Сабақ тақырыбы Сен нешедесің?



Дата10.12.2021
өлшемі21,5 Kb.
#78681
түріСабақ

Қысқа мерзімді жоспар


Пән: Қазақ тілі (Т2)

Мектеп: Амангелді атындағы жалпы орта мектебі

Ұзақ мерзімді жоспар бөлімі:

Мұғалімнің аты-жөні: Айдағараева Қарашаш

Қатысқандар саны:

Күні:6.09.2017

Сынып: 2 «В»

Қатыспағандар саны:


Сабақ тақырыбы

Сен нешедесің?


Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

2.1.3.1 Тыңдаған мәтінге мұғалімнің көмегімен иллюстрация (суреттер) сызбалар таңдау және қарапайым сұрақтарға жауап беру.

2.3.2.1 таныс сөздерден құрастырылған қарапайым сөйлемдердің мағынасын түсіну.

2.5.1.1 мұғалімнің көмегімен заттың атын/сынын /санын/ іс-қимылын білдіретін сөздерді ауызша-жазбаша тілде қолдану.


Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар: таныс сөздерден құрастырылған қарапайым сөйлемдердің мағынасын мұғалім көмегімен түсінеді

Көптеген оқушылар: таныс сөздерден құрастырылған қарапайым сөйлемдердің мағынасын түсінеді;диалогке қатысу барысында тілдік нормаларды сақтайды

Кейбір оқушылар: тақырыпқа қатысты шағын мәтін құрастыра алады.

Жетістік критерийлері


Таныс сөздерден құрастырылған қарапайым сөйлемдердің мағынасын түсінеді.

Күнделікті өмірде кездесетін жағдаяттарда іс-әрекетін нақтылау үшін, қызығушылығы бойынша сұхбаттасына сұрақ қояды.




Тілдік мақсаттар


Тілдік дағдылар:тыңдалым,айтылым,оқылым,жазылым.

Терминдер:

Сөз тіркесі:қалай ойлайсыз,сіз не дейсіз,жақсы көреді.


Құндылықтарды дарыту



Осы сабақта балалардың бойына сіңіруге арналған сіз нешедесіз,жақсы көремін деген сияқты сөздерді дұрыс айта білуге үйрету.

Пәнаралық байланыстар

Музыка, қазақ тілі,орыс тілі



Бастапқы білім


Мен сегіздемін

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері


Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет


Ресурстар

Сабақтың басы



Ұйымдастыру кезеңі. Оқушылармен сәлемдесу, түгендеу.Сынып тазалығына көңіл бөлу.

Шеңберге тұрып, бір-бірінің көңіл-күйлерін сұрайды. Жауап берген оқушы себебін түсіндіре отырып айтады.

Мысалы:

-Сенің көңіл-күйің қандай?

-Менің көңіл-күйім тамаша, өйткені анам туған күніме сыйлық берді.Үй тапсырмасын тексеру.

Сабақтың тақырыбын анықтау, мақсатымен, бағалау критерийлерімен таныстыру.




Оқулық,

дәптер
бор,
смайлик


Сабақтың ортасы

Жаңа сабақ.Тыңда.Қайтала.Оқы.


Әсел Әлібек нешеде?

Әлібек сегізде.



Анна Саша жетіде ме?




Жоқ Саша сегізде.

Тілдесім.1-тапсырма.Үлгі бойынша диалог құраңдар.

Үлгі:

-Әлібек сен нешедесің?



-Мен жетідемін.Сен алтыдасың ба? ...

А


7

8

8
йтылым.2-тапсырма.Балалардың жасы нешеде? Айт.


6
.

СЕРГІТУ СӘТІ

«Қара жорға»биі

Айтылым.3-тапсырма.Әрқайсың екі досыңның атын,жасын және оның нені жақсы көретінін айтыңдар.

Бағалау критерийі:

1.Сұрақтарға жауап бере алады.

2.Диалогке қатысу барысында тілдік нормаларды сақтайды (логикалық екпін, дыбыстау, сөз таңдау...).





Мен жетідемін.Мен қуыршақты жақсы көремін.

А4
смайлик

маркер
стикер

Мен де жетідемін.Мен екінші сыныпта оқимын.Мен қонжықты жақсы көремін.



Сабақтың соңы


Сабақты қорытындылау.

Кері байланыс жаздыру.

Мен бүгін сабақта ..., ... үйрендім.

Маған ..., ... қиын болды.

Бағалау.


Үйге тапсырма : 3-тапсырма.Әрқайсың екі досыңның атын,жасын және оның нені жақсы көретінін жазыңдар








Саралау –оқушыларға қалай көбірек қолдау көрсетуді жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай міндет қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін қалай тексеруді жоспарлайсыз?

Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы


Деңгейлік тапсырма беруді жоспарлап отырамын.А-деңгейлі оқушы

В-деңгейлі

С-деңгейлі

Жеке жеке тапсырма беремін.


Смайлик арқылы бағалау

Дескрипторлар арқылы бағалау


Жұптар жұмыс істеу дағдылары (құрмет көрсету, кезекпен сөйлеу және т.б.)

Сабақ бойынша рефлексия

Сабақтың мақсаты мен оқу міндеттері анық па? Бүгін оқушылар не үйренді? Сабақ қалай, қандай деңгейде өтті? Дифференциялаужоспары жүзеге асты ма? (тапсырмалары сәйкес болды ма?) Уақыт дәлдігі қалай болды? Жоспарыма қандай өзгерістер енгіземін.












Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет