Сабақ: Дұрыс тамақтану режимі. Мектеп: Ново-Троицк орта мектебі Күні



Дата25.08.2017
өлшемі118,3 Kb.
#27517
түріСабақ


САБАҚ ЖОСПАРЫ 2

САБАҚ: Дұрыс тамақтану режимі.




Мектеп: Ново-Троицк орта мектебі

Күні:




Мұғалімнің есімі:Кинжибаева Р.С.

СЫНЫП: 7

Қатысқандар саны:




Қатыспаған-дар саны:

Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)




"Дұрыс тамақтану режимі" тақырыбы туралы әңгімелей, жаңа сөздердің мағынасын меңгереді, қарым-қатынаста қолдана алады.

Сабақ мақсаттары:.




Барлық оқушылар:



  • "Дұрыс тамақтану режимі" мәтінін түсініп оқиды, жаңа сөздердің мағынасын меңгереді.




Оқушылардың басым бөлігі:



  • Жаңа сөздерді қолданып, диалог құрастыра алады.




Кейбір оқушылар:



  • "Дұрыс тамақтану режимі" тақырыбы бойынша жаңа сөздерді қарым – қатынаста қолдана алады.

Тілдік мақсат




Оқушылар:

Әңгімелей алады, қолдана алады, мағынасын түсінеді.






Негізгі сөздер мен тіркестер:



  • зат алмасу, бұзылулар, ауру, бауыр, теңіз тағамдары, жеткілікті.

Алдыңғы оқу




"Ас - адамның арқауы"



Жоспар

Жоспарланған уақыт




Ресурстар

І.Сабақтың басы

(15 минут)

Сабақтың ортасы

(25 минут)

Сабақты соңы

(5 минут)

1. Бір - бірінің қолын ұстап, ынтымақтастық ортаны жасауды бағыттайтын өлең жолдарын айтыңдар.

Сәлеметсіз бе, Күннің көзі!

- Сәлеметсіз бе, Аспан!

- Сәлеметсіз бе, Жер-ана!

- Сәлеметсіз бе, қонақтар!

- Сәлеметсіз бе, мұғалім!

- Сәлеметсіз бе, достарым!



2.Оқушылар, жеміс-жидектердің суреттері арқылы топтасыңдар.

3.Бағалау критериялары:

1)Жаңа сөздердің мағынасын білемін.(3 ұпай).

2)Дұрыс тамақтану режимі туралы әңгімелей аламын.(5 ұпай).

3)Жаңа сөздерді қолдана аламын. ұпай (5 ұпай).

"5"- 13, "4"- 8, "3 " - 3



4. Үй жұмысы: Жеміс – жидектер, сүт тағамдарының көрсетіп әңгімелеңдер.



Бағалау: «Бас бармақ»

5. «Миға шабуыл» әдісі  арқылы білімдерді өзектендіру мақсатында сұрақтар қойыңдар.

1) Бұл сүреттердегі жеміс – жидектер, сүт тағамдары пайдалы ма?

2)Адам күніне неше рет тамақтану керек?

3)Қандай тағамдары жеткілікті мөлшердерде пайдалану қажет?

4) Бүгінгі сабақтың тақырыбы қандай?

6. Жаңа сабақтың тақырыбын хабарлау.



Бағалау: "Бас бармақ"

Тапсырма: Жаңа сөздерді оқып танысыңдар.

Зат алмасу - обмен веществ

Бұзылулар - нарушения

Ауру - болезнь

Бауыр - печень

Теңіз тағамдары-морепродукты

Жеткілікті-достаточный

Топтық тапсырма:

Жаңа сөздерден сөз тіркестерін, 3 сөйлем құрыңдар, буынға бөліңдер.

Бағалау: "Екі жұлдыз.Бір тілек."


Тапсырма: Мәтін бойынша диалог құрыңдар.

Бағалау: "Бас бармақ"

Тапсырма: Осы тақырып бойынша кластер құрастыру.
Дұрыс тамақтану режимі


1.Үй жұмысы: «Ас» тақырыбына сөздік диктант дайындап келу.

2.Рефлексия: смайликпен сөйлемді аяқтаңдар

Бүгін мен ............. білдім.

Бүгін .............. қызық болды.

Бүгін ..............қиын болды.



Презента


ция.

Жеміс-жидектің суреттері.

Постер.

Суреттер


Оқулық.

Оқулық


( 85 бет)

Оқулық.

Постер.
Постер

Оқулық-


86 бет.

Смайлик.













Қосымша ақпарат

Рефлексия

Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма?

Бүгін оқушылар не білді?

Сыныптағы ахуал қандай болды?

Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?

Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе? Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?







Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.










Қорытынды бағамдау

Қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?


1:
2:
Қандай екі нәрсе сабақты жақсарта алды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?




Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет