Сабақтан қалмай, сапалы да, саналы білім алу



Дата13.02.2017
өлшемі19,25 Kb.
#9260
  • Қаңтардың 23-і
  • Сынып жұмысы
  • Білімді тиянақтау
  • Сабақтың құрылымы
  • Қорытын -
  • дылау
  • Өткенді
  • қайталау
  • Жаңа сабақ
  • Жаңа
  • сабаққа
  • дайындық
  • Бағалау
  • Ұйымдас-
  • тыру
  • Үй тапсыр-
  • масы
  • Сергіту сәті
  • Мақсаты:
  • Типі:
  • Көрнекілігі:
  • Көбейтудің қасиеттері туралы оқушылардың алған
  • білімдерін тиянақтай түсу.
  • білімділік: Көбейту, бөлудің мәнін табуға есептерді шығару ға үйрету
  • дамытушылық: Оқушылардың танымдық қабілеттерін арттыру. Теңдеу шешу, өрнек құру, мәнін табу машықтарын дамыту.
  • тәрбиелік: Тиянақтылыққа, шапшаңдылыққа, бірін-бірі тыңдауға, өзін-өзі басқаруға тәрбиелеу.
  • Қайталау сабағы
  • Әдістері:
  • Талдау, жинақтау, өзіндік жұмыс,

Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру:

  • Сабақтың барысы: І.Ұйымдастыру:
  • Оқушыларды тізімдеу, топқа бөлу, топтарға ат беру. 1. Алғырлар 2. Ойшылдар 3. Тапқырлар 4. Зеректер

Үй тапсырмасын тексеру:

  • Үй тапсырмасын тексеру:
  • Алтын сандық ашылады үйге берілген есептің жауаптары шығады жауаптарға қарап әр оқушы өзін-өзі тексереді.
  • Үйге 168-беттегі 14-есеп
  • 90
  • 70
  • 300
  • 400
  • 400
  • 600
  • 300
  • 900
  • 0

Білімді жан-жақты тексеру: Әр топқа ауызша есептер айту .

  • Білімді жан-жақты тексеру: Әр топқа ауызша есептер айту .
  • .
  • Жаңа сабақты меңгертуге дайындық:
  • Психологиялық сәт.
  • Біздер бүгін баламыз,
  • Өсіп алға барамыз.
  • 2030 шы жылдары ,
  • Бізде азамат боламыз.

Жаңа сабақты меңгерту: Білімді тиянақтау Өткен сабақтарды еске түсіру . Ереже сұрау

  • Жаңа сабақты меңгерту: Білімді тиянақтау Өткен сабақтарды еске түсіру . Ереже сұрау
  • Балықшының 1-ші тапсырмасы
  • Оқулықпен жұмыс
  • 6∙9=
  • 20∙8=
  • 310+60=
  • 300∙3=
  • 800-100=
  • 10∙7=
  • 8∙9=
  • 42:6=
  • 54
  • 900
  • 370
  • 70
  • 700
  • 7
  • 72
  • 160
  • А
  • О
  • Т
  • З

Балықшының 2-ші тапсырмасы

  • Балықшының 2-ші тапсырмасы
  • Дәптермен жұмыс: №2 есеп 169 бет
  • 900-324=
  • 564+136=
  • 890-347=
  • 543-276=
  • 432-238=
  • 547+327=
  • 302+598=
  • 285+135=
  • А
  • О
  • Т
  • З

Балықшының 2-ші тапсырмасы

  • 900-324=
  • 564+136=
  • 890-347=
  • 543-276=
  • 432-238=
  • 547+327=
  • 302+598=
  • 285+135=
  • Балықшының 2-ші тапсырмасы
  • Дәптермен жұмыс:
  • 576
  • 267
  • 543
  • 874
  • 194
  • 420
  • 900
  • 700
  • А
  • О
  • Т
  • З

Балықшының 3-ші тапсырмасы

  • (200-164):6+64=
  • (187+13):5+60=
  • (100-28):9∙10=
  • 150-(81+19):10=
  • Балықшының 3-ші тапсырмасы
  • Дәптермен жұмыс:
  • А
  • О
  • Т
  • З

Балықшының 3-ші тапсырмасы

  • (200-164):6+64=
  • (187+13):5+60=
  • (100-28):9∙10=
  • 150-(81+19):10=
  • Балықшының 3-ші тапсырмасы
  • Дәптермен жұмыс:
  • 70
  • 100
  • 80
  • 140
  • А
  • О
  • Т
  • З

Балықшының 4-ші тапсырмасы

  • 6-ның 6-ға көбейтіндісін 4-ке бөл;
  • 34 пен 25 сандарының айырмасын 5 есе арттыр;
  • 56 мен 7 сандарының қосындысын 9-ға бөл;
  • Балықшының 4-ші тапсырмасы
  • Дәптермен жұмыс:
  • А
  • О
  • Т
  • З

