Сабақтың тақырыбы: Мен не білемін? Менің кітапшам /Менің досым. Киімдер/ Сабақтың мақсаттары



Дата23.05.2017
өлшемі31,08 Kb.
#16642
түріСабақ
Сабақ жоспары

Пән: қазақ тілі

Сынып: 1Ж, 1Д Мерзімі: «10» қазан 2014 жыл

1Е «11» қазан 2014 жыл

Сабақтың тақырыбы: Мен не білемін? Менің кітапшам

/Менің досым. Киімдер/

Сабақтың мақсаттары:

А) Білімділік. "Меніңдосым. Киімдер" тарауы бойынша оқушылардың алған білімдерін тексеру

Ә) Дамытушылық. Оқушылардың ойлау, есте сақтау қабілеттерін дамыту

Б) Тәрбиелік. Тапсырмаларды орындату арқылы оқушыларды ұқыптылыққа тәрбиелеу.

Сабақтың түрі: нәтиже сабақ

Пәнаралық байланыс: орыс тілі,

Сабақтың көрнекілігі : нәтиже сабақтарға арналған №3 жазу дәптері
Сабақтың барысы

1.Ұйымдастыру кезеңі

Міндеттері:


  • Сабақта жұмыс жүргізу үшін қалыпты сыртқы жағдайды қамтамасыз ету;

  • Оқушыларды қарым-қатынасқа психологиялық дайындау;

  • Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру;

  • Оқушылардың көңілін сабаққа аударуды ұйымдастыру;

2. Өткен сабаққа шолу, жаңа сабақты сабақтастыру

Міндеттері:

а) өткен сабаққа шолу

ә) өткен тақырып пен жаңа сабақты байланыстыру;

б) жаңа сабақтың тақырыбы мен мақсатын айту;



3. Білімдерін тексеру кезеңі

Міндеті: өтілген материалды ауызекі және жазба тілде қолдана алу біліктілігін қалыптастыру

Тапсырмалармен жұмыс.

1-тапсырма. Сәйкестендір.

Отбасы мүшелерінің суреттерін сұлбасымен сәйкестендіреді


2-тапсырма. Әріпті жаз

...лібек д...птер ...ріп ...же ...ке С...уле


3-тапсырма. Сәйкестендір

Суреттегі киімдердің атауын бос орынға жаздыру


4-тапсырма. Киім атауларына сұраулық шылауларды дұрыс жалғау

Қолғап +па Тон+ба Жейде + ме

Көйлек +пе шалбар + ма
5-тапсырма. Сәйкестендір

Ққ-Ғғ әрпі кездесетін сөздерді әріпке сәйкестендіреді


6-тапсырма. Әріптерді жаз

Көп нүктенің орнына ә,қ,ғ әріптенің қайсысы кездесетінін тауып жаздыру


7-тапсырма. Дұрысын таңда, қорша

Шалбар + лар Жейде + лер

Қолғап + тар Тон + дар

Сергіту сәті.

Оң қолымда бес саусақ

Сол қолымда бес саусақ

Беске бесті қосқанда

Болады екен 10 саусақ
1-тапсырма. Әріптерді жаз

Көп нүктенің орнына ә,қ,ғ әріптенің қайсысы кездесетінін тауып жаздыру


2-тапсырма. Сәйкестендір.

Киімдердің суреттерін сұлбасымен сәйкестендіреді


3- тапсырма. Белгіле

Сурет бойынша "Сенде не бар?" деген сұраққа бос торкөздерді белгілету арқылы жауап бергізу


4- тапсырма. Әріпті жаз

Күз айларын еске түсіру, көп нүктенің орнына тиісті әріпті жазу


5-тапсырма. Сәйкестендір

Тиісті түстермен жапырақтарды боя


6.Сабақты қорытындылау.

Міндеті: сабақтың тәрбиелік мақсатын ашу, жаңа материал бойынша ойын қорытып айта алуға дағдыландыру.

- Не білдік?

7. Сабақтың бағалау кезеңі

Міндеті: өзара бақылау; жеке оқушының және сыныптың жұмысы мен қабілеттілігіне сапалы баға беру (ынталандыру, мадақтау, ескерту, т.б.)

Оқушыларды мадақтау







Каталог: sabaq-kz -> attachment
attachment -> Қазақ тілі мен әдебиет пәні мұғалімі, филология магистрі Амирханова Сара Бекетқызы Коучинг жоспарының тақырыбы: «Lesson study – сабақты зерттеу әдісі»
attachment -> Сабақ тақырыбы: Химияның негізгі түсініктері мен заңдары Сілтеме
attachment -> Сабақтыңтақырыбы: 3 4
attachment -> Сабақ: Алкандардың қасиеттері. Алкандардың жеке өкілдері және қолданылуы
attachment -> Сабақтың түрі: Аралас сабағы Сабақ уақыты: 90 мин. Сабақтың педагогикалық мақсаты
attachment -> Сабақ Алматы қаласы Алатау ауданы «185 жалпы білім беретін мектеп» коммуналдық мемлекеттік мекемесі Бастауыш сынып мұғалімі Курманова Маржан Сеилхановна
attachment -> Сабақтың тақырыбы Сағат саны Мерзімі Оқып-үйренудің негізгі мақсаты
attachment -> Сабақтың мақсаты: оқушыларға алжапқыштың және бас орамалдың сызбасын есептеуді және құрастыруды үйрету


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет