Білім беру ұйымының атауы
|
|
Пәні:
|
|
Бөлім:
|
|
Педагогтің аты-жөні:
|
|
Күні:
|
|
Сынып: 2
|
|
Сабақтың тақырыбы:
|
Бақылау жұмысы
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаты:
|
|
Сабақтың мақсаты
|
Оқушылардың білім, білік, дағдыларын тексеру.
|
|
Сабақтың барысы
|
Сабақ-тың жоспар-ланған кезең-дері
|
Педагогтің әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурс
тар
|
Сабақтың басы
2 минут
|
I.Ұйымдастыру.
Сәлемдесу.
Психологиялық дайындық
Күн жарығын алақанға саламын
Жүрегіме басып ұстай қаламын
Ізгі, әрі нәзік, жарық мейірімді
Болып кетер сонда менің жан-жағым!
|
1.Мұға-ліммен сәлемде-седі
2.Өлең шумағын айтады.
|
Жарайсыңдар!
|
|
3 минут
|
II.Үй жұмысын тексеру.
тапсырма
|
|
Ауызша мадақтау
|
|
Сабақтың ортасы
34минут
|
Оқушыларды оқу мақсаты және бағалау критерийімен таныстырамын.
1.Амалдарды орында.
.Есепте.
100 – (18 + 36) 24 + (26 + 37)
84 – (35 + 18) 19 + (44 – 28
90 – 54 23 + 39
19 + 26 54 +-36
2.Есепті шығар.
3.Теңдеуді шеш.
х + 18 = 57 х – 13 = 36 + 18 а – 37 = 15 х + 15 = 96 – 17
4.Салыстыр.
2м 3дм + 3м 5дм * 3м 5дм + 2м 3 дм 5дм 9см – 2дм 3см * 8дм 3см – 2дм 3см
8м 9дм – 2м 3дм * 9м 8дм – 3м 2дм 6дм 7см – 2дм 4см * 5дм 9см – 3дм 2см
5.. 5.Ұзындығы 7 см сәуле сыз.
|
Амалдарды орындайды
Есепің шартын құрады.
Шешуін табады
Теңдеулерді оқиды, шешуін табады, 8.тексеру жасайды
|
Дескриптор:
1.Амалдарды орындайды.1б
2.Амалдардың орындалу ретін біледі.1б
3.Есепті оқиды
4.Есепің шартын құрады.
5.Шешуін табады.
6.Жауабын жазады.
7.Теңдеулерді оқиды, шешуін табады, 8.тексеру жасайды
9.Өлшем бірліктерді салыстырады
10.Шаршы сызады, периметрін табады
|
Дәптер
Тақтаға жазылады
|
Сабақтың соңы
2 минут
2мин
2мин
|
IV.Сабақты қорытындылау
(оқу мақсаты мен бағалау критерийлеріне оралу):
-Бүгінгі оқу мақсаты қандай болды?
-Жетістік критерийлеріне жеттік пе?
Тапсырманы орындап болдық па?
Үй тапсырмасы:
Қайталау
Оқушылардың білімін бағалау
Кері байланыс
БББ кестесі
|
Сұрақтарға жауап береді, өз ойларын айтады
Үй тапсырмасын жазады
Кері байланыс жасайды.
|
Мадақтау сөздерін айту:
Жарайсың! Өте жақсы! Дұрыс! Талпын!
Балдар жиынтығын күнделікке қою
|
|