Балықшының 4-ші тапсырмасы

  • 6-ның 6-ға көбейтіндісін 4-ке бөл;
  • 82-ден 7 мен 6 сандарының көбейтіндісін азайт;
  • 34 пен 25 сандарының айырмасын 5 есе арттыр;
  • 56 мен 7 сандарының қосындысын 9-ға бөл;
  • Балықшының 4-ші тапсырмасы
  • Дәптермен жұмыс:
  • 9
  • 26
  • 45
  • 7
  • А
  • О
  • Т
  • З
  • Сергіту сәті:
  • Ойлайықта ойнайық,
  • Саяхатқа шығайық.
  • Жан-жануар болайық,
  • Дыбыстарын айтайық.
  • Сиыр, жылқы , мысық ,ешкі
  • боздайды
  • ақырады
  • мөңірейді
  • кісінейді
  • маңырайды

Балықшының 5-ші тапсырмасы

  • (814м-797м) ∙2=
  • (35кг+29кг):8=
  • (59тг+31тг):9=
  • (440г-430г) ∙6=
  • Балықшының 5-ші тапсырмасы
  • Дәптермен жұмыс:
  • А
  • О
  • Т
  • З

Балықшының 5-ші тапсырмасы

  • (814м-797м) ∙2=
  • (35кг+29кг):8=
  • (59тг+31тг):9=
  • (440г-430г) ∙6=
  • Балықшының 5-ші тапсырмасы
  • Дәптермен жұмыс:
  • 34м
  • 8кг
  • 10тг
  • 60г
  • А
  • О
  • Т
  • З
  • 8 есеп. Мәтінді есептер:
  • Теңіз лайнерінің командасы 66 адамннан тұрады.Оның бортында 63 жолаушы бар,ал қызмет көрсетушілер жолаушылардан 3есе кем.
  • Теңіз лайнерінің бортында неше адам бар?
  • Балықшының 6-ші тапсырмасы
  • Жауабы:
  • Теңіз лайнер-66адам,
  • Бортында-636 жолаушы
  • Қызмет көрсетушілер- 3 есе кем
  • Барлығы -? адам
  • Шешуі: 636:3+66+636=914 адам
  • Жауабы: барлығы 914 адам
  • Тапсырма: Жауаптарыңды тексеріңдер.

Балықшының 7-ші тапсырмасы

  • 6 ∙х = 27∙2
  • х:8=25∙4
  • 9 ∙х = 27∙2
  • Х:5=12+28
  • Балықшының 7-ші тапсырмасы
  • Дәптермен жұмыс:№9 есеп теңдеуді шеш:
  • А
  • О
  • Т
  • З

Балықшының 7-ші тапсырмасы

  • 6 ∙х = 27∙2
  • х:8=25∙4
  • 9 ∙х = 27∙2
  • Х:5=12+28
  • Балықшының 7-ші тапсырмасы
  • Дәптермен жұмыс:№9 есеп теңдеуді шеш:
  • 9
  • 800
  • 6
  • 200
  • А
  • О
  • Т
  • З

Бағалау: әр топтың жинаған балықтарын санау, сабаққа белсене қатысқан оқушыларды мадақтау бағалау

  • Алғырлар
  • Ойшылдар
  • Тапқырлар
  • Зеректер
  • Бағалау: әр топтың жинаған балықтарын санау, сабаққа белсене қатысқан оқушыларды мадақтау бағалау
  • А
  • О
  • Т
  • З
  • құттықтаймыз!
  • Үйге:169-беттегі 6,7 есепті шығару .
  • Назар қойып
  • тыңдағандарыңызға
  • рахмет!
  • Тәртіпті оқушы
  • Қажырлы
  • Өнерлі
  • Ұқыпты
  • Талғампаз,іскер
  • Еңбекқор
  • Білімді
  • Епті, икемді

Каталог: kopilka -> uploaded files
uploaded files -> Оқып үйренудің негізгі мақсаты Оқытуда қалыптасатын әдіс-тәсілдер
uploaded files -> Жүсіпбек Аймауытовтың «Әнші» әңгімесіндегі дара тұлға
uploaded files -> Тақырыптың туындау себептері
uploaded files -> Сабақ тақырыбы: Қазақстан Республикасының Тұңғыш Президенті Н.Ә. Назарбаевтың ерекше тұлғалық болмысы
uploaded files -> Ххі ғасыр көшбасшысы өткізген
uploaded files -> Жарық туралы дуализм Квант дегеніміз не? Абсолют қара дене Фотон
uploaded files -> Өмірбаяны 1858 жылы қазіргі Павлодар облысының Баянауыл
uploaded files -> Презентация №50 Абай атындағы орта мектеп
uploaded files -> Атақты жазушы Біздің жерлесіміз
uploaded files -> Сабақтың барысы: Сабақтың кезеңі Мұғалім іс-әрекеті Оқушы іс-әрекеті


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет