Сабақ:математика
|
Мектеп:
|
Наурызбай батыр Құтпанбетұлы ао мдшо
|
Күні:22.02.2017
|
Мұғалімнің аты-жөні:
|
Жолдыбаева Ж.М.
|
Сынып: 3 «Ә»
|
Қатысқандар саны:
|
Қатыспағандар саны:
|
Сабақтың
тақырыбы:
|
Көбейту және бөлу 32*5 160:5
|
Сабақ негізделген оқу мақсаты
|
Кестеден тыс көбейту және бөлу, ауызша көбейту және бөлуді орындау, дағдыларын бекіту, тексеру жүргізу.
Дамытушылығы: Логикалық ойлау есептеумен танымдық қабілеттерін,зейінін есте сақтауын дамыту.
Тәрбиелігі: Оқушыларды ізгілікке, сәттілікке, қырағылыққа,жылдамдыққа тәрбиелеу.
|
Сабақтың мақсаттары
|
Барлық оқушылар істей алады: амалдарды шығару, есептеу, теңдеу құру,салыстыру, геометриялық фигуралардың ауданын таба алады
|
Оқушылардың көпшілігі істей алады:
|
Екі таңбалы санды бір таңбалы санға көбейту мен бөлу алгоритімімен танысады.
|
Кейбір оқушылар істей алады:
|
Өздігінен қосымша есептерді шығарады, логикалық есептер құрастыра алады.
|
Тілдік мақсат
|
Оқушылар: сандық заңдылық қалай құрылғанын және әрі қарай қандай сан болатынын түсіндіре алады
|
Негізгі сөздер мен тіркестер:
|
қосынды, айырма, көбейту мен бөлу.
|
Сыныптағы диалог үшін пайдалы тілдік бірліктер
|
/ жазылым үшін пайдалы тілдік бірліктер: айтылым, тыңдалым, жазылым
|
Жоспар
|
|
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған жаттығулар (төменде жоспарланған жаттығулармен қатар, ескертпелерді жазыңыз
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
3мин
|
Білімнің тұңғиығы болмайтұғын,
Тоқысақ жалықтыра қоймайтұғын.
«Ғылымдар патшасы» деп дараланып,
Математика- қызыққа тоймайтұғын, -
Деп қызыққа толы математика сабағын бастаймыз.
Үй жұмысын тексеру. Математика еліне бару.
№6
- Математика еліне жеттік.Ол үшін бәріміз бірігіп «Математика» атты сөзжұмбақты шешіп қақпаны аша аламыз.
1. Ең кіші төрт таңбалы сан.
2. Қосуға қарсы амал.
3. Бестен кейінгі сан.
4. Бірдей екі санның арасына қойылатын таңба.
5. Ұзындық өлшем бірлігі.
6. 100 жыл неге тең?
7. Тоғыз ондық неге тең?
8. Фигураның барлық қабырғасының қосындысы неге тең?
9. 79,..., 81 жоғалған санды тап.
10. 30 бен 2нің көбейтіндісі нешеге тең?
- Топ-топқа бөлеміз
1-топ «Алғырлар»
2-топ «Тапқырлар»
3-топ «Ойшылдар»
|
Шаттық шеңбер
|
Сабақтың ортасы
|
Жаңа сабақ
-Күн көзі ашылды,
Жерге шуақ шашылды.
Ендеше қалам алайық,
Әдемілеп жазайық!
Дәптермен жұмыс. (күннің реті, тақырып)
Оқушыларды жазылған сандарды түсіндіріп беруі керек.
32·5 (30+2) ·5 30·5+2·5 150+10=160
160:5 (150+10):5 150:5+10:5 30+2=32
Екі таңбалы санды разрядтық бірліктерге жіктеп, жеке-жеке бір таңбалы санға көбейтіп, шыққан көбейтінділерді қосамыз.
ТАС ҚАҚПА тапсырмасы:
Математика патшалығына кіру үшін алдымен тас қақпаның тапсырмасын орындаймыз.
Оның шарты мынадай:
320∙ 2 45∙ 2 50∙ 3 60∙ 4 50 ∙ 4
480∙ 2 120 ∙ 2 300∙ 2 31∙ 4 25 ∙ 4
Ашыл , ашыл ,тас қақпа.
КҮМІС ҚАҚПА тапсырмасы: №2
Мазмұнды есептер
А) (60-27+60):3=31
Жауабы: 31 км.
ә) (86+70) :4=39
Жауабы: 39 км
-Тақтамен жұмыс .№3
Сергіту сәті
Мынау менің жүрегім,
Бәрі осыдан басталған,
Мынау басым ақылды,
Бәрі осы басқарған.
Мынау менің оң қолым,
Көркем жазу атқарған.
№ 4 ауызша, №5
АЛТЫН ҚАҚПА тапсырмасы.
«Көңілді қадам» ойыны.
7
|
9
|
79
|
97
|
77
|
99
|
9
|
2
|
|
|
|
|
|
|
32
|
|
|
|
|
|
|
85
|
|
|
«Алтын сандық» .
|
Суреттер
Оқулық, сызба
Көңілді әуен
|
Аяқталуы
Қорытындылау
5мин
|
Өз бетімен жұмыс
«Сырлы сандық сыры»
|
суреттер
|
Қосымша ақпарат
|
Дифференциация:
|
Рефлексия
|
Пәнаралық байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
АКТ-мен байланыс
Бейнелеу өнері
Орыс тілі
|
Қысқы мерзімді жоспар Математика
Сабақтың тақырыбы: Көбейту және бөлу 32*5 160:5
|
Мектеп:Наурызбай батыр Құтпанбетұлы атындағы орта менктеп МДШО КММ
|
Күні:19.12.16
|
Мұғалім Жолдыбаева Ж.М.
|
СЫНЫП: 1
|
Қатысқандар:
|
Қатыспағандар:
|
Сабаққа негізделген оқу мақсаттары
|
Кестеден тыс көбейту және бөлуді орындау, ауызша көбейту және бөлу және есептер шығару дағдыларын бекіту, тексеру жүргізу.
Логикалық ойлау есептеумен танымдық қабілеттерін,зейінін есте сақтауын дамыту.
Оқушыларды ізгілікке, сәттілікке, қырағылыққа,жылдамдыққа тәрбиелеу.
|
Ойлау деңгейі
Білу, түсіну, қолдану, жинақтау, бағалау
|
Бағалау критерийлері
|
1.Кестеден тыс көбейту және бөлуді орындай алады
|
2. Ауызша көбейту мен бөлуді біледі
|
|
3.Есептер шығара алады
|
Тілдік мақсат
|
Негізгі сөздер мен тіркестер:
|
Талқылауға арналған сұрақтар:
1.
|
|
Бұдан бұрын өтілген материал:
5 мин
|
|
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған тапсырмалар
|
Дереккөздер/
Ресурстар
|
Сабақтың басы
|
Білімнің тұңғиығы болмайтұғын,
Тоқысақ жалықтыра қоймайтұғын.
«Ғылымдар патшасы» деп дараланып,
Математика- қызыққа тоймайтұғын, -
Деп қызыққа толы математика сабағын бастаймыз.
Үй жұмысын тексеру. Математика еліне бару.
№6
- Математика еліне жеттік.Ол үшін бәріміз бірігіп «Математика» атты сөзжұмбақты шешіп қақпаны аша аламыз.
1. Ең кіші төрт таңбалы сан.
2. Қосуға қарсы амал.
3. Бестен кейінгі сан.
4. Бірдей екі санның арасына қойылатын таңба.
5. Ұзындық өлшем бірлігі.
6. 100 жыл неге тең?
7. Тоғыз ондық неге тең?
8. Фигураның барлық қабырғасының қосындысы неге тең?
9. 79,..., 81 жоғалған санды тап.
10. 30 бен 2нің көбейтіндісі нешеге тең?
- Топ-топқа бөлеміз
1-топ «Алғырлар»
2-топ «Тапқырлар»
3-топ «Ойшылдар»
|
|
Ортасы 15 мин
Түсіну
Қолдану
|
Жаңа сабақ
-Күн көзі ашылды,
Жерге шуақ шашылды.
Ендеше қалам алайық,
Әдемілеп жазайық!
Дәптермен жұмыс. (күннің реті, тақырып)
Оқушыларды жазылған сандарды түсіндіріп беруі керек.
32·5 (30+2) ·5 30·5+2·5 150+10=160
160:5 (150+10):5 150:5+10:5 30+2=32
Екі таңбалы санды разрядтық бірліктерге жіктеп, жеке-жеке бір таңбалы санға көбейтіп, шыққан көбейтінділерді қосамыз.
ТАС ҚАҚПА тапсырмасы:
Математика патшалығына кіру үшін алдымен тас қақпаның тапсырмасын орындаймыз.
Оның шарты мынадай:
320∙ 2 45∙ 2 50∙ 3 60∙ 4 50 ∙ 4
480∙ 2 120 ∙ 2 300∙ 2 31∙ 4 25 ∙ 4
Ашыл , ашыл ,тас қақпа.
КҮМІС ҚАҚПА тапсырмасы: №2
Мазмұнды есептер
А) (60-27+60):3=31
Жауабы: 31 км.
ә) (86+70) :4=39
Жауабы: 39 км
-Тақтамен жұмыс .№3
Сергіту сәті
Мынау менің жүрегім,
Бәрі осыдан басталған,
Мынау басым ақылды,
Бәрі осы басқарған.
Мынау менің оң қолым,
Көркем жазу атқарған.
№ 4 ауызша, №5
АЛТЫН ҚАҚПА тапсырмасы.
«Көңілді қадам» ойыны.
7
|
9
|
79
|
97
|
77
|
99
|
9
|
2
|
|
|
|
|
|
|
32
|
|
|
|
|
|
|
85
|
|
|
«Алтын сандық» .
|
|
10 мин
білу
|
№ 4 ауызша, №5
АЛТЫН ҚАҚПА тапсырмасы.
«Көңілді қадам» ойыны.
7
|
9
|
79
|
97
|
77
|
99
|
9
|
2
|
|
|
|
|
|
|
32
|
|
|
|
|
|
|
85
|
|
|
«Алтын сандық» .
|
|
Аяқталуы
Қорытындылау
5мин
|
Өз бетімен жұмыс
«Сырлы сандық сыры»
|
|
Қосымша ақпарат
|
Саралау-Сіз қосымша көмек көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Сіз қабілеті жоғары оқушыларға тапсырманы күрделендіруді қалай жоспарлайсыз?
|
Бағалау-Оқушылардың үйренгенін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс
АКТ-мен байланыс:
Интнрбелсенді тақта
Құндылықтар:
оқушыларды адамгершілікке тәрбиелеу.
|
Қосымша тапсырмалар беру
|
Смайлик арқылы
Бірін-бірі бағалау
Топтық бағалау
Бас бармақ
|
Сауат ашу
Көркем еңбек
|
САБАҚ: Дүниетану
ТАҚЫРЫБЫ: Ылғал сүйгіш және құрғақшылыққа төзімді өсімдіктер
|
МЕКТЕП:
|
КҮНІ: 06.02.2017
|
МҰҒАЛІМНІҢ АТЫ-ЖӨНІ:Жолдыбаева Ж.М.
|
СЫНЫП: 3 «Ә»
|
ҚАТЫСҚАНДАР
САНЫ:
|
ҚАТЫСПАҒАНДАР
САНЫ:
|
ОҚУ МАҚСАТЫ:
|
Білімділік: Ылғал сүйгіш, су және құрғақшылыққа төзімді өсімдіктерді танып білу, қандай ортада тіршілік етуге бейімділік қасиетін дәлелдеу, өздігінен білім алу дағдысын жетілдіру.
Дамытушылық: Талдау, жинақтау, дәлелдеу, өзін – өзі реттеу дағдысын дамыту.
Тәрбиелік: Оқушыларды топпен жұмыс арқылы достыққа баулу, бірін – бірі сыйлауға, бірлесе отырып білім алуға тәрбиелеу.
|
САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ:
|
Барлық оқушылар жасай алады:
| |
Оқушылардың көбі жасай алады:
| |
Оқушылардың кейбірі жасай алады:
Өз бетінше қосымша мәлімет айталады. Ізденеді.
| |
ТІЛДІК МАҚСАТ:
|
Оқушылар дыбыстардың мағына ажыратушылық қызметін талқылайды.
|
|
Негізгі терминдер мен сөз тіркестері:
|
|
Сабақта диалог /жазу үшін пайдаланылатын тіл: қазақ тілі.
|
|
Талқылау үшін сұрақтар:
|
Алдыңғы білімдер
|
1–3 тоқсандарда үйренген білімдеріне негізделіп
меңгертіледі.
|
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған іс-әрекет
|
Дереккөздер
|
Сабақтың басы
(5 минут)
|
Психологиялық ахуал: Амандасу.
- Сәлеметсіз бе, ашық аспан!
- Сәлеметсіз бе, күннің көзі!
- Сәлеметсіздер ме, қонақтар!
- Сәлеметсіңдер ме оқушылар!
2.«Шаңырақ» әдісімен топқа бөлу
(Әр топтың партасында шарлар ілініп тұрады, балалар шардың түсне сәйкес отырады).
|
|
Сабақтың
ортасы (20 минут)
|
«Серпілген сауалдар» әдісі
- Өсімдік деген не?
- Қазақстанда өсімдіктің қанша түрі өседі?
- Өсімдік жақсы өсу үшін оған не қажет:
- Өсімдіктер қорек пен ылғалды қайдан алады?
- Өсімдіктер жарық пен жылуды қайдан алады
- Өсімдіктер қандай топтарға бөлінеді?
- Өзің білетін ағаштарды ата.
- Өзің білетін бұталарды ата.
Ой шақыру. 1 – слайд
Қалай ойлайсыңдар мына өсімдіктер қандай ортада өседі?
- Тамырларына қарап отырып анықтауға бола ма?
Жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсатын таныстыру.
Түсіну»
- Мәтінді оқыту.
- Дәптермен жұмыс:
- Негізгісін сызбаға салу, жазу
Өсімдіктер
Ылғал сүйгіш - бақбақ, беде, қоңырбас
су өсімдіктері - сусарғалдағы, тұңғиық
құрғақ - жантақ, сүттіген
АКТ арқылы өсімдіктерді көрсету
«Қолдану»
Семантикалық карта (А - 3 қағаз)
Сызбаны басшылыққа ала отырып, ылғал сүйгіш және құрғақшылыққа төзімді өсімдіктердің аттарын, жапырағын, сабағын, ылғалдылығын, тамырының ерекшеліктерін жазады. (89 - 70 - бет).
Постер қорғайды.
«Талдау»
«Сәйкестендіру» әдісі.
Музыка әуенімен билеп жүріп, музыка тоқтай қалғанда жапсыра бастайды. Әрі қарай жалғасады.
Кесте екі қатарға бөлінген, соған кеспе сөйлемдерді сәйкестендіріп, жапсырады
«Синтез»
Мақал - мәтел жасыру ойыны.
Жұмбақтар.
Слайд арқылы мақал – мәтелдердің жалғасын табу, жұмбақтар шешу
|
Оқулық
Көңілді әуен
Дәптермен жұмыс
|
Қорытынды бөлім (10 минут)
3 минут
|
Сабақтың қорытындылау.
1. Ылғал сүйгіш өсімдіктерді ата.
Олардың қандай ерекшеліктері бар?
2. Егер осы өсімдіктердің тіршілік ету ортасын ауыстыратын болса, ары қарай өсе ала ма?
3. Құрғақшылыққа төзімді өсімдіктерді ата.
|
Кері байланыс.
|
Қосымша ақпарат
|
Дифференциация – Балаларға қалай көмектесесіз? Қабілетті балаларға қандай тапсырмалар бересіз?
|
Бағалау – оқушылардың білімдерін қадағалауды қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс
денсаулық пен қауіпсіздік
АКТ
Құндылықтар
| | | |
Бақылау
Сабақтың мақсатына жеттім бе?
Оқушылар не үйренді?
Ынтымақтастық атмосферасы қандай болды?
Оқушылар арасындағы дифференциациялау бойынша іс-әрекеттер ұтымды болды ма?
Жоспарланған уақытты ұстандым ба?
Жоспардан қандай шегіністер жасадым және неліктен?
|
|
|
Қорытынды бағалау
Сабақтың ең ұтымды кезеңдері:
1.
2.
Сабақты жақсартуға септігін тигізген екі сәт:
1.
2. Осы сабақтан келесі сабақты өткізуге септігін тигізетін сынып және жеке оқушы жайлы не білдім?
|
САБАҚ: Дүниетану
ТАҚЫРЫБЫ: өсімдіктердің көптүрлілігі
|
МЕКТЕП:
|
КҮНІ: 15.02.2017
|
МҰҒАЛІМНІҢ АТЫ-ЖӨНІ:Жолдыбаева Ж.М.
|
СЫНЫП: 3 «Ә»
|
ҚАТЫСҚАНДАР
САНЫ:
|
ҚАТЫСПАҒАНДАР
САНЫ:
|
ОҚУ МАҚСАТЫ:
|
Оқушылардың өсімдік туралы білімдерін дамыту, өсімдік топтарын ағаш, бұта, шөп толықтыру. Алуан түрлі өсімдіктерді білу. Оқушының ойлау қабілетін ұштау, сыни тұрғыдан ойлауға баулу.
|
САБАҚТЫҢ МАҚСАТЫ:
|
Барлық оқушылар жасай алады:
|
|
Оқушылардың көбі жасай алады:
|
|
Оқушылардың кейбірі жасай алады:
Өз бетінше қосымша мәлімет айталады. Ізденеді.
|
|
ТІЛДІК МАҚСАТ:
|
Оқушылар дыбыстардың мағына ажыратушылық қызметін талқылайды.
|
|
Негізгі терминдер мен сөз тіркестері:
|
|
Сабақта диалог /жазу үшін пайдаланылатын тіл: қазақ тілі.
|
|
Талқылау үшін сұрақтар:
Мәтін дегеніміз не?
|
Алдыңғы білімдер
|
1–3 тоқсандарда үйренген білімдеріне негізделіп
меңгертіледі.
|
Жоспар
|
Жоспарланған уақыт
|
Жоспарланған іс-әрекет
|
Дереккөздер
|
Сабақтың басы
(5 минут)
|
Психологиялық дайындық.
Қайырлы күн – табиғат
Жайқалып өссін – өсімдік
Жайнай берсін – орманымыз
Биік болсын – тауларымыз
Сәтті болсын – сабағымыз.
4 топқа бөліп, отырғызу.
Алма, алмұрт, лимон, банан.
Үй тапсырмасын сұрау. Топ бойынша тапсырма беру.
1 – топ Алма:
1. Топырақ құнарлы болу үшін не істейді?
● Өсімдік тамыры арқылы қоректік заттарды бойына сіңіреді.
● Күн көзінің жылуы мен ауадағы көмір – қышқыл газын сіңіріп өсіп жетіледі.
● Жануарлардың денесінде қорытылып шыққан заттармен құстар, түрлі жәндіктер қоректенеді немесе олар шіріндіге айналады.
● Сонымен топырақтың беткі қабаты өсімдіктер мен жәндіктердің қалдығынан құнарлы топыраққа айналады.
2 – топ Алмұрт:
2. Топырақ түсінің қалыптасуы неге байланысты?
● Құрамындағы қарашіріктің мөлшеріне байланысты топырақтың түсі де түрліше болады.
● Қарашірік көп болса, топырақтың түсі қоңыр болады.
● Оңтүстікте топырақтың түсі бозғыл болады. Себебі селдер өсімдіктен қарашірік те аз қалады.
● Қар сияқты болып тұратын жер ол – сор. Ол жер тұзды жер. Сор топырақта өсімдік өте сирек өседі.
3 – топ Жүзім:
3. Қайсы суретте адамдар топыраққа зиян, қайсысына пайда келтіруде? (Суретпен әңгіме)
4 – топ Банан:
4. Тесттік тапсырмалар.
|
|
Сабақтың
ортасы (20 минут)
|
Сыни тұрғыдан ойлау. Жаңа сабақ.
Сонымен балалар Топырақ құнарлы болса табиғатымыз қандай болады? Міне балалар бүгінгі өтетін тақырыбымыз Өсімдіктердің көптүрлілігі.
Дәптермен жұмыс.
күннің жады, тақырып жазу.
Оқулықпен жұмыс (түсіндіру)
Гербари көрсету
Ағаштар: Емен, Қарағай, Қайың, Тал Шырша
Бұталар: Тобылғы, Итмұрын, Жыңғыл, Қарағай, Қырыққұлақ
Шөптер: Жусан, Селеу, Бидайық, Жоңышқа, Шоңайна, Бақбақ, Бетеге
Әлемдегі ең үлкен өсімдік – бұл алып секвойя, оның биіктігі 84 метрге дейін және діңгегінің диаметрі 11 метр.
Әлемдегі ең кішігірім гүлденетін өсімдік – бұл балықот, оның басқа атауы – батырылған вебстерия. Өсімдіктің өлшемі 1мм. Оларды үлкейту шынысы арқылы көруге болады.
Сергіту сәті
1 – топ: Өсімдіктердің сыртқы орта жағдайларына бейімділігін ата?
1. Ылғал сүйгіш өсімдіктер: бақбақ, қоңырбас, жоңышқа.
2. Құрғақшылыққа төзімді өсімдіктер: жантақ, сүттіген.
3. Жылу сүйгіш өсімдіктер: мақта, асқабақ, күріш, жүгері.
4. Суыққа төзімді өсімдіктер: бидай, арпа, сұлы.
5. Жарық сүйгіш өсімдіктер: мақта, жолжелкен, өгейшөп, қоңыраубас.
2 – топ: Өсімдіктің адам өміріндегі маңызы қандай? Пікіріңді дәлелде.
1. Әр түрлі тағамдар, қорек: жеміс – жидектер, көкөністер. Бізге дәрумендер жеткізеді.
2. Дәрі – дәрмек: шөптен дәрілер. Шөптен жасалған дәрі – дәрмектер адамдарды емдейді.
3. Құрылыс материалын аламыз немесе үй жиһаздарын пайдаланамыз: есік, терезе, сандық, сөрелер жасалады.
4. Әдемілікке гүлдер өсіреміз. Өсірген гүліміз бөлме ауасын тазартады.
5. Мал азығы болады. Отын, жылу береді.
3 – топ: Өсімдіктердің табиғаттағы маңызы қандай?
1. Су буландырып, ауаны ылғалдандырады.
2. Ыстықты қайтарады, суықты бәсеңдетеді.
3. Жел жылдамдығын азайтып, желден қорғайды.
4. Қарды тоқтатады.
4 – топ: Өздеріңе таныс өсімдіктердің суретін сал
Ойын: Қар лақтыру.
1. Өсімдік мүшелерін ата? (Тамыр, тұқым, сабақ, гүл, жеміс, жапырақ)
2. Біздің жерімізде қандай өсімдіктер өседі? (Қара тал, жоңышқа, жусан, жыңғыл, адыраспан, бәйшешек)
3. Ағаштар бүршікті қай мезгілде жарады немесе гүлдейді? (Көктем)
4. Біздің елімізде өсімдіктердің неше түрі бар? (6000 астам түрі бар)
Логикалық ойындар
Топтар бір – бірін бағалайды. Бір – бірімен ойласа отырып топбасшысы жетондармен бағалайды. Қай топтың жұмысы ұнады, пікір айту.
|
Оқулық
Көңілді әуен
Дәптермен жұмыс
|
Қорытынды бөлім (10 минут)
3 минут
|
Бүгінгі сабақ бойынша ойларын стикерге жазады.
- Сабақ ұнады ма?
- Қандай тапсырма орындаған ұнады?
- Қандай тапсырманы орындауға қиындық келтірді? (пікірлерін жазу)
Үйге тапсырма: Оқулықтағы өсімдіктердің суретін салу. Өсімдіктер туралы мақал – мәтелдер жазып келу. Мазмұндау
|
Кері байланыс.
|
Қосымша ақпарат
|
Дифференциация – Балаларға қалай көмектесесіз? Қабілетті балаларға қандай тапсырмалар бересіз?
|
Бағалау – оқушылардың білімдерін қадағалауды қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс
денсаулық пен қауіпсіздік
АКТ
Құндылықтар
|
|
|
|
Бақылау
Сабақтың мақсатына жеттім бе?
Оқушылар не үйренді?
Ынтымақтастық атмосферасы қандай болды?
Оқушылар арасындағы дифференциациялау бойынша іс-әрекеттер ұтымды болды ма?
Жоспарланған уақытты ұстандым ба?
Жоспардан қандай шегіністер жасадым және неліктен?
|
|
|
Қорытынды бағалау
Сабақтың ең ұтымды кезеңдері:
1.
2.
Сабақты жақсартуға септігін тигізген екі сәт:
1.
2. Осы сабақтан келесі сабақты өткізуге септігін тигізетін сынып және жеке оқушы жайлы не білдім?
|
Достарыңызбен бөлісу: |