар орындарынан тұрып, көрсетілген сергіту бойынша жаттығулар жасайды.
|
Жақсы
|
Интербелсенді тақта, колонкалар.
|
3 мин
|
"Кім жылдам?" ойыны
Мақсаты:
Жылдамдыққа үйрете отырып, компьютердің құрылымын дұрыс құрастыруға үйрету
|
Әр топтан бір таймкипер сайлайды
|
Топтар компьютерді
жылдам әрі дұрыс құрастырады.
Бір-бірін "қол шапалақ" арқылы бағалайды
|
"Қол шапалақ"
|
Компьютер құрылымы, секундомер
|
7 мин
|
"Жүйелік блоктың алдыңғы панелінде, жүйелік блоктың ішінде, жүйелік блоктың артқы панелінде" жұптық тапсырма
|
Оқушыларды жұптастырып, кесте таратады.
Топтарға бірін-бірі бағалау үшін, 3 түсті таяқшалар береді
|
Оқушылар жұптасып белсенді әрекет етеді. Компьютер құрылғыларының орналасу тәртібі бойынша кестені толтырады, сонан кейін оқи отыра бір-бірінің жауаптарын тексереді, бағалайды.
|
"Түрлі түсті таяқшалар"
|
Кесте
Түрлі түсті таяқшалар
|
Қорытынды
7 мин
|
«Критериалды бағалау»
Мақсаты: топтық іс-әрекетте оқушыларды бағалау
|
Топ басшысына «Критериалды бағалау» парақшасы арқылы өз тобының оқушыларын бағалау ұсынады
|
Топ басшысы әділ түрде өз топ мүшелерінің жұмысына баға береді
|
"Критериалды бағалау" парақшасы
|
Тапсырма жазылған парақшалар
|
|
Үй тапсырмасы
|
§6 оқу, мазмұндау, тапсырмалар №1, 2
|
§6 оқиды, мазмұндайды, №1, 2 тапсырмаларды орындайды.
|
|
оқулық
|
|
"Мадақтау сэндвичі"
Мақсаты: сабақтан алған әсерлерін сыни ойлана отырып анықтау
|
Сабақтан алған әсерлерін жазу үшін стикер таратады
|
Стикерлерге "Не ұнады? Нені жақсарту керек? Маған ұнады, бірақ келесі жолы..." негізінде сабақтан алған әсерін жазады.
|
|
Кері байланыс
Стикерлер
|
Мұғалімі: Науанова Жадра Кошмуратовна
Күні: 13.10.2014ж.
Сыныбы: 5 Пәні: информатика
Тақырыбы: Компьютердің қосымша құрылғылары
Мақсаты: Компьютердің қосымша құрылғыларын талдай отырып, өз бетінше пайдалану жолдарын үйрету
Міндеттері:
- компьютердің қосымша құрылғыларының міндеттері мен мүмкіндіктерін білу
- қосымша құрылғылардың қызметтік түрлерін ажырату
- қосымша құрылғыларды дұрыс қосып пайдалануға үйрету
Қолданылған модульдер Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету. Оқыту мен оқуда АКТ-ны пайдалану.
Стратегиялар: "Ыстық алақан", "Түрлі түсті қағаздар", "Өрмекші торы", "Көршіңе әңгімелеп бер", "Венн диаграммасы", "БҮБ".
Сабақ жоспары:
Сабақ кезеңдері
Уақыты
|
Жоспар мазмұны
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушылардың іс-әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар: осы әрекет үшін маған қандай құралдар қажет?
|
Кіріспе
10 мин
|
Психологиялық ахуал
Ұйымдастыру кезеңі
Мақсаты:
тұлғааралық байланысты орнату
"Өрмекші торы"
Мақсаты:
Қызығушылықтарын ояту, өткен тақырыпты қайталау
Топқа бөлу
«Молекула» әдісі
Мақсаты:
топта жұмыс жасауға үйрету
|
"Ыстық алақан" шаттық шеңберін құрып,оқушылармен амандасып, көңіл-күйлерін сұрайды.
Топтарға лента таратады
"Бас бармақ арқылы" бағалау мазмұнын түсіндіреді
Оқушыларды "Молекула" әдісі арқылы 3 топқа бес оқушыдан бөледі.
|
Оқушылар шаттық шеңберін құрып, алақандарынан ұстап бір-біріне жақсы тілектер тілейді.
Өткен тақырып бойынша топ ішінде сұрақ-жауап ретінде өрмекші торын жасайды.
Топтар бір-бірін бас бармақ арқылы бағалайды
Оқушылар бей-берекет қозғалыста жүріп, белгі берілген кезде 5 адамнан топтарға бірігеді.
|
«Жақсы»
"Бас бармақ"
«Жарайсыңдар!»
|
Интербелсенді тақта, колонкалар
Лента
|
Тұсаукесер
5 мин
|
«Сурет салу»
Мақсаты: түрткі сұрақтар арқылы тақырыптың мазмұнын ашу
|
Заманауи компьютердің суретін салғызады.
