|
Сабақтың тақырыбы: Құрамында n ші дәрежелі түбір, рационал көрсеткішті дәреже, логарифмі бар өрнектерді тепе-тең түрлендіру
|
Дата | 23.05.2017 | өлшемі | 184,92 Kb. | | #16662 | түрі | Сабақ |
| Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: Құрамында n- ші дәрежелі түбір, рационал көрсеткішті дәреже, логарифмі бар өрнектерді тепе-тең түрлендіру
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Құрамында n- ші дәрежелі түбір, рационал көрсеткішті дәреже, логарифм тақырыптарын қайталап, есептер шығару.
Дамытушылық: есеп шығару дағдыларын арттыру.
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
№82
№83
(2)2-602- 60*10 =
700-600=100
4) +
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: Құрамында n- ші дәрежелі түбір, рационал көрсеткішті дәреже, логарифмі бар өрнектерді тепе-тең түрлендіру
Сабақтың мақсаты:
Білімділік:
Дамытушылық:
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: Функцияның графигін қарапайым түрлендірулер
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Функцияның графигін қарапайым түрлендірулер
Дамытушылық:
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: Дәрежелік, тригонометриялық, көрсеткіштік және логарифмдік функциялардың қасиеттері мен графиктері
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Дәрежелік, тригонометриялық, көрсеткіштік және логарифмдік функциялардың қасиеттері мен графиктері
Дамытушылық:
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: Дәрежелік, тригонометриялық, көрсеткіштік және логарифмдік функциялардың қасиеттері мен графиктері
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Дәрежелік, тригонометриялық, көрсеткіштік және логарифмдік функциялардың қасиеттері мен графиктері
Дамытушылық:
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: Тригонометриялық, көрсеткіштік, логарифмдік және иррационал теңдеулер және олардың жүйелері
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Тригонометриялық, көрсеткіштік, логарифмдік және иррационал теңдеулер және олардың жүйелері
Дамытушылық:
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: Тригонометриялық, көрсеткіштік және логарифмдік теңсіздіктер және олардың жүйелері
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Тригонометриялық, көрсеткіштік және логарифмдік теңсіздіктер және олардың жүйелері
Дамытушылық:
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: Туындыны есептеу. Функцияның графигіне жүргізілген жанаманың теңдеуі
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Туындыны есептеу. Функцияның графигіне жүргізілген жанаманың теңдеуі
Дамытушылық:
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: Туындының көмегімен функцияны зерттеу және графигін салу
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Туындының көмегімен функцияны зерттеу және графигін салу
Дамытушылық:
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: Функцияның аралықтағы ең үлкен және ең кіші мәндері
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Функцияның аралықтағы ең үлкен және ең кіші мәндері
Дамытушылық:
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: Туынды мен анықталған интергалды практикалық есептерді шығаруда қолдану
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Туынды мен анықталған интергалды практикалық есептерді шығаруда қолдану
Дамытушылық:
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: Туынды мен анықталған интергалды практикалық есептерді шығаруда қолдану
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Туынды мен анықталған интергалды практикалық есептерді шығаруда қолдану
Дамытушылық:
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: Туынды мен анықталған интергалды практикалық есептерді шығаруда қолдану
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Туынды мен анықталған интергалды практикалық есептерді шығаруда қолдану
Дамытушылық:
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: 11-сыныптағы алгебра жəне анализ бастамалары курсын қайталау
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Туынды мен анықталған интергалды практикалық есептерді шығаруда қолдану
Дамытушылық:
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Пән: Алгебра
Сынып: 11 «А»
Өткізілу мерзімі: Тексерген: ________________________________
Сабақтың тақырыбы: 11-сыныптағы алгебра жəне анализ бастамалары курсын қайталау
Сабақтың мақсаты:
Білімділік: Туынды мен анықталған интергалды практикалық есептерді шығаруда қолдану
Дамытушылық:
Тәрбиелік: жауапкершілікке, жылдамдыққа тәрбиелеу
Сабақтың түрі: қайталау
Сабақтың көрнекілігі: кітап, дидактикалық материалдар.
Сабақ барысы:
Ι. Ұйымдастыру кезеңі: а) амандасу; ә) түгендеу; б) кезекшімен жұмыс; в) назарын сабаққа аударту.
ΙΙ. Үй жұмысын тексеру. Дәптерлерін тексеру. Жауаптарын салыстыру
ІІІ. Негізгі кезең: Есептер шығару
ΙV. Бекіту кезеңі: Сыныпта: № 170
V. Үйге тапсырма беру кезеңі: № 167. 81-бет
VІ. Рефлексия. 1) не білемін? 2) не білмеймін? 3) не білгім келеді?
VΙІ. Бағалау кезеңі: Оқушыларға білім деңгейіне сай баға қою.
Достарыңызбен бөлісу: |
|
|