Сабақтың тақырыбы: Иррационал өрнектерді түрлендіру Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты



Дата20.11.2022
өлшемі42,61 Kb.
#159050
түріСабақ
Байланысты:
17.11.11





Бөлімі:




Педагогтің аты-жөні:




Күні:17.11




Сыныбы:

Қатысушылар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Иррационал өрнектерді түрлендіру

Оқу бағдарламасына сәйкес оқу мақсаты

11.1.1.5 - иррационал өрнектерді түрлендіруде n-ші дәрежелі түбір қасиеттерін қолдану;

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар істей алады: Иррационал өрнектерге амалдарды қолдана алады;
Көптеген оқушылар істей алады: Иррационал өрнектерді түрлендіре алады;
Кейбір оқушылар істей алады: Берілген есептердің барлығын орындай алады.

Бағалау критерийлері

Иррационал өрнектерге амалдарды қолдана біледі;
Иррационал өрнектерді түрлендіре біледі;
Берілген есептердің барлығын орындай біледі.

Құндылықтарға баулу



Тақырып бойынша меңгерген білімдерін өмірдегі қолдану аймағын, қайда қолданылатындығы және дамытатындығы туралы түсіндіру арқылы өмір бойы білім алу құндылығы қалыптасады.

Сабақтың барысы:

Сабақ кезеңі/Уақыты

Педагогтің іс-әрекеті

Оқушының іс-әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы
2 мин.
6мин

Ұйымдастыру кезеңі
Сәлемдесу арқылы сыныпта жайлы атмосфера орнату. Ол үшін мысалы мұғалім мынадай сұрақ қоюы мүмкін: «Бүгінгі көңіл күйің қалай?»
Оқушылар жауаптарын жабысқақ дәптерге жазады және апта сайын оқушылардың көңіл-күйіне бақылау жасалады.

Өткенді еске түсіру
Сұрақтарға жауап алу.
Венн диаграммасы бойынша жауап алу.
Бүтін көрсеткішті және бөлшек көрсеткішті дәрежелердің қандай ұқсастығы және айырмашылығы бар?
Иррационал көрсеткішті дәреженің рационал көрсеткішті дәрежеден қандай айырмашылығы бар?

Оқушылар өткен тақырыпты еске түсіреді.



Дискриптор:
Сұраққа жауап береді.
Венн диаграммасы бойынша жауап береді Жалпы балл -3

Оқулық 11 – сынып





Сабақтың ортасы
13 мин





Дескриптор - Иррационал өрнектерге амалдарды қолдана біледі; -Иррационал өрнектерді түрлендіре біледі;
-Берілген есептердің барлығын орындай біледі.
Жалпы балл -2

Презентация
Оқулық 11 – сынып



Топтық жұмыс
16 мин

2-тапсырма
1)Иррационал өрнектерді қысқарту
2)Бөлшек бөліміндегі иррационалдықтан арылу
a=1; b=3; c=2; 1. (2 )(2 )

2. 2.



Оқушылар қатар бойынша топқа бөлініп тапсырманы орындайды.

Дескриптор:
-Иррационал өрнектерге амалдарды қолдана біледі;

Жалпы балл -5



ДК экраны
Жұмыс парағы
ДМ

Сабақтың соңы.
Рефлексия
3мин

Оқушыларға нұсқаулық
Төмендегі сұрақтарды жұбыңмен пікір алмасып жауап бер:
A. Бүгінгі сабақтан қандай маңызды мәлімет алдыңыз?
B. Бүгінгі сабақтан алған білімді күнделікті тұрмыста қалай қолданған болар едіңіз?
C. Қай тақырыпт игеру оңай болды?
D. Егер сізде қиындық тудырған, игерілмей қалған ақпарат болса оны игеруді қалай жүзеге асырар едіңіз?

Нәтижені талдайды.



Оқушылардың сабаққа қатысу белсенділігіне қарай мадақтау әдісі арқылы бағаланады.

ДК экраны
Тапсырма орындауға қажетті құралдар.




Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет