|
Сабақтың тақырыбы 2-ге, 5-ке, 10-ға бөлінгіштік белгілері
|
Дата | 06.02.2022 | өлшемі | 0,5 Mb. | | #81765 | түрі | Сабақ |
| Байланысты: 2-ге, 5-ке, 10-ға бөлінгіштік белгілері
Шағалалы негізгі мектебі
Қысқа мерзімді жоспар
Бөлім:
|
Құндылықтар. Бір таңбалы санға көбейту және бөлу
|
Педагогтің аты-жөні
|
Сопбекова Алма
|
Күні:
|
|
Сынып: 4
|
Қатысушылар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың тақырыбы
|
2-ге, 5-ке, 10-ға бөлінгіштік белгілері
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
4.1.2.4 - 2-ге, 5-ке, 10-ға бөлінгіштік белгілерге сүйеніп, натурал сандарды топтастыру
|
Сабақтың мақсаты
|
2-ге, 5-ке, 10-ға бөлінгіштік белгілерінің негізінде натурал сандарды классификациялауды білетін болады.
|
Сабақтың барысы
Сабақтың кезеңі/ уақыт
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Баға
лау
|
Ресурстар
|
Ынтымақтас
тық атмосферасын қалыптастыру
5 минут
|
«Әсерлерімізбен бөлісейік» жылулық шеңбері
Педагог балаларға 1-2 минут көздерін жұмып,өздерін тағы да табиғат аясында,көк майса шалғында жатып,көк аспан,аппақ бұлттарды көріп,құстардың сайраған әнін,судың сыбдырын естіген кездерін елестетуді ұсынады.
|
Оқушылар шеңберде жиналып, мұғалім
мен бірге бүгінгі сабаққа сәттілік тілейді.
|
|
Таныс
тыры
лым
|
Сабақтың ортасы
13 минут
|
|
Оқушылар берілген тақырып бойынша өз көзқарасын білдіріп, ой қорыту жасай алады.
|
Бағдаршам арқылы бағалайды
|
Оқулықпен жұмыс
|
Сергіту сәті
5 минут
|
Қатты нөсер басылды (жаймен тырсылдатады)
Күн жарқырай ашылды (қолдарымен күн жасайды)
Көктен төмен әдемi кемпiрқосақ шашылды (жарты доға жасайды)
|
Ой сергітеді, шаршағандары
басылады.
|
|
|
Қызықты тапсырма
15 минут
|
Топтық жұмыс
3 а) тапсырма
Кестеден 5-ке, 10-ға бөлінетін сандарды тап.
Қай сандар 5-ке бөлінеді?
Қай сандар 2-ге бөлінеді?
3 ә) тапсырма
Эйлер дөңгелегін салып, оған кестеден 4 саннан алып жаз.
|
Оқушылар
есепті шығырады.
Оқушылар
Кестені толтырады.
|
Басбармақ арқылы бағалайды
|
Карточка
|
Сабақтың соңы
2 минут
|
Рефлексия
|
Оқушыға қай тапсырма ұнаса, сол тапсырманы көрсетеді.
|
|
Жетіс
тік баспалдағы
|
Достарыңызбен бөлісу: |
|
|