№
|
Сабақтың тақырыбы
|
Сабақтың мақсаты
|
Оқып үйренудің нәтижесі
|
Оқытуда қолданылатын әдіс-тәсілдер
|
Қолданыла-тын
бағалау түрі
|
Барлық оқушыларды сабаққа тарту жұмысы
|
Негізгі дерек көздер
ресурстар
|
мерзімі
|
1
|
2
|
3
|
4
|
5
|
6
|
7
|
8
|
9
|
1.
|
Кіріспе
|
Дүниежүзі тарихы пәні туралы , тарауларға кезең- кезеңдерге қысқаша мәлімет алу.
|
Оқушы өз ойын еркін сыни тұрғыдан ойлай отырып жеткізе алады және тарихи деректермен өз бетінше жұмыс жасауға
|
Сыни тұрғыдан ойлау әдістерін сабақ барысында қолдану.
|
Критерий-лер бойынша бағалау, өзін –өзі бағалау.
|
Оқушылардың жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Карта, дидактикалық материалдар
кестелер мен сызбалар, үлестірме қағаздар
|
Білім күні
|
2
|
Бірінші дүние жүзілік соғыс
|
Бірінші дүниежүзілік соғыстың басталуы, барысы және аяқталуы туралы білу.
|
Оқушы өз ойын еркін сыни тұрғыдан ойлай отырып жеткізе алады және тарихи деректермен өз бетінше жұмыс жасауға дағдыланады.
|
Сыни тұрғыдан ойлау әдістерін сабақ барысында қолдану. АКТ.
|
Критерий-лер бойынша бағалау.
Өзін-өзі бағалау.
|
Оқушылардың жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы
|
Карта, дидактикалық материалдар
кестелер мен сызбалар, үлестірме қағаздар
|
8.09.14.
|
3
|
Соғыстан кейінгі әлемді қайта құрудың Версаль-Вашингтон жүйесі
|
Версаль-Вашингтон жүйесі туралы тақырыпен таныса отырып кең түрде мәлімет алу
|
Тапсырманы орындау барысында берілген тақырыптың мағынасы мен мазмұнын түсінеді.
|
Оқытудың жаңа тәсілдері, Сыни тұрғыдан ойлау әдістерін қолдану. ОүБ.
|
Формативті бағалау, топтар бірін-бірін бағалауы.
|
Дарынды және үлгерімі төмен оқушыларды сабаққа тарту. Топтық тапсырмалар беру арқылы.
|
Карта, дидактикалық материалдар
кестелер мен сызбалар, үлестірме қағаздар
|
15.09. 14
|
4
|
Ұлыбритания
|
Бірінші жүние жүзілік соғыс қорытындысының Ұлыбританияға әсері, соғыстан кейінгі Англияның саяси тарихы экономикасы , даму ерекшеліктері туралы ашып көрсету.
|
Өз пікірін жеткізу арқылы берілген тапсырманы орындай алады.
|
Сыни тұрғыдан ойлау әдістерін сабақ барысында қолдану.
|
Критерий-лер бойынша бағалау.
Өзін-өзі бағалау.
|
Оқушылардың жеке қабілеттеріне қарай тапсырмалар және сұрақтар беру арқылы.
|
Карта, дидактикалық материалдар
кестелер мен сызбалар, үлестірме қағаздар
|
22.09. 14
|