Мұғалім слайд арқылы түрткі сұрақтар қояды:
Суреттеріңізде не бейнеленген?
Неліктен бұл құрылғыны салдыңыздар?
Қайсысы негізгі, қайсысы қосымша құрылғылар?
|
Оқушылар заманауи компьютер суретін салады.
Оқушылар слайдты қарайды. Слайдтағы сұрақтарға жауап беру арқылы сабақ тақырыбын ашады.
|
"Керемет!"
|
Оқулық,
АКТ, флипчарттар, маркерлер, стикерлер
|
Негізгі бөлім
10 мин
|
«Көршіңе әңгімелеп бер» әдісі
Мақсаты: ынтымақтастықта жұмыс жасай отырып жаңа тақырыпты оқып, талдау, сыни ойлауға үйрету
|
Тақырыпты 3-ке бөліп
3 топқа оқып талдауға, постерге түсіруге тапсырма береді. "Көршіңе әңгімелеп бер" әдісінің мазмұнын түсіндіреді
|
Жұптаса, топтаса отырып, белсенді әрекет жасайды. Сыни ойлана отырып, түсінгендерін постерге түсіреді. Топтан бір бақылаушы көрші топтарды аралайды. Бақылаушы көрші топтардан алған мәліметтерді топ мүшелеріне келіп түсіндіреді.
|
"Критериалды бағалау" парақшасы
|
Оқулық, флипчарттар, маркерлер, стикерлер
|
3 мин
|
Сергіту сәті
Мақсаты: ынтымақтастық орнатып, қызығушылық-тарын ояту
|
Интербелсенді тақтадан сегітуге арналған видеокөрсетілім көрсетемін
|
Оқушылар орындарынан тұрып, көрсетілген сергіту бойынша жаттығулар жасайды.
|
Жақсы
|
Интербелсенді тақта, колонкалар.
|
10 мин
|
"Венн диаграммасы"
Мақсаты:
сыни ойлана отырып, компьютердің енгізу және шығару құрылғыларын ажырату
|
Дайын "Венн диаграммасын" оқушыларға ұсынады
Топтарға бірін-бірі бағалау үшін, бағдаршам түстес жетондар береді
|
Оқушылар сыни ойлана, талдай отырып, компьютердің енгізу және шығару құрылғылары негізінде "Венн диаграммасын толтырады.
3 топ бір-бірінің жұмысын "Бағдаршам" арқылы бағалайды.
|
"Бағдаршам"
|
Постер, маркерлер
Бағдаршам түстес жетондар
|
Қорытынды
7 мин
|
«Критериалды бағалау»
Мақсаты:
топтық іс-әрекетте оқушыларды бағалау
|
Топ басшысына «Критериалды бағалау» парақшасы арқылы өз тобының оқушыларын бағалау ұсынылады
|
Топ басшысы әділ түрде өз топ мүшелерінің жұмысына баға береді
|
"Критериалды бағалау" парақшасы
|
Тапсырма жазылған парақшалар
|
|
Үй тапсырмасы
|
§7 оқу, мазмұндау, тапсырмалар №1, 3, Реферат
|
§7 оқиды, мазмұндайды, №1, 3 тапсырмаларды орындайды.
|
|
оқулық
|
|
"БҮБ"
Мақсаты: сабақтан алған әсерлерін анықтау
|
Сабақтан алған әсерлерін жазу үшін стикер таратады
|
Стикерлерге "Білемін. Үйрендім. Білгім келеді" негізінде сабақтан алған әсерін жазады.
|
|
Кері байланыс "БҮБ" кестесі
Стикерлер
|
Мұғалімі: Науанова Жадра Кошмуратовна
Күні: 20.10.2014ж.
Сыныбы: 5 Пәні: информатика
Тақырыбы: Программалық қамтамасыз етудің жалпы сипаттамасы жəне жіктелуі
Мақсаты:
Компьютер жұмысындағы программалық қамтамасыз етудің маңыздылығын түсіндіре отырып, ауызекі сөйлеу дағдыларын қалыптастыру, компьютерді дұрыс қосып, ажыратуға үйрету
Міндеттері:
- операциялық жүйе сипаттамасы мен жіктелуін білу;
- программалардың қызметіне қарай түрлерін ажырату;
- операциялық жүйе жұмы-сын меңгере отырып, компьютерді дұрыс қосып, ажыратуға үйреті
Қолданылған модульдер Оқыту мен оқытудағы жаңа тәсілдер. Сыни тұрғыдан ойлауға үйрету. Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау. Оқытудағы басқару және көшбасшылық. Оқыту және оқуда АКТ-ны пайдалану
Стратегиялар: "Өрмекші торы", "Кір қыстырғыш", "Сөйлемді аяқта", "Топтық тапсырма", "Деңгейлік тәжірибелік тапсырма", "Стаканмен бағалау", "Жапондық бағалау", "Бағалау парағы", "2 жұлдыз, 1 тілек".
Сабақ жоспары:
Сабақ кезеңдері
Уақыты
|
Жоспар мазмұны
|
Мұғалімнің іс-әрекеті
|
Оқушылардың іс-әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар: осы әрекет үшін маған қандай құралдар қажет?
|
Кіріспе
8 мин
|
Психологиялық ахуал
"Өрмекші торы"
Ұйымдастыру кезеңі
Мақсаты:
тұлғааралық байланысты орнату
Топқа бөлу
«Кір қыстырғыш»
Мақсаты:
топта жұмыс жасауға үйрету
"Сөйлемді аяқта"
Мақсаты:
өткен тақырыпты қайталау
|
Шаттық шеңберін құрып, оқушылармен амандасып, көңіл-күйлерін сұрайды, бір-біріне тілек тілей отырып, "Өрмекші торын" құрады
Оқушыларды кір қыстырғыштар арқылы 3 топқа бес оқушыдан бөледі.
"Сөйлемді аяқта" тапсырмасы бар парақшаларды таратады. Оқушыларды топ ішінде жұптастырады.
|
Шаттық шеңберін құрып, бір-біріне тілек тілей отырып, "Өрмекші торын" құрады
Оқушылар түрлі түсті кір қыстырғыштар алып 3 топқа бөлінеді.
Оқушылар жұптасып, өткен тақырып бойынша "Сөйлемді аяқта" парақшаларын толтырады
Оқушылар бір-бірін "Бас бармақ" арқылы бағалайды
|
«Жақсы»
«Жарайсыңдар!»
"Бас бармақ"
|
Лента
Түрлі түсті кір қыстырғыштар
Парақшалар, маркерлер
|
Тұсаукесер
3 мин
|
"Сұрақ-жауап"
Мақсаты:
түрткі сұрақтар арқылы тақырыптың мазмұнын ашу
|
Мұғалім слайд арқылы түрткі сұрақтар қояды:
Біз қандай тарауды өттік?
Ол бізге не үшін қажет болды?
Ал осы сурет салу, мәтін жазу үшін бізге не керек?
|
Оқушылар слайдты қарайды. Слайдтағы сұрақтарға жауап беру арқылы сабақ тақырыбын ашады.
|
"Бәрекелді!"
|
Оқулық,
АКТ,
|
Негізгі бөлім
9 мин
|
«Топтық тапсырма»
Мақсаты: ынтымақтастықта жұмыс жасай отырып жаңа тақырыпты оқып, талдау
|
Тақырыпты 3-ке бөліп
3 топқа оқып талдауға, постерге түсіруге тапсырма береді
"Стаканмен бағалау" мазмұнын түсіндіреді
|
Жұптаса, топтаса отырып, белсенді әрекет жасайды. Сыни ойлана отырып, түсінгендерін постерге түсіріп, қорғайды.
Топтар бір-бірін бас стакандар рқылы бағалайды
|
"Критериалды бағалау" парақшасы
"Стаканмен бағалау"
|
Оқулық, флипчарттар, маркерлер, стикерлер
Түрлі түсті стакандар
|
3 мин
|
Сергіту сәті
Мақсаты: ынтымақтастық орнатып, қызығушылық-тарын ояту
|
Интербелсенді тақтадан сегітуге арналған видеокөрсетілім көрсетеді
|
Оқушылар орындарынан тұрып, көрсетілген сергіту бойынша жаттығулар жасайды.
|
Жақсы
|
Интербелсенді тақта, колонкалар.
|
15 мин
|
"Деңгейлік тәжірибелік тапсырма"
Мақсаты:
Деңгейлік тапсырмалар орындай отырып, компьютерде, интербелсенді тақтада жұмыс жасау дағдыларын қалыптастыру
|
Тапсырмалар мазмұнын түсіндіреді.
"Жапондық бағалау" мазмұнын түсіндіреді.
|
Оқушылар өзара ынтымақтастықта компьютерде тапсырмалар орындайды.
3 топ бір-бірінің жұмысын "Жапондық бағалау" арқылы бағалайды.
|
"Жапондық бағалау"
|
Интербелсенді тақта, компьютер, оқулық
Интербелсенді тақта
|
Қорытынды
7 мин
|
«Критериалды бағалау» Мақсаты: топтық іс-әрекетте оқушыларды бағалау
|
Топ басшысына «Критериалды бағалау» парақшасы арқылы өз тобының оқушыларын бағалау ұсынады
|
Топ басшысы әділ түрде өз топ мүшелерінің жұмысына баға береді
|
"Критериалды бағалау" парақшасы
|
Тапсырма жазылған парақшалар
|
|
Үй тапсырмасы
|
§8 оқу, мазмұндау, тест
|
§8 оқиды, мазмұндайды, тест шешеді
|
|
оқулық
|
|
"2 жұлдыз, 1 тілек"
Мақсаты: сабақтан алған әсерлерін анықтау
|
Сабақтан алған әсерлерін жазу үшін стикер таратады
|
Стикерлерге сабақтан алған әсерін жазады.
|
|
Кері байланыс Тілек ағашы
стикерлер
маркерлер
|
Достарыңызбен бөлісу: |