Қысқа мерзімді жоспары
|
Бөлім
|
Шығармашылық және компьютер
|
Педагогтың аты-жөні
|
|
Күні
|
|
Сынып: 3
|
Қатысушылар саны
|
|
Қатыспағандар саны
|
|
Сабақтың тақырыбы:
|
Түстер палитрасы. Құжатты баспаға шығару.
|
Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары
|
3.1.2.2 компьютерлік программаларда файлдарды ашу және сақтау командаларын пайдалану
3.2.2.1 қарапайым графикалық редактор құралдарын қолдану
3.2.2.2 нысанның сыртқы түрін өзгерту (мысалы, қию, бұру, өлшемін өзгерту және т.б.)
3.2.4.2 арнайы тақырыпқа сай фотосуреттерді қолдану
|
Сабақтың мақсаты:
|
Барлық оқушылар:
|
графикалық редактордың меню командаларын қолданады (мысалы: қиып алу, көшіру, кою, бұру, түстер палитрасы, т.б.);
|
Көптеген оқушылар:
|
графикалық редактормен жұмыс барысында дайын фотосуреттерді қолданады
|
Кейбір оқушылар:
|
дайын фотсуретті қолдану барысында қосымша сурет салады
|
Сабақтың барысы:
Сабақтың кезені/ уақыт
|
Педагогтың әрекеті
|
Оқушының әрекеті
|
Бағалау
|
Ресурстар
|
Сабақтың басы
|
1.Оқушылармен амандасу.
2.Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.
(Ұ) 1-тапсырма.Миға шабуыл.
Бар ойынды жиямын,
Ақ қағазды бояймын . (Бояу)
Қабы сояу,
Дiнi – бояу.(Қарындаш)
Қылқалам,
-Сонымен балалар бұдан басқа тағы қандай құралдар бар?
-Палитра дегеніміз не?
-Палитра дегеніміз бұл бірнеше түстерді араластыратын құрал. (Өнер)
Мақсатты тұжырымдау
Сіздің ойыңызша, бүгінгі сабақтың тақырыбы қандай? (оқушылар өз жауаптарын береді).
Сабақтын тақырыбы мен сабақ мақсаты түсіндіріліп, оқушылар жаңа сабақтың атын дәптерге жазады.
|
1.Мұғаліммен амандасады.
2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.
3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.
4.тапсырманы орындайды
|
Смайлик
|
Карточка
|
Сабақтың ортасы
|
(М,К)Ал балалар сурет салуда біз қандай құралдарды пайдаланамыз?
Компьютерде берілген суреттерді бояу үшін қандай құрылғы қолданамыз?
Жаңа тақырып
Түс тандаудағы басты талаптар
Фонның және бояу кезінде түстерді таңдауда түстердің агрессивтік сәйкестігін болдырмау:
қызыл-жасыл
көк-сар
ақ–қара
қызыл – көк
|
Достарыңызбен бөлісу: |