Сабақ тақырыбы: Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер
|
Мектеп 25 жалпы орта мектебі
|
Пәні: алгебра
|
Күні:
|
Мұғалімнің аты-жөні: Жамбұл А.Қ
|
Сынып: 9 ә
|
Қатысқандар саны: 22
|
Қатыспағандар саны: 2
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты (мақсаттары)
|
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктерді қолданып есептер шығаруға үйрену
|
Сабақ мақсаттары
|
Барлық оқушылар: Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер формулаларын біледі
|
Оқушылардың басым бөлігі: Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктердің шығу жолын біледі.
|
Кейбір оқушылар: Бір тригонометриялық функцияның мәні бойынша қалғандарының мәнін таба алады.
|
Тілдік мақсат
|
Оқушылар: Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктерді қолданып есептер шығара аламын
|
Негізгі сөздер мен тіркестер: Тригонометрия, тепе-теңдік
|
Сыныптағы диалог\жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер:
Негізгі тригонометриялық тепе-теңдіктер формулаларын білесіңдер ме?
|
Алдыңғы тақырып
|
Тригонометриялық тепе-теңдіктер
|
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған жаттығулар
|
Ресурстар
|
Басталуы
5 мин
|
Ұйымдастыру кезеңі:
Оқушылармен амандасу.
Сабаққа дайындықтарын тексеру.
|
|
Ортасы
5 мин
30 мин
|
Өткен тақырыпты қайталау:
«Ыстық орындық» әдісі арқылы анықталған тригонометриялық тепе-теңдіктер тақырыбына сұрақтар арқылы қайталау
Анықтама
Негізгі тригонометриялық тепе – теңдіктерді қайталау, формула жазу
Есептер шығару: Өзіндік жұмыс
|
орындық
Оқулық
Дәптер
қалам
|
Аяқталуы
5 мин
Кері байланыс
Бағалау
|
«Тазалық» әдісі
Өзін өзі бағалау
|
Кесте
Бағалау парағы
|
Үйге тапсырма
|
Үй тапсырмасын күнделіктеріне жазып алу №22.8
|
күнделік
|
Саралау – Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
|
Бағалау—Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс
Қауіпсіздік және еңбекті қорғау ережелері
АКТ-мен байланыс
Құндылықтардағы байланыс
|
Үлгерімі жоғары оқушыларға қосымша тапсырмалар беремін.
|
Өзін-өзі бағалау
Дескриптор арқылы
|
География, биология мен байланыстырамын
|
Рефлексия
Сабақ / оқу
мақсаттары
шынайы ма?
Бүгін оқушылар
не білді?
Сыныптағы ахуал қандай болды?
Мен жоспарлаған
саралау шаралары тиімді бола ма?
Мен берілген уақыт ішінде үлгердім бе?
Мен өз жоспарыма қандай түзетулер енгіздім және неліктен?
|
|