Сабақтың тақырыбы Сәлем!Сенің атың кім



бет1/2
Дата06.09.2023
өлшемі16,75 Kb.
#180318
түріСабақ
  1   2
Байланысты:
1 сын 1 сент


Қысқа мерзімді жоспар

Мектеп :

71 ЖОББМ

Күні: 01.09.2023 ж.

Мұғалім : Юлдашева Н. М.

Сынып: 1 –«В»

Қатысқандар саны: Қатыспағандар саны:

Сабақтың тақырыбы

Сәлем!Сенің атың кім

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары (оқу бағдарламасына сілтеме)

1.1.1.1хабарлау, сұрау мақсатында баяу және анық айтылған сөзді зейін қойып тыңдау, түсіну және тиісінше іс-әрекет жасау (қимыл, ым-ишараны қолдану);
1.5.1.2мұғалімнің қолдауымен тәуелдік жалғауын ауызша тілде қолдану.

Тілдік құзыреттілік

Түйе-верблюд

Сабақ барысы

Сабақтың жоспарланған кезеңдері

Сабақтағы жоспарланған іс-әрекет

Ресурстар

Сабақтың басы
Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
5 минут

Бала, бала, балапан
Қане, қайсы, алақан.
Саусақтарың әйбат,
Былай-былай ойнат.
Бала, бала, балапан
Қане, қайсы, алақан.
Саусақтарың әйбат,
Былай-былай ойнат.
– Балалар, бір-біріміздің қолымыздан ұстап, алақан арқылы жүректің жылуын сезініп үйренген қандай тамаша, қандай қуаныш!
Миға шабуыл әдісі арқылы сұрақтар қоюБлалар сендер отбасы дегенді қалай түсінесіңдер?
Суретке қарап әңгіме жүргізу

Шаттық шебері



Сабақтың ортасы
8 минут

Оқулықтағы суреттермен жұмыс. Сол бойынша сұрақтар қою. Сөйлету.
1 Балалар, ребустың шешуі – «Қазақ тілі сабағында».
- Ал, бізде қазір қандай сабақ?
- Қазақ тілі сабағы.
- Қазақ тілі нешінші сабақ?
- Қазақ тілі 2-сабақ.
- Біздің топта неше оқушы оқиды?
- Біздің топта 13 оқушы оқиды.
- Біздің топта неше ұл бар?
- Біздің топта 8 ұл топ бар.
- Біздің топта неше қыз бар?
- Біздің топта 5 қыз бар.
- Сабақта біз қандай жұмыстар атқарамыз?
- Біз мәтін оқимыз, аударамыз, жаттығу жазамыз.
Сәлем, сенің атың кім?
- Сәлем, менің атым – Нұржан. Сенің атың кім?
- Менің атым – Айжан.
- Айжан сен нешінші сыныпта оқисың?
- Мен төртінші сыныпта оқимын.
- Сенің сүйікті пәндерің бар ма?
- Иә, маған математика, қазақ тілі пәндері ұнайды.
- Қазақ тілі сабағында не істейсіңдер?
- Қазақ тілі сабағында мәтін аударамыз, оқимыз, қызықты тапсырмалар орындаймыз.
(Оқушыларға сөз беріледі. Оқушылар ойы.)
- Сонымен, балалар, біз қандай жұмыстар атқардық?
- Біз сөйлестік, диалог тыңдадық.


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет