Сабақтың тақырыбы : Lesson Study бойынша бірлескен жұмыстың ықпалы. Өткізілген уақыты



Дата25.08.2017
өлшемі37,46 Kb.
#27347
түріСабақ

Коучинг жоспары


Сабақтың тақырыбы: Lesson Study бойынша бірлескен жұмыстың ықпалы.

Өткізілген уақыты:____________

Сабақтың мақсаты: Lesson Study жоспары арқылы әрекеттерді айқындау.

Мұғалімдердің коучинг барысындағы мүмкіндіктері:

-Топпен жұмыс істеуге дағдыланады.

- Lesson Study бойынша бірлескен жұмыстың ықпал ететін жағдайларын қарастырады.

- Lesson Study бойынша жұмысына бөгет жасайтын кедергілерді анықтайды.



Сабақтың нәтижесі: Lesson Study бірлескен жұмыстың тиімділігін анықтайды және оны тәжірибеде шешуді талқылайды.

Коучинг өткізу әдістері:

  • Топпен жұмыс;

  • Жұппен жұмыс.

Ұсынылған ресурстар: ғаламтор

Қолданылған құралдар: слайд, плакат, маркер, А4 қағазы.

Коучинг барысы:

қ/с

уақыты

Коучтің іс-әрекеті

Мұғалімнің іс-әрекеті

Қолданылған құралдар




5 минут

Сәлемдесу. Сәлеметсіздер ме, құрметті әріптестер. Екінші коучингке қош келіпсіздер. Мен ойлаймын, сіздерді бүгінде жақсы әсерде болады деп.

Ахуал:


Сәлемдеседі.




1

30 минут

Ой қозғау.

Нұсқау.


Әріптестер дорбадан қақпақтар таңдайсыздар, таңдаған қақпақтардың аттары арқылы жұпқа бөлінесіздер. Интертақтадағы мәлімет беріледі.

Осы мәлімет алдарыңыздағы А4 қағазында жазылып тұр. Мұқият оқып шығыңыздар.



Сіз қалай ойлайсыз, осыдан не байқадыңыздар?

Алдарыңызға ватман берілді, постер дайындаңыздар. Жұптасып талқылайсыздар, енді қолдарыңызға берілген конверттің ішіндегі заттар бойынша бір-бірлеріңізді тауып, топтасасыздар.


Постер қорғалғаннан кейін топтар 2 сұрақ қоясыздар.
СҰРАҚ:

  • Сіздер қалай ойлайсыздар, бұл сіздерге неліктен ұсынылды ?

  • Өзіңіздің тәжірибеңізде осыған ұқсас процес болды ма?





Тапсырманы мұқият оқиды, ойланады,жұптасып өз пікірлерін айтады, постер жасайды, қорғайды.

Берілген сұрақтарға сай өз пікірлерін білдіреді.Қай жұптың жұмысы ұнайды, сол топқа фармативті бағалау жасайды.



Интерактивті тақта, ватман,

Маркер, стикер, конфет, құрт.






8 минут

Сергіту сәті. «Атомдар мен молекулалар» әдісі

Жүргізуші «атомдар» деген кезде ойыншылар жеке дара жүреді де, «молекулалар, төртеуден» немесе «молекулалар, үшеуден» деген кезде, төрт немесе үш адамнан тез арада топтасады. Кім топқа қосыла алмай қалса, айып төлейді: өз өнерін көрсетеді немесе көпшіліктің тілегін орындайды.










2 минут

Топқа бөлу.

Нұсқау: Пән бойынша топқа бөлінесіздер.




.







30 минут

Топпен жұмыс.

Нұсқау: Алдарыңыздағы бейне көріністі мұқият көріп алыңыздар. Топта осы бейне көріністе не көргендеріңізді талқылаңыздар және осы бейне көріністегідей сіздер де ортада көрсетіп, қорғайсыздар. Міне алдарыңызға ватман берілген, осыған өз ойларыңызды тұжырымдап түсіріңіздер. Топтасып қорғайсыздар.


СҰРАҚ:

  • Бейне көріністің қай жеріне ерекше көңіл бөлетін едіңіз?

  • Лессон Стадиді басқаша қалай жоспарлар едіңіз?

  • Егер сіз LS-ді тәжірибеңізде қолдансаңыз, нәтижесі қандай болмақ?

Топта талқылайды,талдайды, постер жасайды, көрініске дайындалады, қорғайды.


Интертақта, ватман, маркер.

6

10 минут

Бүгінгі сабаққа рефлексия (кері байланыс)жазу

  1. Сіз нені үйрендіңіз?

  2. Сабақтың қай тұстарында қиналдыңыздар?

  3. Бүгінгі коучингтен қандай әсер алдыңыз?

  4. Қандай сұрақтарыңыз бар?

Мұғалімдер жазады.

А4 қағазы.

7

4 минут

Коучингтің соңында алған әсерлерімен бөлісемін.


Өз ойларын бөліседі.




8

1 минут

Уақыт бөліп келгендеріңізге рахмет!










Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет