Сабақ Менің отбасым. Мектеп: №4 ом тайынша қаласы



бет1/3
Дата27.05.2018
өлшемі2,06 Mb.
#41008
түріСабақ
  1   2   3

САБАҚ: 3 бөлім 1 сабақ

Менің отбасым.

Мектеп: №4 ОМ Тайынша қаласы


Күні:

Мұғалімнің аты-жөні: Жукенова Корлан Мукашевна


СЫНЫП: 1

Қатысқандар:

Қатыспағандар:

Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары

1.1.3.1 Хабарламаны тыңдау және мұғалімнің көмегімен мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру,сәйкес иллюстрация\заттық сурет \сызба таңдау

1.2.2.1 Сурет бойынша 2-3 сөйлем құрастыру.





Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар орындай алады:

Берілген хабарламаны тыңдай алады, суретке қатысты сөздерді жаза алады.

Оқушылардың көпшілігі орындай алады:

Берілген сұрақтарға жауап бере алады. Сурет бойынша 2-3 сөйлем құрастыра алады.

Кейбір оқушылар орындай алады:

Сәйкес иллюстрация \заттық сурет\ сызбаны таңдай алады.

Тілдік мақсат:

Оқушылар орындай алады:

Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:

Отбасы, ата, әже,ана,әке,үлкен,шағын

Диалог құруға шығарма жазуға арналған пайдалы тіркестер:

Сенің отбасың, менің отбасым үлкен, тату тұрамыз

Талқылауға арналған сұрақтар

Не себепті ..... деп ойлайсың?

Адамға неліктен отбасы қажет?

Ишара

Жақсы көремін, отбасым үлкен

Алдыңғы оқу:

Отбасы

Жоспар




Жоспарланған уақыт

Жоспарланған жаттығу түрлері
Бағалау критерийлар:

Дескрипторлар:
1.Хабарламаны тыңдайды және мұғалімнің көмегімен мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді.
1. Түсініп тыңдайды.

2. Түйінді сөздерді атайды.

3. Сұрақтарға дұрыс жауап береді.

Сәйкес иллюстрация \заттық сурет \сызба таңдайды.


Сурет бойынша 2-3 сөйлем құрастырады.

1.Сәйкес иллюстрация \заттық сурет \сызба сәйкестендіре біледі.

1.Сурет бойынша 2-3 сөйлемді дұрыс, қатесіз құрастырды.

2. Сурет бойынша бір сөйлемді дұрыс құрастырды.



Аты-жөні




Сұрақ

тарға дұрыс жауап береді



Сурет бойынша 2-3 сөйлемді дұрыс, қатесіз құрастырды


Сурет бойынша бір сөйлемді дұрыс құрастырды

Алина











Әмина









Дима










Саша











Сергей












Бағалау парағы

Шәкілі:


6-7 ұпай - «5»

4-5 ұпай – «4»

1-3 ұпай- «3»

Формативті бағалау жүргізу.

Қолпаштау

Ресурстар

Суреттер,түрлі –түсті қағаз,смайликтер


Басы

Ұйымдастыру сәті:

Мұғалім сөзі: -Сәлеметсіздер ме!

Қайырлы күн,балалар !Күніміз сәтті болсын! .

(Өткен тақырыпты қайталауға арналған «Ғажайып сандық» ойыны.)

-Балалар, мен сандық тауып алдым .

Балалар , сандықта не бар , қарайықшы.

-Мынау не?

-Үстел .

-Үстел қандай?

-Үстел үлкен.





Ортасы

Жаңа тақырып;

Жұмбақжасыру:



 Маған да, саған да,
 Жақынтуыс бес адам.
 Ұш әріптен тұратын.
 Онға оқы, солға оқы
 Өзгермейдіешодан.
 Бәрі-де өз жұртың
 Айтады, қанекіматын? (ана, апа, аға, іні, ата)
 


 Осылардың бәрін бір сөзбен отбасы дейміз.

Бүгінгі біздің тақырыбымыз «Менің отбасым»

Тапсырмалар.



Каталог: uploads -> doc -> 0614
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
0614 -> Б. Момышұлы атындағы Алматы Республикалық «Жас Ұлан» мектебінің қазақ тілі мен әдебиеті пәні мұғалімі, гуманитарлық ғылымдар магистрі
0614 -> Сабақта қолданылатын көрнекті құралдар: интерактивті тақта, компьютер, оқулық, кеспе қағаздары. Сабақ барысы
0614 -> Ж «Жай бөлшектерді қосу»
0614 -> Сабақтың барысы Мұғалімнің рөлі Оқушы белсенділігі Сергіту сәті үй тапсырмасын сұраймын


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет