Сабақ тақырыбы №7 зертханалық жұмыс. Иіндіктің тепе-теңдік шарттарын анықтау



Дата23.08.2017
өлшемі55,6 Kb.
#25442
түріСабақ

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі: Күш моменттері

Мектеп: С.Е.Е.Қ. Абсәметов атындағы орта мектеп МДШО КММ

Күні:

Мұғалімнің аты-жөні:

Каржуова Баян Толесиновна

Сынып:

Қатысқандар саны:

Қатыспағандар саны:




Сабақ тақырыбы

7 зертханалық жұмыс. Иіндіктің тепе-теңдік шарттарын анықтау

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

7.2.4.5 – тәжірибеде иіндіктің тепе-теңдік шарттарын анықтау;

7.1.3.3 – физика кабинетінде қауіпсіздік ережелерін білу және сақтау



Сабақ мақсаттары

Күш моменттері ережесінің дұрыстығын иінтіректі пайдаланып, эксперимент жүзінде тексеру

Жетістік критерийлері

иіндіктің тепе-теңдік шарттарын, күш моменттері ережесінің дұрыстығын иінтіректі пайдаланып тәжірибе барысында тексеру

Тілдік мақсаттар


Оқушылар: иіндіктің тепе-теңдік шарттарын ауызша, жазбаша түрде жүйелі сипаттай алады

Пәнге тән лексика мен терминология:

Иіндік, күш моменттері



Диалог пен жазу үшін пайдалы сөздер мен тіркестер:

Иіндіктерді қандай салаларда қолданады?

Құндылықтарды баулу


Денсаулықты сақтауға және мәдинеттің ұлттық жүйесін табысты дамытуға баулу

Пәнаралық байланыстар

Иіндіктің тепе-теңдік шарттарын есептеуде геометрия пәнімен

Тақырып бойынша алдыңғы білім


Дененің массалық центрі
№8 зертханалық жұмыс.

«Жазық фигураның массалар центрін анықтау»




Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған жаттығу түрлері


Ресурстар

Сабақтың басы

10 мин



І. Ұйымдастыру кезеңі

топқа бөлу: «1,2,3,4» санау арқылы

1-топ

2-топ

3-топ

4-топ

Ширату жаттығулар «Бес сұрақ әдісі»

Өткенді еске түсіру

Қауіпсіздік ережесін қайталау



Шаттық шеңбері


Сабақтың ортасы

30 мин



ІІІ. Мағынаны тану Зертханалық жұмыс

Білім дағдысы: Білу,Түсіну, Қолдану, Жинақтау

Белсенді оқыту (G) «Ойлан, жұптас, бөліс»

Тапсырма: оқулықты пайдаланып күш моменттері ережесінің дұрыстығын, эксперимент жүзінде тексеру

Кестені толтыр



Біліктің сол жағы

Біліктің оң жағы

Масса

m1

Иін

l,см


Күш

F1



Күш моменті

M1 Н*м



Масса

m2



Иін

L2,см


Күш

F2 Н



Күш моменті

M2 Н*м



















































Қорытынды жаса:

Мен .....................................байқадым

Жинағыш линза, сызығыш, экран, жарық көзі



Сабақтың соңы

5мин


Рефлексия: «Пошта»

Сабақ соңында оқушылар сол сабақтағы өздерінің жасаған жұмысы бойынша бір-біріне тілек, ұсыныс,пікір жазады кезекші хаттарды иелеріне табыстайды

Үйге тапсырма: қайталау



Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет