Сабақ Бөлім: 1 бөлім: Туған жерім -аялы алтын бесігім



бет1/31
Дата27.11.2023
өлшемі1,25 Mb.
#193665
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   31
Байланысты:
6- кл Әдебиет ҚМЖ 1-тоқсан ДҰРЫСЫ 2023-2024 (1) (2)
біз өсіп жатқан өлке Аманкосова К, Реферат Пәні Көшбасшылық негіздері және инновацияларға бейімдел-emirsaba.org

Бекітемін:____________
Қысқа мерзімді жоспар 6-сынып Қазақ әдебиеті 1-сабақ



Бөлім:

1 – бөлім: Туған жерім -аялы алтын бесігім



Педагогтің Тегі, Аты, Әкесінің аты :


Күні:


Сынып: 6

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Шыншыл ертегілер. «Аяз би» ертегісі. Сюжеті, фабуласы.

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары:

6.1.1.1- әдеби шығарманың жанрын, фабуласын, сюжетін анықтау;
6.2.1.1- шығарма композициясындағы белгілі бір эпизодтың алатын маңызына негіздеме жасау;

Сабақтың мақсаты

Әдеби шығарманың жанрын, фабуласын, сюжетін анықтай алады, шығарма композициясындағы белгілі бір эпизодтың алатын маңызына негіздеме жасай алады.

Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың
басталуы
5 минут


Оқушылармен амандасу, қатысуын түгендеу. Психологиялық көңіл күй тудыру және стикерлер арқылы сыныпты топтарға біріктіру Сабақтың тақырыбы мен оқу мақсатымен таныстыру;
Ойтүрткі
1.Қалай ойлайсың? Әдебиет дегеніміз не? «Әдебиет» сөзі қандай мағынаны береді?
2. Халық ауыз әдебиеті дегенді қалай түсінесің? Неліктен «халық ауыз әдебиеті» деп аталған?
3. Ауыз әдебиетіне жататын қандай ауыз әдебиетінің түрлерін білесің?






Психологиялық ахуал
— Балалар, сендер қарым-қатынас барысында бір-біріңе қандай жақсы сөздер айтасыңдар?
-Қайырлы күн, көздерім!
Ояндыңдар ма? (қабақтарын сипайды).
-Қайырлы күн, құлақтарым!
Ояндыңдар ма? (құлақтарын сипайды).
-Қайырлы күн, қолдарым!
Ояндыңдар ма? (қолдарымен шапалақтайды).
-Қайырлы күн, аяқтарым!
Ояндыңдар ма? (аяқпен жерді тебу).
-Қайырлы күн, мұғалім!
Мен ояндым!. (Күлімсіреп, мұғалімге қолдарын созады)
Сұрақтарға жауап береді. Білетін бұрынғы ақпараттарын еске түсіреді.



Талқылау кезінде оқушылардың айтылған пікірлері мен көзқарастары ауызша
мадақтау арқылы бағаланып, сабақтың келесі кезеңінде белсенді қатысуына ынталандырады
Жарайсың!
Керемет шешім!
Ойлы шешім!

Мұндай ойлы пікірлерді ешқашан естімеппін!

https://kk.wikipedia.org/wiki



Сабақтың
ортасы


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   31




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет