Сабақ кезеңдері Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушының іс-әрекеті Бағалау Ресурстар Ұйымдастыру бөлімі Оқушылар арасында сенімділік ахуалын қалыптастыру мақсатында «Өз үйіріңді тап!»



Дата28.06.2017
өлшемі26,96 Kb.
#20250
түріСабақ
Тақырыбы Р.Босилек Жақсылардың жақсысы.(ертегі)

Сабақтың мақсаты Оқушылардың қызығушылығын оятып, ой жинақтап, тұжырым жасауға үйрету, түсініп оқуға, өз ойын еркін жеткізуге, өзгенің пікірін тыңдауға дағдыландыру.

Ойлау, есте сақтау қабілеттерін арттыру, топпен , жеке жұмыс жасауға дағдыландыру, жан-жақты ойлау қабілетін дамыту.
Күтілетін нәтиже Топта жұмыс істейді ,мәтін мазмұнын өз сөзімен әңгімелей алады, ой қорытуды үйренеді, жан-жақты ойлау қабілеті дамиды.

Қажетті жабдықтар Жұмбақтар, суреттер, стикер, ребус, түрлі-түсті қалам, бағалау парағы, ұршық, өрмек, кітап (энциклопедия )


Әдіс-тәсілдер Сыни тұрғыдан ойлау, диалог, өзін-өзі бағалау, ой шақыру, сұрақ-жауап, жинақтау, топпен жұмыс, тренинг
Сабақ кезеңдері Мұғалімнің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті Бағалау Ресурстар

Ұйымдастыру бөлімі Оқушылар арасында сенімділік ахуалын қалыптастыру мақсатында «Өз үйіріңді тап!» тренингін өткізіп, топқа бөлемін Көздері байланған қатысушылар жануарлардың аты жазылған жолақтарды алады. Осы жануарлардың дыбысын шығарады. Өз үйірін тапқандар сол топтарға топтасады Мадақтау,

ынталандыру Жануарлардың аттары жазылған жолақтар, көздерін байлайтын орамалдар

Білу Миға шабуыл:

1.Тақырып неге «Жақсылардың жақсысы»деп аталады ?

2.Олардың ерекшелігін ата ?

3.Жұмбақ жасырамын. Оқушылар сұрақтарға жауап береді.

Жұмбақтың шешуін табады. Пікірлерін тыңдау, әр пікір құнды екенін ескерту, мадақтау Оқулық,

бағалау парақшалары


Түсіну Әңгімені оқып, мазмұнын ашады. Сызба бойынша жұмыс. Топтық жұмыста тақырыпты талқылау, өздіктерінен меңгеруіне көңіл бөлу.

Мәтінді оқиды. Кестені дәптерге орындайды .Топта талқылайды. Әр топ бағалау парағына өз бағасын бағалайды Оқулық,

бағалау парақшалары
Қолдану Постер жасау

1-топ:Ұршық

2топ:Кітап

3топ:Өрмек Оқушылар бірігіп жұмыс жасап,постер қорғайды. Топ бірін-бірі шапалақпен бағалайды.

Талдау жинақтау Топпен жұмыс :Мәтінде жақсылардың жақсысы ретінде нелер аталған еді? Оған тағы не қосар едің ?

Ватманға әр топ өздеріне берілген мәтін мазмұнын қысқаша түсіреді, уақыт аяқталған соң сағат тілімен келесі топқа жалғастырады, сөйтіп әр топқа өздерінің ватмандары қайтып келген соң, қорғап шығады Әр топ бағалау парағына өз бағасын бағалайды Ватман,стикерлер, маркерлер

бағалау парақшалары
Бағалау
Бағалау парағы арқылы білімдерін бағалау . Балл санап,өзін-өзі бағалайды. .

ұпайын санап жеңімпаз топты анықтау .


Бағалау параққа топ басшыларының түсірген бағаларын сумативті бағаға айналдырамын стикерлер, маркерлер

бағалау парақшалары


Үйге тапсырма
1. Оқулықтағы тақырыпты толықтыратын мәлімет іздеп келуге тапсырма беремін.

2.Құрылыс маманы ретінде мәтіндегі үйдің сызба –жобасын қағазға түсіру. Өз беттерімен кітапхана, интернеттен қосымша мәліметтер іздейді


Үйдің сызба –жобасын қағазға түсіреді. Жинақталған мәліметтерді,жобаны салыстыра отырып, бағалаймын
Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет