Ұзaқ мерзімді жoспaр бөлімі:
10.1.В.Тригонометриялық функциялар
Мектеп: «№148 қазақ орта мектебі» КММ
Күні: 27.09 .2019ж
Мұғалім: А. Бердімұратова
Сыныбы: 10 б
Қатысқан оқушылар саны: Қатыспағандар:
Сабақтың тақырыбы
Тригонометриялық функциялар, олардың қасиеттері мен графиктері
Осы сабақ арқылы жүзеге асатын оқу мақсаттары:
10.2.3.1.
Тригонометриялық функциялар анықтамаларын, қасиеттерін білу және олардың графиктерін сала білу
Сабақ мақсаттары:
Барлығы:
Тригонометриялық функцияларың анықтамасын біледі және графиктерін сала біледі
Басым бөлігі:
симметриялы жиын, жұп, тақ, периодты, шектелген функциялар ұғымын біледі
Кейбірі: Тригонометриялық функциялардың қасиеттерін ажырата алады.Тригонометриялық функциялардың қасиеттері ұғымын меңгереді; Тригонометриялық функциялардың таңбаларын, тақ-жұптығы және периодтылығы түсініктерін ұғындырып, оларды есептер шығара біледі
Бағалау критерийлері
Тригонометриялық функцияның қасиеттерін анықтау, анықтамасын білу, қасиеттерін тұжырымдау. симметриялы жиын, жұп, тақ, периодты, шектелген функциялар ұғымын білу.
Тілдік мақсаттар:
Негізгі сөздер:
Функция, тригонометриялық функция, абцисса, ордината
Ойлау деңгейі
Түсіну, қолдану
Құндылықтарды дарыту
Жұппен, топпен жұмыс iстеу арқылы сөздiк қорын дамыту, белсендi қарым- қатынас жасауға, достыққа, адамгершiлiкке,басқаның пiкiрiне құрметпен қарауға баулу. Жеке жұмыстар орындау кезiнде ұқыптылыққа, өзiндiк шешiм қабылдай бiлуге баулу
Пәнаралық байланыстар
Сызу, геометрия
Алдыңғы оқу Бастапқы білім
Фунция, оның графиктері, қасиеттері. Тригонометрия үғымы
Жоспар
Жоспарланған уақыт
Жоспарланған жаттығулар
Дереккөздер
Сабақтың басы
Оқушыларды сапқа тұрғызып, 1-4 дейін санау арқылы топқа бөлу
Алтын ереже құру қажеттігі туралы айту.
Фигуралармен бағалау әдісімен бағалау үшін фигуралар таратып беру
«Сандардыбейнеле» ойыны
арқылыпсихологиялықахуалдыжақсарту