Сабақ жоспары №16-17 2 тоқсан Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі



бет1/3
Дата25.08.2017
өлшемі177,94 Kb.
#25887
түріСабақ
  1   2   3

Қысқа мерзімді жоспар


Сабақ жоспары 16-17 2 тоқсан


Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

7.2B Көпмүшелер (15 с)

Мектеп: НИШ Атырау қаласы

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:



Сынып: 7

Қатысқандар саны: 10

Қатыспағандар:

Сабақ тақырыбы:

Көпмүшелерге амалдар қолдану


Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

7.2.1.8

сандармен байланысты есептерді шығару үшін





жазуларын қолдана алады;

7.2.1.11

түріндегі көбейтінділерді тіктөртбұрыштардың аудандары түрінде өрнектеп түсіндіреді;

7.2.1.10


көпмүшені бірмүшеге көбейтеді;

7.2.1.13


түріндегі көбейтінділерді тіктөртбұрыштардың аудандары түрінде өрнектеп түсіндіреді;

7.2.1.12


көпмүшелерді көбейте алады;

Сабақ мақсаттары:

Оқушылар: сандармен байланысты есептерді шығара алады;

Оқушылар: көпмүшені бірмүшеге көбейту және бөлу амалан орындайды. Көпмүшені көпмүшеге көбейте алады.

Күтілетін нәтиже:

Оқушылар сабақ соңында: Берілген маөсаттарға қол жеткізеді.

Жетістік критерийлері


Дағдылар

Жетістік критерийлері

Білу және түсіну


Сандарға байланысты есптерді түсіне біледі

Көпмүшелерді көбейту техникасын біледі.



Білімін қолдану


Сандарға байланысты есептерді жан жақты қарап оны шығара біледі

Ауданды есептеудің геометриялық мағынасын түсінеді.



Тілдік мақсаттар

Бірмүше - monomial,

Көпмүше – многочлены - polynomials

тұрақты - constant,

айнымалы шама - the coefficient value,

экспонента (дәреже) - exponent (degree),

коэффициент - coefficient.



Диалогқа қажетті тіркестер:

Бірмүше–санды және әріпті көбейткіштер мен олардың дәрежелерінің көбейтіндісі .

Тұрақты дегеніміз бекітілген мәнді бір сан немесе әріп болып табылады.

Айнымалы - бұл мәні туралы біз білмейтін сан.

Коэффициент- бұл айнымалы алдында келетін сан.


Құндылықтарды дарыту



жақсы қарым-қатынас орнату, ынтымақтастық дағдысын қалыптастыру, сындарлы тіл табу, қарым-қатынас орнатуда сыни тұрғыдан ойлану сынды қасиеттерді қамтиды.

Пәнаралық байланыстар




АКТ қолдану дағдылары

Интербелсенді тақта

Бастапқы білім

Сыбайлас және вертикаль бұрыштар

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар

Сабақтың басы

6 минут




  1. Ұйымдастыру кезеңі

  2. Үй тапсырмасын тексеру 183, 193 есептер

  3. Өтілген тақырыпты қайталау:

  1. көпмүшесін стандарт түрде жазыңдар:

  1. b)

c) d)

  1. және көпмүшелерінің қосындысы.

  1. b)

c)

  1. көпмүшелерінің айырмасы.

b) c)



  1. Көпмүшенің дәрежесі:

  1. 5 b) 6 c) 7 d) 9

  1. Теңдеуді шешіңдер:






Ә .Н.

Шыныбеков

Алгебра-7


Каталог: uploads -> doc -> 0982
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
0982 -> Сабақ Бекітемін: Оқу ісінің меңгерушісі : Г. Ж.Қарағойшина Пәні Валеология Уақыты: Сабақтың тақырыбы: Шынықсаң шымыр боларсың./сумен шынығу
0982 -> Сабақ жүргізген мұғалімнің аты-жөні


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет