Сабақ кезеңдері
|
Мақсаты
|
Тапсырмалар
|
Оқушы әрекеті
|
Күтілетін нәтиже
|
Уақыты
|
Ұйымдастыру кезеңі
|
Психологиялық жағдай жасалады
|
Тосын сый
|
Бір-біріне сыйлық береді.
|
Сабаққа көңіл-күйлерін аудару
|
3 мин
|
Миға шабуыл
|
Қарапайым, күрделі сұрақтарды ажырата алу
|
Қарапайым, күрделі сұрақтар
|
Итерактивті тақтадан сұрақтар таңдайды
|
Сыни тұрғыдан ойлай отырып жаңа тақырыпты ашу
|
5 мин
|
Деңгейлік тапсырма
|
Оқушы деңгейін анықтау
|
Алдын-ала тапсырма жазылған карточкалар
|
Тапсырманы таңдау мүмкіндігі беріледі
|
Оқушының сабаққа деген ынтасы
|
2 мин
|
Жаңа тақырып бойынша жұмыс
|
Еңлік-Кебек тақырыбын мультимедиалық мүмкіндіктерді пайдалану
|
1)1780 жылдардағы әдебиет саласындағы құнды дүниелер.
2) Еңлік-Кебекке слайд жасау
3) интерактивті тақтадан әңгімедегі табиғат көрінісін жасау, дыбыс беру
4) Дикторлар (дауыс жазу)
|
Интернеттен ақпарат іздеу, слайдқа салу
Power Point бағдарламасынд слайд жасау
Интерактивті тақтадан флипчартты қолданады.
10 мин тақырыпты басты мазмұнын диктафонда жазады
|
Тез ақпарат іздеу қабілеті
Слайд жасай алу қабілетін бақылау
Интерактивті тақта мүмкіндігін пайдаланады
Микрафонмен дауыс жазу сапасын көру
|
15 мин
|
Жұмысты қорғау
|
Шығармашылық жұмысты орындау
|
Әр оқушы жұмысын қорғайды
|
Өз жұмысын дәлелдейді
|
Шығармашылықпен жұмыс жасайды
|
12 мин
|
Пікір айту
|
Оқу пікірін білу
|
формативті бағалау бағалау
|
Топтағы оқушылар бір-біріне баға береді
|
Бір-біріне пікір айтады
|
5 мин
|
Бағалау
|
Оқушының білімін бағалау
|
Суммативті бағалау
|
Күнделікке бағаларын қою
|
45 мин ішіндегі оқушының білімін бағалау.
|
2 мин
|
Үйге тапсырма
|
Білімді толықтыру
|
3D модельдеу және анимация
|
Тақырыпты оқу, деңгейіне қарай шығармашылық тапсырманы орындау
|
§23 бақылау сұрақтарына жауап беру.
|
1 мин
|