Сабақтың тақырыбы Мен мектепке барамын Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары



бет1/36
Дата10.12.2023
өлшемі6,65 Mb.
#196169
түріСабақ
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   36
Байланысты:
1 сынып қмж


Мектеп: Т.Рысқұлов атындағы орта мектеп
Мұғалімнің аты-жөні: М. Тукетаева

Күні: 10.01.2019 11.01.2019
Сынып: 1 В 1Б

Қатысқандар саны:
Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Мен мектепке барамын

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары
(оқу бағдарламасына сілтеме)

1.1.2.1 күнделікті өмірде қолданылатын таныс сөздердің мағынасын түсіну
1.2.2.1 сурет бойынша 2-3 сөйлеммен өз ойын білдіру

Сабақтың мақсаттары

Барлығы: Жаңа білімді меңгереді.
Көбі: Оқушылар топта жұмыс істеу арқылы ізденеді, түсінеді, біледі және сөздік қорларын дамыту арқылы пәнге қызығушылығы артады;
Кейбірі: Алған білімді өмірде қолдана алады.

Жетістік критерийлері

Тақырыпқа қатысты сөздердің көпшілігін есте сақтайды және мағынасын түсіндіре алады.

Тілдік мақсаттар

Мен мектепке барамын Мен саябаққа барамын. Мен тауға барамын.

Пәнаралық байланыс

Орыс тілі

АКТ қолдану дағдылары




Бастапқы білім

«Барамын, тау» сөздерін біледі.

Сабақ барысы

Сабақтың
жосп.кез

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы

  1. минут

Ертеңгілік шеңбері
Қол алысып, қәне, біз,
Достасайық бәріміз.
Айтарым бар сендерге,
Тез тұрыңдар шеңберге.
Қандай жақсы бір тұру,
Достарменен бір жүру!
Қандай жақсы дос болу!
– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!
Оқушылардан өзі туралы ойларын ортаға салып баяндап береді

Шаттық шебері



Сабақтың ортасы


Мұғалім оқушылардың төмендегі дағдыларын бағалайды:

  • негізгі ойды анықтауын;

  • мәтін туралы қарапайым сұрақтарға жауап бере алуын;

  • мәтін туралы басқалардың айтқандарын тыңдауын;

  • нақты сөздерді тануын.

( Ұ,Қ) Оқушылар қызықты ойларымен бөліседі. Басқа оқушылар сабақтың мақсатына қарай бірін-бірі бағалай
Мен мектепке барамын Мен тауға барамын



Мен саябаққа барамын
Сергіту сәті:
Біз бәріміз тұрамыз
Қөлды белге қоямыз
Бір отырып бір тұрып
Біз демалып аламыз.
3-тапсырма. (МК,О) . Сұраққа жауап бер. Оқушылар сұраққа қайда баратындықтарын айтып жауап береді.
«Есте сақта» айдары. «Иә, жоқ» ойыны.
(МК,О) 4 – тапсырмадағы сұраққа оқушылар өз қалауы бойынша не істейтінін айта алады. Бұл сұрақты оқушыларға немесе оқушылар бір - біріне қоя алады.
(МК,Ұ) дәптердегі тапсырмаларды орындау арқылы оқушылар оқулықпен жұмыс барысында алған білімдерін бекіте түседі.
(Ө) қосымша тапсырма арқылы оқушылар сабақта алған білімдерін бекіте түседі. Өз бетінше жұмыс істеуге дағдыланады. Сондай ақ АКТ- ны қолдана білу дағдыларын қалыптастырады.

Оқулық 62 бет


№ 2жұмыс дәптері 3 бет



Сабақтың соңы



Рефлексия
Бүгінгі сабақта болған көңіл – күйді бет – әлпеті салынған суреттерді таңдау.
Түсінбедім Сұрағым бар Түсіндім





Смайликтер



Дифференциация – оқушыларға көбірек қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз? Қабілеті жоғары оқушыларға қандай тапсырмалар қоюды жоспарлап отырсыз?

Бағалау – оқушылардың материалды меңгеру деңгейін тексеру жоспарыңыз?





Пәнаралық байланыс
Денсаулық және қауіпсіздік техникасының сақталуы
АКТ
Құндылықтармен байланыс (тәрбие)

Қолдау көрсету.
Қабілеті жоғары оқушылар айтылған сөздер мен сөйлемдердің көпшілігін дұрыс қайталай алады.


Өнер, ана тілі сабағы
Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.





Достарыңызбен бөлісу:
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   36




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет