САБАҚ: Ағылшын тілі. Lesson 2. My weekday.
weekday
|
Мектеп: School №120
|
Күні:
|
Мұғалімнің аты-жөні: Poluvanova Gulnar
|
СЫНЫП: 3
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)
|
А) Оқушыларды My weekday тақырыбындағы to get up,to study, to have lunch, to play with friends, to do homework жаңа сөздермен таныстырып оқылуын үйрету.
Б) Present Simple, prepositions демеуліктерді қолдануға қалыптастыру.
С)Сұрақтар қойып, оларға жауап беруге дағдыландыру.
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар:
|
Оқушылар жаңа сөздермен танысып жұмыс жасайды.
Демеуліктерді қолданып сөйлем құрайды.
Сұрақтар қойып, оларға жауап береді.
|
Оқушылардың басым бөлігі:
|
Оқушылар CD дискіні тыңдау арқылы жаңа сөздердің оқылуын үйренеді.
Суретке қарап сөйлем құрайды.
Қимылмен көрсету арқылы сұрақтарға жауап береді.
|
Кейбір оқушылар:
|
Оқушылар жаңа сөздерді қолдану арқылы кестені толтырады.
Сөйлем құрап, сұрақ қояды.
Сқрақтарға жауап бере алады.
|
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)
|
Ресурстар
|
Басы
Кіріспе
|
1.Ой ашар (spelling words)
2.Топтық жұмыс (Бірге ойлаймыз)
3.Жеке жұмыс (read these words)
4.Жұптық жұмыс (find the answers)
5.Жеке жұмыс(write the words)
I. Ұйымдастыру кезеңі.
Сынып оқушыларына жағымды ахуал туғызу.
Топқа бөлу. (тақырыпқа байланысты сөз қиындысы таратылып сынып екі топқа бөлінеді.)
II. Ой ашар. (тақырыпты ашу мақсатында ағылшынша әріптер сөздер айтылады.)
F-Y-U-M-P. W-E-E-K
|
Мадақтау арқылы формативті бағалау
|
Ортасы
Негізгі
|
III.Топтық жұмыс. (Бірге ойлаймыз)
Learn the new phrases.
To get up, to go to school,to study,to have lunch.
Write the letter in the correct place.
In the morning
fffvv
To have breakfast
To help my mother
To get up
To watch TV
V.Жеке жұмыс. (Read these words.)
Ex:2. Say when it happens
-What do you do in the morning?
-I get up in the morning.
VI. Жұптық жұмыс. (find the answers).Ex:3. Write the short answers.
Does he have breakfast in the evening?-
Does she do her homework at night?-
Does he have lunch in the afternoon?+
Does she wash her face in the morning?+
|
Бармақ арқылы формативті бағалау
|
Соңы
Қорытынды
|
VII. Сергіту сәті. Song: “Hello!”
VIII.Жеке жұмыс. (Unscramble words) Орны ауысып кеткен әріптерді табу.
Eievnng, gorminn, atonrnofe, stabfeark
|
Смайлик арқылы бағалау
|
Қосымша ақпарат
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
|
Бағалау –
Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері
АКT-мен байланыс
Құндылықтардағы байланыс
|
Оқушылар оқып үйренген мәтіндері жайлы тапсырмалар беру.
|
Критерийлер арқылы өзара бағалатып, өзім баға қоямын.
|
Ресурстар арқылы шығармашылық ойлау. Сыни тұрғыдан ойлау.
|
Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма?
Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды?
Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?
Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?
Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?
|
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
|
|
Қорытынды бағамдау
Сабақта қандай екі нәрсе табысты болды (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Қандай екі нәрсе Сіздің сабағыңызды жақсарта алады (оқытуды да, оқуды да ескеріңіз)?
1:
2:
Сабақ барысында мен сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағымды жетілдіруге көмектесетін не білдім?
|