Сабақтың тақырыбы: Жазықтық теңдеуі Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



Дата13.01.2022
өлшемі22,18 Kb.
#111547
түріСабақ
Байланысты:
Гео
акушерское дело, акушерское дело, акушерское дело, акушерское дело, Қобыланды батыр жында ұшырасатын теңеулер

Тексерілді: Оқу ісінің меңгерушісі Т.Сыдықов

Бөлім:

Кеңістіктегі тікбұрышты координаталар жүйесі және векторлар

Педагогтің аты-жөні:

Лесбеков Досжан Еркинбекович



Күні:

28.04.2021 ж.

Сынып: 10

Қатысушылар саны:

Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы:

Жазықтық теңдеуі

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары

10.4.19 - жазықтықтың жалпы теңдеуін (ax+by+cz+d=0) нормаль вектор және осы жазықтықтағы нүкте бойынша қорытып шығару;

Сабақтың мақсаты

- жазықтықтың жалпы теңдеуін (ax+by+cz+d=0) нормаль вектор және осы жазықтықтағы нүкте бойынша қорытып шығару;

Бағалау критерийі

- жазықтықтың жалпы теңдеуін (ax+by+cz+d=0) нормаль вектор және осы жазықтықтағы нүкте бойынша қорытып шығарады

Құндылықтарға баулу

Жалпыға бірдей еңбек қоғамы – Еңбек өнімділігін арттыру –өнеркәсіпте, ауылшаруашылығында, энергетикада, инфрақұрылымдық қызмет салалары мен секторларында, мемлекеттік және корпоративтік басқару жұмыс арқарылатын барлық патриоттардың үлкен еңбегі.

      Сабақтың барысы

Сабақтың кезеңі/ уақыт

Педагогтің әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар




Сабақтың басы

10 минут




Оқушылармен сәлемдесу, оқушыларды түгелдеу. Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру. Оқушылардың назарын сабаққа аудару.

Өткен сабаққта үйге берілген 24.5. есепті тексеру. .

Үй тапсырмасын тексеру.


Сәлемдеседі, Оқу құралдарын (оқулық, дәптер, қаламсаптар) дайындайды. Сабаққа белсенді қатысады, уақытылы мұғалімге кері байланыс беріп отырады.
;

Оқушылар жұмыстарын формативті бағалау. Ауызша мадақтау

Туындының физикалық және геометриялық мағынасы









1-тапсырма:

Жұптық жұмыс

«Ойлан- жұптас-бөліс»

Теореманы дәлелдеңдер.


2-тапсырма:

Жеке жұмыс

«Кім жылдам әдісі»

26.1. Жазықтықтың нормаль векторының координаталарын табыңдар.

26.2. Координаталық жазықтықтың теңдеуін жазыңдар

26.3. Берілген нүктелер арасынан теңдеумен берілген жазықтыққа тиістісін анықтаңдар.



Дескриптор:

Оқулықтағы теореманы оқып шығып, жұппен талқылайды;

Сыныппен бөлімседі;
Дескриптор:

-Жазықтық теңдеуінің қасиетін қолданады;

Нормальвектор координаталарын анықтайды;

Дескриптор:

-жазықтық теңдеуінің қасиетін қолданады;

- Жазықтық теңдеуін жазады;

Дескриптор:

-жазықтық теңдеуінің қасиетін қолданады;

Жазықтыққа тиісті нүктелерді анықтайды;


Дескриптор арқылы бағалау Оқушыларға дер кезінде кері байланыс беріп мадақтап отыру


Геометрия 10-сынып, 26.1-26.3 есептер, 133 бет








Сабақтың соңы.
5 мин
Бағалау
Кері байланыс

Бекіту сұрақтарын беру
«Қызықты, Қиын, Құнды» әдісі арқылы бүгінгі сабаққа кері байлаыс беріңдер.

Оқушылар сабақта ненің қызықты, ненің қиын және қай нәрсенің құнды болғандығын негізге алып кері байланыс береді.

Оқушыларға дер кезінде кері байланыс беріп мадақтап отыру






Үй тапсырмасы

Геометрия, 26.4-26.5 есептер, 140-бет.














Рефлекция

Сабақ барысындағы сіздің өзіңізге және оқушыларға кері байланыс жазуға болады









Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет