Сабақтың тақырыбы: Бақылау диктанты. «Қазақтың дастарханы»



Дата23.03.2018
өлшемі192,16 Kb.
#39530
түріСабақ
31.1015. 5сынып

Қазақ тілі.

Сабақтың тақырыбы: Бақылау диктанты.

«Қазақтың дастарханы»

Сабақтың мақсаты :

Білімдік: Тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді сауатты жазуды дағдыландыру, білімдерін кенейту.

Дамытушылық: Оқушылардың сауат арқылы тілдерін жаттықтыру, ой- өрісін қозғау.

Тәрбиелік: Оқушылардың сөйлеу әрекетіне көңіл бөлу,салт- дәстүрлерді тану ,сүйспеншілік тәрбиелеу.


Сабақтың түрі: дәстүрлі

Сабақтың ары:

Көрнекілігі:

Сабақтың барысы:

І Ұйымдастыру кезеңі: оқушыларды сабаққа дайындау. Олармен сабақ төңірегінде пікір алысу, 5-7мин

ІІ Сабақтың мақсатымен таныстыру:

ІІІ Үй тапсырмасын сұрау: ережелер қайталау

Сабақтың барысы:

1 Сөздік жұмысы .

2 Диктант жазу «Қазақтың дастарқаны».

Қазақта дастарқаннан , дәмнен үлкен нәрсе жоқ. Дастарқаннан аттамайды. Дастарқандағы дәм, тағамнан ауыз тимей кетуге болмайды. Қазақтың ұлттық дастарқанында тамақтардың негізгі үш түрі болады. Олар: ет, сүт, нан тағамдары. Ет тағамдарынан қазақша ет, қуырдақ, қарта, қазы , жал, жая жатады. Сүт тағамдары- ірімшік, құрт, май. Дәннен жасалған тағамдар тары қуырған бидай жент талқан. Нан тағамдары – бауырсақ, шелпек.

Тамақ ішуге шақырғанда тамақты көп күттіруге бомайды.

3 Тапсырма : септік жалғаулардың астын сыз.

V Сабақтың қорытындылау: қайталау.

VI Үй тапсырма .Ереже қайталау .

VII Бағалау

Аналитикалық аңықтама

қазақ тілі 5сынып бірінші тоқсан

Бақылау жұмысы 31 10 2015ж

Барлық оқушы - 9

қатысты - 9


«5» - 2

«4» - 4

«3» - 3

«2» -
Сапасы: 64 %



Үлгерімі: 100%
Қорытындысы : Сабаққа қойылған мақсат орындалды, оқушылардың үлгерімі және сапасы жеткілікті, жіберген қателері қазақ тілінің тән дыбыстары.

Менің мақсатым әр оқушымен қазақ тілінің тән дыбыстарымен

жекеше жұмыс жүргізу.

Мұғалімі: Альмагамбетова Зауре Баймолдиновна.


Қазақ тілі пәнінен 5-сыныпқа арналған ІІ тоқсандық бақылау 19.12.15


Мақсаты:Тоқсан бойы лексика және грамматика тақырыптар бойынша алған білімдерін тексеру.

I Лексикалық тапсырмалар

1. Берілген сөз тіркестерін қазақ тіліне аударыңыз.

I-нұсқа: сильная страна, богатый край

II-нұсқа: независимое государство, красивые места

2. Берілген сөздерге синоним қатарын тауып жазыңыз.

I-нұсқа: өлке - көп-

II- нұсқа: орман- сұлу-

3. Тақырып бойынша 3-4 мақал-мәтелдер жазыңыз.

I-нұсқа : Отан

II-нұсқа : Ас, тағам;

4. Берілген тақырып бойынша 3-4 сөйлем құраңыз.

I-нұсқа : Біздің еліміз туралы.

II-нұсқа : Біздің мемлекетіміз туралы.

5.Тақырып бойынша 4-5 сұрақ-жауап құрастырыңыз.

I-нұсқа «Ұлттық тағамдар»

II-нұсқа «Қазақстан Республикасы»

II Грамматикалық тапсырмалар:

Берілген сөздерге көптік жалғауларын жалғаңыз:

I-нұсқа: рәміз, қала

II-нұсқа: мереке, тау

Берілген сөздерді септеңіз.

I нұсқа ас, ел

II нұсқа ту, сүт

3. Берілген зат есімдерден сын есім жасаңыз:

I нұсқа : ұлт. қыс

II- нұсқа : ақыл, күз

4. Берілген сөздерді тәуелдеңіз:

I-нұсқа : жер

II- нұсқа : қала

5.Берілген етістікті ауыспалы осы шақта жіктеңіз:

I нұсқа : тұру

ІI нұсқа : ішу

Аналитикалық аңықтама

қазақ тілі 5сынып 2 тоқсан

Бақылау жұмысы 19.12. 2015ж

Барлық оқушы - 8

қатысты - 7


«5» -

«4» - 5

«3» - 2

«2» -
Сапасы: 71%

Үлгерімі: 100%
Қорытындысы : Сабаққа қойылған мақсат орындалды, оқушылардың үлгерімі және сапасы жеткілікті, жіберген қателері қазақ тілінің тән дыбыстары.

Менің мақсатым әр оқушымен қазақ тілінің тән дыбыстарымен

жекеше жұмыс жүргізу.

Мұғалімі: Альмагамбетова Зауре Баймолдиновна.




Қазақ тілі пәнінен 5-сыныпқа арналған ІІІ тоқсандық тақырыптық тест15.03.2016ж

Мақсаты: Өтілген тақырыптар бойынша алған білімдерін тексеру.
1.Ойлауды қажет ететін ойын түрін атаңыз.

А) футбол

В) баскетбол

С) тоғызқұмалақ

D) волейбол

Е) теннис

2. Мен шахмат үйірмесіне қатыса... – керекті жалғауды жалғаңыз.

А) -бын В) -мен С) -сіз D) -мын Е) –мыз

3. Асық қолданатын спорт түрі

А) баскетбол

В) ханталапай

С) футбол

Д)шахмат

Е) тоғызқұмалақ

4. «Біз мектепте спорт үйірмесіне қатысамыз» - деген сөйлемдегі есімдік түрін анықтаңыз

А) сілтеу

В) өздік

С) сұрау


Д) жіктеу

Е) белгісіздік

5. Қазақ халқының ұлттық ойынын белгілеңіз

А) лото


В) дойбы

С) баскетбол

Д) тоғызқұмалақ

Е) шахмат

6. Заттың қимылын білдіретін сөз табын табыңыз

А) зат есім

В)сын есім

С)есімдік

Д)етістік

Е) сан есім

7. Буынға дұрыс бөлінген сөзді табыңыз

А) то- ғыз- құм-ал-ақ

В) то-ғыз-құ-ма-лақ

С)тоғ-ыз-құма-лақ

Д) то-ғыз-құма-лақ

Е)тоғыз-құ-малақ


8.«Мектеп» деген сөз қай тілден шыққанын табыңыз.

А) Араб


В) Парсы

С) Қазақ


D) Қырғыз

Е)Өзбек


9. Мақалды аяқтаңыз. «Мектеп - кеме, білім - .....»

А) мектеп

В) ұстаз

С) қазына

D) теңіз

Е) кітап


10.Көп нүктенің орнына керекті етістікті жазыңыз.

Мен кітапханаға жиі ......

А) барамын

В) барасың

С) барады

D) барды

Е) барамыз

11.Сын есімнің жұрнақтарын табыңыз.

А) - дай,- дей

В) - ып, - іп

С) - ған, - ген

D) -ыл, - іл

Е) -ар – ер

12. Сан есім түрін анықтаңыз: Атадан алтау, Анадан төртеу

Жалғыздық көрер жерім жоқ.

А) Жинақтық

В) Реттік

С) Топтау

D) Болжалдық

Е) Есептік

13.Оқу құралдарын табыңыз.

А) өшіргіш, карта,сабақ

В) ұстаз,қалам, сызғыш

С)оқушы,компас,портфель.

D) желім,қалам,сызғыш.

Е) күнделік,тақ,бор.

14.Мектеп спортзалында балалар.....

А) кітап оқиды

В) футбол ойнайды

С) шахмат ойнайды

D) сурет салады

Е) би билейді

15. «Әдемі», «сұлу», «көркем», «көрікті» деген сөздер қандай сөздер

А) синоним

В) антоним

С) омоним

D) көп мағыналы

Е) сөз құрамы

Аналитикалық аңықтама

қазақ тілі 5сынып 3 тоқсан

Бақылау жұмысы (Тест) 15.03. 2016ж

Барлық оқушы - 8

қатысты - 8
«5» -

«4» - 7

«3» - 1

«2» -
Сапасы: 85 %

Үлгерімі: 100%
Қорытындысы :

Сабаққа қойылған мақсат орындалды, оқушылардың үлгерімі және сапасы жеткілікті, жіберген қателері қазақ тілінің жұрнақ ,жалғауларын дұрыс қолданалмады.

Менің мақсатым әр оқушымен қазақ тілінің жұрнақ, жалғаулармен

жекеше жұмыс жүргізу.

Мұғалімі: Альмагамбетова Зауре Баймолдиновна.

Қазақ тілі пәні бойынша 5-сыныпқа арналған жылдық бақылау

4тоқсан 16.05.2016ж.

Мақсаты: Оқу жылы бойы өткен тақырыптар бойынша білім деңгейін тексеру.


Қазақ тілі сабағында
Біз биыл бесінші сыныпта оқып жүрміз. Оқу жылы мамыр айында бітеді. Біздің мектептің оқушылары орыс тілінен басқа үш тіл – қазақ, неміс, ағылшын тілдерін оқиды.

Қазақ тілі сабақтары өте қызықты өтеді. Мұғалім әрқайсымызға талап қоя біледі. Сабақта қазақ тілінде ғана сөйлейміз. Тақырыпқа орай көптеген жұмыс түрін орындаймыз. Қазақ тілі сабағы өте қызықты өтеді.


(Диктанттар жинағы, 4-11, Ж.С.Қалиева,52 с. )
Грамматикалық тапсырмалар:
ІІІ деңгей

1.Берілген сөздерді сөз құрамына талдаңыз.

І.нұсқа сыныпта, айында, оқушылары, мектептің

ІІ.нұсқа сабақтары, тілдерінде, тақырыпқа, сабақта

2.Берілген сөзге фонетикалық талдау жасаңыз.

І нұсқа: орай

ІІ нұсқа:биыл

3.Берілген сөздерді Ілік. Жатыс. Шығыс септіктеріне қойып жазыңыз.


ІІ деңгей

1. Берілген етістікті осы шаққа қойып жіктеңіз.

І нұсқа: Оқу

ІІ нұсқа: сөйлеу

Аналитикалық аңықтама

қазақ тілі 5сынып 4 тоқсан

Бақылау жұмысы «Қазақ тілі сабағында» 16.05. 2016ж

Барлық оқушы - 8

қатысты - 8


«5» -

«4» - 5

«3» - 3

«2» -
Сапасы: 62 %



Үлгерімі: 100%
Қорытындысы :

Сабаққа қойылған мақсат орындалды, оқушылардың үлгерімі және сапасы жеткілікті, жіберген қателері қазақ тілінің жұрнақ ,жалғауларын дұрыс қолданалмады.

Менің мақсатым әр оқушымен қазақ тілінің жұрнақ, жалғаулармен

жекеше жұмыс жүргізу.

Мұғалімі: Альмагамбетова Зауре Баймолдиновна.

Бағдарлама бойынша есеп

Қазақ тілі 5 сынып 2015-2016ж

Орыс тілді мектептерде оқытылатын «Қазақ тілі » пәнінің оқу жүктемесі 5 сыныпта 4 сағат, оқу жылында -136с.

1тоқсан - 36с 2тоқсан - 28с 3тоқсан - 38с 4тоқсан - 28с

Негізгі деңгей бойынша қазақ тілінде оқушылар өз ойларын айқын, қарым қатысымдық тұрғыдан меңгерту, түсінікті жеткізуге үйрету. Коммуникавтік қабілеттері дамыды, жекеше тапсырмаларды дара тұлғаның дамынуына мүмкіндік жасалды.

Оқушыларды дұрыс сөйлеу, сауатты жазу дағдысын қалыптастырды.

Грамматикалық формалар мен сөйлем құрылысын меңгерді

Оқушылар сөйлесім әрекетінің түрлерін әлеуметтік ортада қолдана білуге үйренді,

Сөздік жұмысын жүргізуге, жоспарлауға, күнделікті өмір жағдаяттарында қазақ тілін қолдана білуге дағдыланды.

Оқушылардың қазақ тіліне қызығушылығы дамытылды, қазақ еліне, мемлекеттік тілге деген құрмет сезімдерін тәрбиеленді.

Бағдарлама бойынша қойылған мақсат орындалды, тоқсан сайын жазбаша жұмыстар мідетті түрде жүргізілді.

5сынып

13.03.15ж Қазақ тілі.



Сабақтың тақырыбы: Бақылау диктанты. «Ана»

Сабақтың мақсаты :

Білімдік:Тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді сауатты жасуды дағдыландыру, білімдерін кенейту.

Дамытушылық: Оқушылардың сауат арқылы тілдерін жаттықтыру, ой- өрісін қозғау.

Тәрбиелік: Оқушылардың сөйлеу әрекетіне көңіл бөлу, жақын адамдарға сүйспеншілік тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: дәстүрлі

Сабақтың ары: .

Көрнекілігі: .

Сабақтың барысы:

І Ұйымдастыру кезеңі: оқушыларды сабаққа дайындау. Олармен сабақ төңірегінде пікір алысу, 5-7мин

ІІ Сабақтың мақсатымен таныстыру:

ІІІ Үй тапсырмасын сұрау: ережелер қайталау

Сабақтың барысы:

1 Сөздік жұмысы .

2 Диктант жазу «Ана »

Жер бетіндегі ең әдемі сөз- ана. Адам алғашқы сөзін осыдан бастайды.

Ананың қолы ең қассиетті аялы қол, ол нені болса да істей алады. Ананың жүрегі ең сезімді және сезімтал жүрек . Оның көзінен ешнәрсе . қалтарыс қалмайды..

Сенің жасың мейлі бесте болсың, мейлі елуде болсың саған әр қашан да ана керек. Оның аясы, мейірімі керек. Сенің сүйспеншілігің зор болса, анаң шексіз қуанышқа бөлінеді.

3 Тапсырма : септік жалғаулардың астын сыз.

V Сабақтың қорытындылау: қайталау.

VI Үй тапсырма .Ереже қайталау .

VII Бағалау


Аналитикалық аңықтама

қазақ тілі 5сынып екінші тоқсан

Бақылау жұмысы 26 12 014ж

Барлық оқушы - 14

қатысты - 11


«5» -

«4» - 6


«3» - 3

«2» - 2
Сапасы: 54 %

Үлгерімі: 82%
Қорытындысы : Бақылау жұмыста қойылған мақсат орташа орындалды, себебі оқушылардың үлгерім деңгейлері және сапасы төмен, оқушылардың ой қабілеттері, сауаттарын грамматикалық формаларын меңгеру.Оқушылармен жекеше жұмыс жүргізу.

Аналитикалық аңықтама

қазақ тілі 5сынып үшінші тоқсан

Бақылау жұмысы 13.03.2015ж

Барлық оқушы - 14

қатысты - 11


«5» -

«4» - 6


«3» - 1

«2» - 4
Сапасы: 54 %

Үлгерімі: 64%
Қорытындысы : Сабаққа қойылған мақсат орташа орындалды, себебі оқушылардың үлгерімі және сапасы жеткілікті емес, қазақ тілінің жалғауларымен ,сөз таптарымен жұмыс жөргізу, оқушылардың ой қабілеттері, сауаттарын, сауатты жазу дағдыларын қалыптастыру.

Аналитикалық аңықтама

қазақ тілі 5сынып төртінші тоқсан

Бақылау жұмысы 18.05.2015ж

Барлық оқушы - 14

қатысты - 12


«5» -

«4» - 8


«3» - 3

«2» - 1
Сапасы: 66 %

Үлгерімі: 8 %
Қорытындысы : Сабаққа қойылған мақсат орташа орындалды,оқушылардың деңгелері орташа көтерілді, жекеше жұмыс өткізілді, үлгерімі және сапасы орта деңгейге көтерілді, ой қабілеттері, сауаттарын, сауатты жазу дағдыларын дамыту. Балаларға жеке тапсырмалар беріледі.

Бағдарлама бойынша есеп

Қазақ тілі 5 сынып 2014-2015ж

Орыс тілді мектептерде оқытылатын «Қазақ тілі » пәнінің оқу жүктемесі 5 сыныпта 4 сағат, оқу жылында -136с.

1тоқсан - 36 с 2тоқсан - 28с 3тоқсан - 40с 4тоқсан - 32с

Негізгі деңгей бойынша қазақ тілінде оқушылар өз ойларын айқын, түсінікті жеткізуге үйренді . Коммуникавтік қабілеттері дамыды, жекеше тапсырмаларды дара тұлғаның дамынуына мүмкіндік жасалды.

Оқушыларды дұрыс сөйлеу, сауатты жазу дағдысын қалыптастырды.

Грамматикалық формалар мен сөйлем құрылысын меңгерді

Оқушылар сөйлесім әрекетінің түрлерін әлеуметтік ортада қолдана білуге үйренді,

Сөздік жұмысын жүргізуге, жоспарлауға, күнделікті өмір жағдаяттарында қазақ тілін қолдана білуге дағдыланды.

Оқушылардың қазақ тіліне қызығушылығы дамытылды, қазақ еліне, мемлекеттік тілге деген құрмет сезімдерін тәрбиеленді.

Бағдарлама бойынша қойылған мақсат орындалды, тоқсан сайын жазбаша жұмыстар мідетті түрде жүргізілді.

Қазақ тілі пәнінің мұғалімі: Альмагамбетова З.Б.

18.05.15.

11сынып

Қазақ тілі.



Сабақтың тақырыбы: Бақылау диктанты.

Сабақтың мақсаты :

Білімдік:Тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді сауатты жасуды дағдыландыру, білімдерін кенейту.

Дамытушылық: Оқушылардың сауат арқылы тілдерін жаттықтыру, ой- өрісін қозғау.

Тәрбиелік: Оқушылардың сөйлеу әрекетіне көңіл бөлу,әр мамындықтарға деген сүйспеншілік тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: дәстүрлі

Сабақтың ары: .

Көрнекілігі: .

Сабақтың барысы:

І Ұйымдастыру кезеңі: оқушыларды сабаққа дайындау. Олармен сабақ төңірегінде пікір алысу, 5-7мин

ІІ Сабақтың мақсатымен таныстыру:

ІІІ Үй тапсырмасын сұрау: ережелер қайталау

Сабақтың барысы:

1 Сөздік жұмысы .

2 Диктант жазу «Қазақ халқы - қонақжай »

Қазақ халқына тән ерекше қасиеттердің - бірі қонақжайлылық. Қандай жағдай болса да жолаушылап келген адамды жылы шыраймен қарсы алып, сый - құрметін көрсетіп аттандыру - әркімнің парызы.

Салт- дәстүр бойынша қонақты үй иесі қарсы алып, үйге кіргізеді. Жөн сұрасқаннан кейін қонақты төрге отырғызады, алдына ең дәмді тағамдарды қояды.

Қонақасы берілген соң , қонақтан әңгіме сұрайды. Өнерлі болса, ән салғызып, күй тартқызады. Қонақ әңгімесіне балалар әрқашан құмар келеді. «Адам болар бала қонаққа үйір » деген мақал тегін айтылмас керек .Қонақтан естіген жаңалықтарын есіне білген жастың өмірді түсінуі, дүниеге көзқарасы қалыптасады.

Үй иесінің балалары да қонақтарға қызмет көрсетеді. Қонақ күту - қазақ халқының тамаша бір дәстүрі.

3 Тапсырма : Сөйлемде шылаулардың астын сыз.

V Сабақтың қорытындылау: қайталау.

VI Үй тапсырма .Ереже қайталау, жаңа сөздерді жаттау .

VII Бағалау

Аналитикалық аңықтама

қазақ тілі 11сынып 4 тоқсан

Бақылау жұмысы 18.05 2015ж

Барлық оқушы - 5

қатысты - 4


«5» - 2

«4» - 2

«3» -

«2» -
Сапасы: 80 %



Үлгерімі: 100 %
Қорытындысы : Бақылау жұмыста қойылған мақсат орындалды, себебі оқушылардың үлгерім деңгейлері және сапасы жақсы, оқушылардың ой қабілеттері, сауаттары грамматикалық формаларын дамытылды.Оқушылардың сауатты жазу дағдысын дамыту.

11сынып 26 02 15ж

Қазақ тілі.

Сабақтың тақырыбы: Бақылау диктанты.

Сабақтың мақсаты :

Білімдік:Тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді сауатты жасуды дағдыландыру, білімдерін кенейту.

Дамытушылық: Оқушылардың сауат арқылы тілдерін жаттықтыру, ой- өрісін қозғау.

Тәрбиелік: Оқушылардың сөйлеу әрекетіне көңіл бөлу,адамгершілік сүйспеншілік тәрбиелеу.


Сабақтың түрі: дәстүрлі

Сабақтың ары: .

Көрнекілігі:

Сабақтың барысы:

І Ұйымдастыру кезеңі: оқушыларды сабаққа дайындау. Олармен сабақ төңірегінде пікір алысу, 5-7мин

ІІ Сабақтың мақсатымен таныстыру:

ІІІ Үй тапсырмасын сұрау: ережелер қайталау

Сабақтың барысы:

1 Сөздік жұмысы .

2 Диктант жазу

Бақыт көшеге шықты. Қалтасында тиыны бар. Балмұздақ сатып алғысы келді. Қақпа алдында екі бала ойнап жүр. Қолдарында балапан торғай бар. Оның аяғында ұзын жіп баййланған. Балалар жіптің ұшын ұстап тұрады . Балапанды лақтырып жібереді. Балапан ұша жөнеледі. Бірақ жіп жібермейді. Балапан жалп етіп құлайды. Балалар күледі.

Бақыт көмекке ұмтылды. Балапанды неге қинайсыңдар? -деді. Олар балапанды ұшырды. Балапан Бақыттың алдына келіп құлады. Бақыт балапанды көтеріп қолына алды. Жүгіріп келген балаларға Бақыт қолындағы тиының берді. Бақыт: -Бара ғой анаңа, - деп балапанды ұшырып жіберді. Екі бала бір -біріне қарады. Бақыт ұшып бара жатқан балапанға қарады. Балапан теллеграф сымына қонды. Анасы да балапанның қасына барып қонды. Екеуі қосылып шиқ- шиқ етеді. Олар: «Рақмет саған Бақыт!» - әрдайым осындай мейірімді бол!» - дегендей. Торғайлар қатар ұшып бара жатты. Бақыт та қол бұлңап қала берді.

3 Тапсырма :

V Сабақтың қорытындылау: қайталау.

VI Үй тапсырма .Ереже қайталау .

VII Бағалау

Аналитикалық аңықтама

қазақ тілі сынып 3 тоқсан

Бақылау жұмысы 26 02 015ж

Барлық оқушы - 5

қатысты - 5


«5» - 2

«4» - 2

«3» - 1

«2» -
Сапасы: 80%



Үлгерімі: 100%
Қорытындысы : Бақылау жұмысының мақсаты орындалды, оқушылардың үлгерім деңгейлері және сапасы жақсы, оқушылардың ой қабілеттері, сауаттарын , жазу сауаттың дамыту.Оқушылармен жекеше жұмыс жүргізу.

30.10.14ж.

11сынып

Қазақ тілі.



Сабақтың тақырыбы: Бақылау диктанты.

Сабақтың мақсаты :

Білімдік:Тақырыпқа байланысты жаңа сөздерді сауатты жасуды дағдыландыру, білімдерін кенейту.

Дамытушылық: Оқушылардың сауат арқылы тілдерін жаттықтыру, ой- өрісін қозғау.

Тәрбиелік: Оқушылардың сөйлеу әрекетіне көңіл бөлу,адамгершілік тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: дәстүрлі

Сабақтың ары: .

Көрнекілігі: .

Сабақтың барысы:

І Ұйымдастыру кезеңі: оқушыларды сабаққа дайындау. Олармен сабақ төңірегінде пікір алысу, 5-7мин

ІІ Сабақтың мақсатымен таныстыру:

ІІІ Үй тапсырмасын сұрау: ережелер қайталау

Сабақтың барысы:

1 Сөздік жұмысы .

2 Диктант жазу

Бір жігіт ойланады. Бұл дүниеде не оңай, не қиын.Осы сұрақтың жауабын білгісі келеді. Бұл сұраққа жауап іздеп, данышпан қарияға келеді. Жігіт: -Дүниеде не оңай,не қиын ? Осы сұрақтың жауабын көп іздедім қария, -деген екен.

Сонда данышпан қария тұрып: - О, жігітім! Бұл дүниеде не көп? Оңай да , қиын да көп. Соның ішінде біруге ақыл айтқан оңай. Ал сол ақылшының өзі айтқанын, өзі орындауда қиын нәрсе жоқ, - депті. Жігіт ойланып қалады.

3 Тапсырма : септік жалғаулардың астын сыз.

V Сабақтың қорытындылау: қайталау.

VI Үй тапсырма .Ереже қайталау .

VII Бағалау

Аналитикалық анықтама қазақ тілі 11 сынып 2 тоқсан

Бақылау жұмысы 26 12 014ж

Барлық оқушы - 5

қатысты - 5
«5» - 2

«4» - 2



«3» - 1

«2» -
Сапасы: 80 %



Үлгерімі: 100%
Қорытындысы : Бақылау жұмыста қойылған мақсат орындалды, оқушылардың үлгерім деңгейлері және сапасы жақсы, оқушылардың ой қабілеттері, сауаттарын грамматикалық формаларын меңгеру.
Каталог: uploads -> doc -> 0f63
doc -> Ғарыш әлеміне саяхат
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі
0f63 -> Пангея «Оңтүстік Американың зерттелуі» Христофор Колумб


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет