Сабақ типі: бекіту сабағы Түрі: практикалық,ашық сабақ Сабақ мақсаты



бет1/3
Дата10.10.2022
өлшемі0,68 Mb.
#152513
түріСабақ
  1   2   3
Байланысты:
Квадрат түбірі бар өрнектерді түрлендіру
эссе 2 бөлім, Атлах шайқасы, Аззия тест, Баяндама, Бауыржанқызы Назерке ИӨЖ



Күні: 19.10.16.
Cабақтың тақырыбы: « Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру»


Сабақ типі: бекіту сабағы
Түрі: практикалық,ашық сабақ
Сабақ мақсаты:
Оқушылардың білімдерін тереңдетіп, жинақтау,тақырып бойынша алынған квадрат түбірлердің қасиеттерін есептер шығаруда пайдалана білуге үйрету
Міндеттері:
1. білімділік – оқушылардың тақырып бойынша алған білімдерін тереңдетіп, аталған түрлендірулерді есептер шығару барысында қолдану дағдысын қалыптастыру,жинақтау, жүйелеу, бекіту.
2. дамытушылық – логикалық ойлау қабілеті мен дағдыларын жетілдіру, белсенділіктерін, математикаға деген қызығушылықтарын арттыру;
3. тәрбиелілік – оқуға, саналы сезімге, жауапкершілікке, бойларына жақсы қасиетті сіңіруге тәрбиелеу.
Сабақ көрнекілігі: компьютер, мультимедиалық тақта, карточкалар,тест тапсырмалары
Сабақ әдістері: ауызша, көрнекілік, өз бетімен жұмыс, топпен жұмыс.
Сабақ барысы:
І. Ұйымдастыру.
ІІ. Ой қозғау.
ІІІ. Ауызша есептеу.
ІV. Материалды меңгеру.
V. Сергіту сәті.
VI. «Біліміңді сынап көр»оқулықпен жұмыс.
VII. Қорытынды.
VIII. Үй жұмысы.

  1. Ұйымдастыру кезеңі. Сәлеметсіздер ме, балалар! Отырыңдар!( балалардың сабаққа даярлығын тексеру).

Бүгінгі біздің тақырыбымыз: «Квадрат түбірлері бар өрнектерді түрлендіру»
Алдымен, әдеттегідей, сабағымызды үй тасырмасын тексеруден бастайық!
Үй жұмысын тексеру № 88 (слайд2)
№88. Қысқаша көбейту формулаларын қолданып, өрнектерді түрлендіріңдер:
1) (√5 – а)(√5 + а) = 5 – а2; 2) (√z − √7)(√z + √7) = z − 7
3) (в + √с)(√с – в) = с – в2; 4) (
Бағалау парақтары сабақтың басында таратылып беріледі (әр дұрыс жауапқа 1 ұпай жазылып отырады)




Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет