Сабақ жоспары
Пән аты: Қазақ тілі.
Сыныбы: 2 Д, Е
Күні, айы, жылы:
Тоқсан: ІІІ
Мұғалім: Адильбекова Гульмира Адильбекқызы
Сабақтың тақырыбы: «Джунгли» театры
Сабақтың мақсаты: Тақырып бойыншаша байланыстырып сөйлеу дағдыларын дамыту, сөздік қорын байыту.
Білімділік –«Думан» ойын-сауық орталығы туралы жан-жақты білімдерін кеңейту арқылы сұрақтарға жауап беру, ойды жүйелеп айтудағдыларын қалыптастыру:
Дамытушылық – сөздік қорларын байыту, өз ойларын еркін жеткізе білугедағдыландыру, оқушылардың тапқырлық, іздемпаздық қасиеттерін қалыптастыру, дұрыс сөйлеуге үйрету;
Тәрбиелік - өз Отанын, халқын, жерін сүюге, отансүйгіш, ұлтжанды азаматтар тәрбиелеу.
Көрнекілігі: электронды оқулық, интербелсенді тақта, суреттер, флипчарт.
Әдіс-тәсілдері: интерактивтік оқыту әдісі, мәтінмен жұмыс, сұрақ-жауап, сөйлемдер құрастыру, мәнерлеп оқу.
Сабақтың барысы:
1. Ұйымдастыру кезеңі:
а) оқушыларды түгендеу.
ә) сабаққа дайындықтарын қадағалау.
Психологиялық дайындық
2. Өткен сабақ бойынша сұрау.
Жаңа сабақ
Жаңа сабақ «Джунгли» театры туралы мағлұмат беру.
Сөздік
өрмекші – паук
қолтырауын – крокодил
1-тапсырма. Мәтінді тыңда, біліп ал.
«Джунгли» аниматрониктер театры
«Джунгли» 2008 жылы Астана күніне ашылған. Мұндай театр Америка мен Тайландта ғана бар. Театрдың жалпы аумағы 3 мың шаршы метр. «Джунгли» 12 аниматроник бар.
2-тапсырма. Сұраққа жауап бер.
«Джунглиде» нелер бар?
Бұл – алып өрмекші.
Бұл – қолтырауын.
Бұл – үлкен тасбақа.
Бұл – тираннозавр.
Бұл – трицератропс.
Бұл – үлкен маймыл.
3-тапсырма. Өлеңді тыңда, оқы.
Мұхитарал
Еркін алар жеткіншектің ойының,
Аттракцион, Джунгли – қойылым.
Думан-сарай куәгері сияқты,
Балалықтың тарқамайтын тойының.
4-тапсырма. Жұмбақты оқы, шеш.
Жұмбақ
Іші тар, қартайған,
Барлығынан шаршаған.
Қорқынышты түрі бар,
Арқалаған үйі бар.
Ол не?
Сабақты қорытындылау.
Оқушы білімін бағалау.
Үйге тапсырма. 87-бет, 5-тапсырма.
Достарыңызбен бөлісу: |