Сабақтың тақырыбы: Жемістер
|
Мұғалімнің аты-жөні:
|
|
Қатысқан оқушылар саны:15
|
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаты:
|
1.4.2.1 Мұғалімнің көмегімен оқыған, тыңдаған аудиовизуалды материалдар бойынша таныс заттардың атауын жазу.
|
Сабақ мақсаттары:
|
Барлық оқушылар орындай алады:Тақырып бойынша таныс сөздер мен жаңа сөздерді түсінеді.
Оқушылардың көпшілігі орындай алады:
Таныс емес сөздерді түсіну арқылы сұраққа жауап береді.
Кейбір оқушылар орындай алады:
Сөз тіркестерін құрастырады, сөйлеу арқылы түсінгенін көрсетеді.
|
Тілдік мақсаты
|
Оқушылар орындай алады:Жемістер тақырыбындағы жаңа сөздерді түсінеді.
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:
Алмұрт, пияз, өрік, қияр, сәбіз, қызылша, картоп.
|
Пәнаралық байланыстар:
|
Бейнелеу, математика, орыс тілі.
|
Алдынғы оқу
|
(Барлық оқушылар орындай алады)
Сабақтың мақсаты хабарланады.
Бағалау дескрипторлары ұсынылады.
Тақырып бойынша таныс сөздер мен жаңа сөздердің мағынасын түсінеді.
Топтасып жұмыс жасауға үйренеді.
|
Сабақ кезеңдері:
|
Жоспарланған жұмыс түрі:
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы:
Сабақтың ортасы:
|
Амандасу.
Балалар, сендер мектепке келе жатқанда әр жастағы адамдармен кездесесіңдер, сонда сендер олармен қалай амандасуға болады деп ойлайсыңдар?
Сәлем!
Сәлеметсіз бе?
Қайырлы таң!
Қайырлы күн!
-Өте жақсы енді бір-бірімізге жылы лебізімізді білдірейік.
Күніміз жарқын болсын!
Аспанымыз ашық болсын!
Күніміз сәтті болсын!
Деніміз сау болсын!
ЖЕМІСТЕР
Суреттерге қарап сабақтың тақырыбын болжау.
Сурет қиындылары арқылы сынып 3 топқа бөлінеді.
1- топ: Алма
2-топ: Шие
3-топ: Алмұрт
Сөздікпен жұмыс.
жемістер-фрукты
же-ешь
жедім-ел
дәмді-вкусный(-ая,-ое,-ые)
1-тапсырма. Төмендегі жеміс атауларын ата,сөз тіркесін жасап айт.
|