Сабақтың тақырыбы: Уа, еркіндік! Сенсің менің ең ғажайып өлеңім! Күні
Дата 16.02.2022 өлшемі 28,9 Kb. #132018 түрі Сабақ
Байланысты:
5р Бұл бет үшін навигация:Уақыты Кезеңдері Педагогтың әрекеті Уа, еркіндік! Сенсің менің ең ғажайып өлеңім! Жаңа сөздер: Шер мұң, өзек, бодан, бұғаулану, өгей, алшаң басу, еңсе, құрсау, боздақ. Айтылым. 1-тапсырма. Жазылым. 2-тапсырма. Тыңдалым. Оқылым. 4-тапсырма Үй тапсырмасы: 42 б, 5 тапсырма Рефлексия. «Алма ағашы» әдісі: Кері байланыс
Тарау немесе бөлім атауы:
8-бөлім: Менің тәуелсіз Қазақстаным
Сабақтың тақырыбы:
Уа, еркіндік! Сенсің менің ең ғажайып өлеңім!
Күні:16.02.2022ж
Педагогтің аты-жөні:Жангүл Темірәліқызы
Оқу мақсаттары:
5.1.1.1тақырыпты тірек сөздер арқылы болжау
5.2.6.1.тірек сөздерді дұрыс қолданып иллюстрацияларды сипаттау
Сабақ мақсаты:
тақырыпты тірек сөздер арқылы болжайды;
тірек сөздерді дұрыс қолданып иллюстрацияларды сипаттайды;
Уақыты
Кезеңдері
Педагогтың әрекеті
Оқушының әрекеті
Бағалау
Ресурстар
Ұйымдастыру
Жаңа сабақ
Сәлеметсің бе?
Сабағымыздың тақырыбы: «Уа, еркіндік! Сенсің менің ең ғажайып өлеңім! »
Бүгінгі сабақта:
Сенің меңгеретінің:
тақырыпты тірек сөздер арқылы болжау
5.2.6.1.тірек сөздерді дұрыс қолданып иллюстрацияларды сипаттау
Жаңа сөздер:
Шер мұң, өзек, бодан, бұғаулану, өгей, алшаң басу, еңсе, құрсау, боздақ.
Айтылым. 1-тапсырма. Сұрақтарға жауап бер.
1. Еркіндік деген не?
2. Еркін өмір сүру дегенді қалай түсінесің?
3. Қазір біз еркіндікте өмір сүріп жатырмыз ба?
4. Сен тәуелсіз елде еркін өмір сүріп жатырсың ба?
Дескриптор:
Жаңа сөздерді меңгереді.
Сұрақтарға жауап береді.
Ауызша кері байланыс беру. Жақсы! Тамаша!
Жаңа сөздер
Оқулық
Тапсырмалар
Жазылым. 2-тапсырма. Суреттерге қара. Ғаламтор материалын пайдаланып, Желтоқсан оқиғасы туралы қысқаша мәтін құра.
Оқылым. 3-тапсырма. Мәтінді түсініп оқы.
Дескриптор:
Мәтінді түсініп оқиды;
Тәуелсіздік монументі туралы қосымша ақпараттарды пайдаланып, онда не бейнеленгенін айтады;
Тыңдалым. Оқылым. 4-тапсырма . Мәтінді тыңда. Өлеңді мәнерлеп оқы. Түсінгеніңді айт.
Тәуелсіздік
Дескриптор:
Мәтінді тыңдайды.
Өлеңді мәнерлеп оқиды.
Түсінгеніңді айтады.
Үй тапсырмасы:
42 б, 5 тапсырма
Рефлексия. «Алма ағашы» әдісі:
Кері байланыс
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін
смайликтер арқылы көрсетеді.
Ғаламтор материалын пайдаланып, Желтоқсан оқиғасы туралы қысқаша мәтін құрайды.
Дескриптор:
Ғаламтор материалын пайдаланып, Желтоқсан оқиғасы туралы қысқаша мәтін құрайды;
Мәтінді түсініп оқиды.
Тәуелсіздік монументі туралы қосымша ақпараттарды пайдаланып, онда не бейнеленгенін айтады.
Мәтінді тыңдайды. Өлеңді мәнерлеп оқиды. Түсінгеніңді айтады.
Күнделікке үй тапсырмасын жазады.
Оқушылар сабақтан алған әсерлерін
«Алма ағашы» әдісі арқылы көрсетеді.
Ауызша кері байланыс беру. Жақсы! Тамаша!
Ауызша кері байланыс беру. Жақсы! Тамаша!
Ауызша кері байланыс беру. Жақсы! Тамаша!
Оқулық
Оқулық
Тест
Күнделік
«Алма ағашы» әдісі
Достарыңызбен бөлісу: