САБАҚ: Ағылшын тілі.
Unit 1. Lesson 3. My hobby.
weekday
|
Мектеп: School №120
|
Күні:
09
|
Мұғалімнің аты-жөні:Kalzhanova Aisulu
|
СЫНЫП: 4
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)
|
А) Оқушыларды My hobby тақырыбындағы жаңа сөздердің дыбысталуын үйрету.
Б) Диалог құру арқылы оқушылардың тіл байлығын дамыту.
С)Сұрақтар қою арқылы ой өрісін кеңейту.
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар:
|
Оқушылар жаңа сөздердің дыбысталуын үйренеді.
Диалог құру арқылы тіл байлығы дамиды.
Сұрақтар қою арқылы ой өрісі кеңейеді.
|
Оқушылардың басым бөлігі:
|
Оқушылар CD дискіні тыңдау арқылы жаңа сөздердің дыбысталуын үйренеді.
Суретке қарап сөйлем құрайды.
Мәтінді оқып аудара алады..
|
Кейбір оқушылар:
|
Оқушылар жаңа сөздерді қолдану арқылы кестені толтырады.
Сөйлем құрап, сұрақ қояды.
Сұрақтарға жауап бере алады.
|
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз)
|
Ресурстар
|
Басы
Кіріспе
|
1.Ой ашар (spelling words)
2.Топтық жұмыс (Бірге ойлаймыз)
3.Жеке жұмыс (read these words)
4.Жұптық жұмыс (find the answers)
5.Жеке жұмыс(write the words)
I. Ұйымдастыру кезеңі.
Сынып оқушыларына жағымды ахуал туғызу.
Топқа бөлу. (тақырыпқа байланысты сөз қиындысы таратылып сынып екі топқа бөлінеді.)
II. Ой ашар. (тақырыпты ашу мақсатында ағылшынша әріптер сөздер айтылады.)
F-Y-U-M-P. W-E-E-K
|
Мадақтау арқылы формативті бағалау
|
Ортасы
Негізгі
|
III.Топтық жұмыс. (Бірге ойлаймыз)
Ex:1. Listen and repeat
Kid big his pig fish six
Ex:2.Read.
Jim is a kid. Jim has six big chickens and a pig. He also has a fish. His fish is not big.
Ex:3. Read and choose the word with a short i sound.
Milk, gift, like, ice-cream, lollipop, king, sit, ,ike, night
Ex:4.Look at the pictures and answer the questions. Then listen and read.
What hobby is number 1?
I think it’s…
V.Жеке жұмыс. (Read these words.)
Ex:1.Listen and choose the best answer.
The boys’ names are……
Mark and Don
Bob and Tom
Mark and Bob
Bob is…..years old.
11
12
13
VI. Жұптық жұмыс. (find the answers).Ex:3. Write the short answers.
Work book
Ex:2. Fill in the gaps. Use the words from the box.
1.My hobby is very….
2.At the….I often go to the skate….
|
Бармақ арқылы формативті бағалау
|
Соңы
Қорытынды
|
VII. Сергіту сәті. Song: “Hello!”
VIII.Жеке жұмыс.
Ex:3.Write the number to the hobby and then write the hobby in the box.
|
Смайлик арқылы бағалау
|
Қосымша ақпарат
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
|
Бағалау –
Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері
АКT-мен байланыс
Құндылықтардағы байланыс
|
Оқушылар оқып үйренген мәтіндері жайлы тапсырмалар беру.
|
Критерийлер арқылы өзара бағалатып, өзім баға қоямын.
|
Ресурстар арқылы шығармашылық ойлау. Сыни тұрғыдан ойлау.
|
Рефлексия
Сабақ / оқу мақсаттары шынайы ма?
Бүгін оқушылар не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды?
Мен жоспарлаған саралау шаралары тиімді болды ма?
Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?
Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?
|
Төмендегі бос ұяшыққа сабақ туралы өз пікіріңізді жазыңыз. Сол ұяшықтағы Сіздің сабағыңыздың тақырыбына сәйкес келетін сұрақтарға жауап беріңіз.
|
|