Сабақ Бөлімі: Ағылшын тілі Тақырыбы: Дорамен саяхат



Дата21.07.2017
өлшемі109,28 Kb.
#21448
МҚКК №5 сәбилер бақшасы

Ашық сабақ

Бөлімі: Ағылшын тілі

Тақырыбы: Дорамен саяхат

Орындаған: Ағылшын тілі мұғалімі

Н.Умербекова

2016 жыл

Дайындық топ балаларына арналған ұйымдастырылған ойын- сауық іс-әрекетінің жоспары

Білім беру саласы: Қатынас.

Ұйымдастырылған оқу іс-әрекетінің түрі: Ағылшын тілі

Тақырыбы: Дорамен саяхат

Мақсаты: ойын арқылы өткен тақырыпты қайталап, байланыстыра сөйлекге, сұрақтарға жауап беруге үйрету

Міндеті:

1.Тақырыпқа қатысты сөздерді бекіту

2.Байланыстыра сөйлеу қабілетін дамту.

3.Бір-біріне деген сыйластыққа үйрету.




Оқу іс-әрекет кезеңдері

Педагогтің іс-әрекеті

Балалардың іс-әрекеті

Мотивациялық-қозғаушылық

Everybody stand up !

Good morning children

How are you ?

Балалар шаттық шеңберіне тұрайық амандасайық.


Шаттық шеңберіне

дөңгелене тұрып, ағылшын тілінде амандасу тақпағын айтады.


Good morning

Good morning to you!

Good morning

Good morning

I`m glad to see you!

«Тіл» ертегісі арқылы фонетикалық жаттығу



Балалар мұғаліммен амандасып, сұрақтарға жауап береді.

Good morning teacher!

I`m fine thank you !
Балалар дөнгелене тұрып Мұғаліммен бірге таңғы амандасу тақпақтарын айтып , бір біріне күлкі сыйлап орындарына отырады.
Good morning

Good morning to you!

Good morning

Good morning

I`m glad to see you!
Балалар жаттығу жасайды


Ұйымдастырушылық-ізденушілік

Фанетикалық жаттығу

Сабақ барысы

Сергіту сәті



Әуен ойнайды. (Дораның музыкасы) Балалар қарайықшы бізге біреу бізге қонаққа келіп тұр. Бұл Дора ғой. Қолында хаты бар. Хатын оқып көрейік. Дора озінің досын Башмачокты іздеп жүр, оған көмектесейік. Оған көмектесу үшін бізге саяхатқа шығу үшін бізге не керек ? (карта)

Әрине карта! Енді осы карта мен саяхатқа шығамыз

Карта арқылы балалар тапсырмалар орындап, ойын ойнайды

Мұғалім Тапсырманы ашады.

1.Сандарды ағылшын тілінде ата .

2.Хайуанаттар бағы. Балалар мультфильм арқылы хайуанаттарды атайды. өшеді


3. Ағылшын тілінде өлең айтады
4. Сандар бойынша ойын. Жемістер мен көкөністерді ата. Теледидар арқылы ойын.
5. Карточкамен жұмыс.

Мен жеймін....Мен жемеймін....

6. Схема бойынша сөйлем құрастыру.
7. Өлең айту.
О балалар сомен біз Башмачокқа келдік Дораға көмектестік. Сендер қандай ақылды тапқыр баласындар .


Балалардың жауабы.

Балалар тыңдайды .

Зейін қоя тыңдайды.

Демонстрациялық материалдың бойынша ойын ойнайды .

Зейін қоя тыңдайды, қайталайлды .
Балалар сергіту жаттығуын жасайды .

Серігіп өлен айтады.


Жаттаған сөздерін бекітеді

Рефлексия

Балалар біз кімге көмек бердік?

Қайда саяхатқа бардық ?

Не істедік орманда ?

Онда кімді көрдік ?

Енді сендерге силық таратамын


Естеріне түсірген, үйренген сөздерін айтып, қайталап, естеріне сақтауға тырысады.

Сұрақтарға жауап береді.









Павлодар қаласы «№5 сәбилер бақшасы»

Тақырыбы: Кім тапқыр ?



Ағылшын тілі мұғалімі:Өмірбекова Н.Т

2015 жыл
Каталог: files -> content
content -> «Үздік шаңғышы» «Жаңа жылдық шаңғыға»
content -> Сабақтың тақырыбы: 1867-1868 жылдардағы реформа Сабақтың мақсаты
content -> Оқу-тәрбие жұмысының жоспары 2016-2017оқу жылы
content -> Пәні: Қазақ әдебиеті. 8 «Қ» Тақырыбы: Қабдеш Жұмаділов «Қаздар қайтып барады»
content -> Анализ работы средней общеобразовательной школы №14 г. Павлодара за 2015 2016 учебный год
content -> Сабақ барысы. І. Ұйымдастыру кезеңі. Амандасу. Алты топқа бөлініп отыру. Психологиялық дайындық. 1минут
content -> Сабақтың мақсаты: Оқушылардың өз мектебі туралы білімдерін тереңдету
content -> Оқу жылына «№21 жалпы орта білім беру мектебі»
content -> Сабақтың мақсаты: а дк-мен, оның негізгі блоктарымен және олардың міндеттерімен танысу
content -> Сабақ жоспары Сбақтың тақырыбы


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет