Сабақтың тақырыбы 11-сабақ. Шынықсаң, шымыр боласың Оқу бағдарламасына



Дата10.02.2023
өлшемі23,44 Kb.
#168317
түріСабақ
Байланысты:
2кл Шынықсаң, шымыр боласың


Бөлім

ДЕНІ САУДЫҢ – ЖАНЫ САУ




Педагогтің аты-жөні







Күні







Сынып: 2

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:




Сабақтың тақырыбы

11-сабақ. Шынықсаң, шымыр боласың




Оқу бағдарламасына
сәйкес оқыту мақсаттары

2.1.1.1 баяу және анық айтылған сөзді тыңдау және интонациясы бойынша сұраулы және лепті сөйлемдерді ажырату;
2.1.3.1 тыңдаған материалдың (ұзақтығы 1–1,5 мин) мазмұны бойынша сұрақтарға жауап беру және оған сәйкес фото/сюжетті суреттер/сызбалар таңдау/сипаттау.




Сабақтың мақсаты

Барлық оқушылар жасай алады: сөйлемдерді ажыратады, мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді.
Оқушылардың көбі жасай алады: сөйлем түрлерін ажыратады.
Оқушылардың кейбірі жасай алады: мәтін мазмұны бойынша сұрақтарға жауап береді, суретті сипаттайды.




Сабақтың кезеңі

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар




Сабақтың басы

Психологиялық ахуал қалыптастыру.
«Ауа, Жер, От» психологиялық тренингі. Мақсаты: оқушылардың бой сергітуіне, қимыл-қозғалыс жасауына көмектеседі. Мұғалім: «Ауа», «Жер», «От» деген сөздерді кезек айтады. Ал егер де екеуін қатар айтса, онда қатысушылар екеуін де бірге тез-тез
жасайды.

Оқушылар мұғаліммен бірге жасайды.
Ауа: екі қолды жайып ұшады;
Жер: екі аяқты жай қозғалтады;
От: бір-бірінің арқасынан қағады.
«Ауа – құс ұшты» дегенде оқушылар
екі қолды екі жаққа жайып, ұшқан құстың бейнесін жасайды.

ҚБ: «Бес саусақ» әдісі







Сабақтың ортасы

Жаңа сөздер: жарыс, жетістік, шымыр, жаттықтырушы.
1-тапсырма. Тыңдайық.

  • Жарыс қайда өтті?

Жаңа сөздерді тыңдалым мәтінінен қайталайды.


Дәптермен жұмыс.
Өз ойын ашық айтады.



ҚБ: «Екі жұлдыз, бір тілек» әдісі

Тақы рыпқа сәйкес







  • Оқушылар қандай спорт түріне қатысты?

Дәптердегі №2 тапсырма.
2-тапсырма. Оқиық.

  • Әділеттің әкесі қандай?



3-тапсырма. Айтайық.
Жаттығуды дауыстап айту.
4-тапсырма. Жазайық.
Кестені толтыр. Көшіріп жаз.

Сергіту сәті.
Өн бойымды тік ұстап, Таянамын бүйірді.
Бастап кетем дұрыстап, Бір! Екі! Бір! Екі!
Дәптермен жұмыс.
Сипаттап жазады. Сұраққа жауап береді.

Жаттығуды айтып орындайды.


Дескриптор:

  • мәтінді мұқият тыңдайды;

  • сұрақтарға жауап береді.

Жазылым тапсырмасын орындайды.






Дескриптор:

әкесін сипаттап жазады.

интербелсенді тақта
кесте




Сабақтың соңы

Кері байланыс. «Неге? Неге?» әдісі. Оқушылар шеңбер бойымен тұрады. Жүргізуші осы сабақта не үйренгенін айтады және соңғы сөйлемін «неге?» деген сұрақпен аяқтайды.



Неге қолды жуу керек?
Неге денені шынықтыру қажет?











Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет