Пән: әдебиеттік оқу
|
Мектеп: «Г. Титов атындағы №54 ЖОМ» КММ
|
Күні: 07.10.2019
|
Мұғалім: А. Серикбаева
|
Сынып: 3 «Г»
|
Қатысқандар:
|
Қатыспағандар:
|
Сабақтың тақырыбы
|
|
Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)
|
3.1.3.1 шығармадағы кейіпкерлердің мінез құлқы мен іс-әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, сюжеттің дамуын болжау
3.2.1.1 мәтінді дауыстап, түсініп, рөлге бөліп, мәнерлеп оқу
|
Сабақтың мақсаттары
|
Барлық оқушылар:
«Том мен бекки» мәтініндегі оқиғаны тыңдау арқылы кейіпкерлердің іс-әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, әрі қарай жалғастырады және соңын болжайды. Мәтінді түсініп оқиды
Оқушылардың басым бөлігі:
«Том мен бекки» мәтініндегі оқиғаны тыңдау арқылы кейіпкерлердің іс-әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, әрі қарай жалғастырады және соңын болжайды. Мәтінді түсініп оқиды
Кейбір оқушылар: «Том мен бекки» мәтініндегі оқиғаны түсініп оқу арқылы кейіпкерлердің іс-әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, әрі қарай жалғастырады және соңын болжайды. Мәтінді түсініп оқиды
|
Бағалау критерийлері
|
«Том мен бекки» мәтініндегі оқиғаны кейіпкерлердің іс-әрекетіне, ондағы оқиғаларға сүйеніп, әрі қарай жалғастырады және соңын болжайды.
Мәтінді түсініп оқиды
|
Ойлау дағдыларының деңгейлері
|
Түсіну, қолдану
|
Тілдік мақсат
|
Оқушылар орындай алады:
Мәтіндегі оқиғаны әрі қарай жалғастырып, соңын болжайды
Пәнге қатысты сөздік қор мен терминдер:
Бұзықтық, сынып, кітап, мұғалім
Диалог пен жазуға пайдалы сөз тіркетері:
Беккидің аяқастынан Томға шабуылдауы дұрыс болды ма?
Неліктен?
Томның орнында болсаң не істер едің?
«Қыздарда сабырлылық жоқ» дегенге келісесің бе?
Беккиге қандай кеңес берер едің?
|
Құндылықтарды дарыту
|
Жеке тұлғаның пікірін ескеру, әрбір ойдың құндылығын құрметтеу
|
Пәнаралық байланыс
|
|
АКТ қолдану дағдылары, ресурстар
|
Оқулық, суретер,
|
Алдыңғы білім
|
|
Сабақ барысы
|
Сабақтың жоспарланған кезеңдері
|
Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
|
Психологиялық дайындық
Өткенді пысықтау
Сабақ тақырыбын хабарлау
Бағалау критерийлерімен таныстыру
|
|
Сабақтың ортасы
|
Жаңа сабақ Топтық жұмыс
1-тапсырма Берілген мәліметтен 3 сөйлем құрап айт
2-тапсырма Мәтінді түсініп оқы
Дескриптор:
Мәтінді түсініп оқиды
Мәтіндегі оқиғаны Том мен Беккидің іс-әрекетіне сүйеніп әрі қарай жалғастырады
Мәтіндегі оқиғаны ондағы оқиғаларға сүйеніп әрі қарай жалғастырады
Мәтіннің соңын болжайды
Жұптық жұмыс
Мәтіннен «Менің орнымда болып көрсін» деген мағынада айтылған тіркесті тап. Есіңе сақта
Жеке жұмыс
Сен Томның қыз балалар туралы пікірімен келісесің бе? Пікіріңді білдір
Ал Беккиге қандай кеңес берер едің?
|
|
Сергіту сәті
|
|
|
Сабақтың соңы
|
Кері байланыс
-бұл сабақта нені түсіндің?
-Беккидің аяқастынан Томға шабуыл жасауы дұрыс болды ма?
-неліктен?
-Томның орнында болсаң не істер едің?
-«Қыздарда сабырлылық жоқ» дегенге келісесің бе?
Үй тапсырмасы
|
|
Дифференциация – сабақ барысында сұрақ қою барысында оқушылардың деңгейлеріне сәйкес түрлі сұрақтар қойылады. Қолдау көрсету де олардың деңгейлері ескеріледі.
|
Бағалау-
|
Пәнаралық байланыс:
|
Рефлексия
|