Сабақтың тақырыбы: «Заттар интернеті» деген не? Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



Дата18.01.2023
өлшемі0,54 Mb.
#165771
түріСабақ
Байланысты:
Саба ты та ырыбы «Заттар интернеті» деген не О у ба дарламасы
23-24.Қазақстандағы урбандалу үдерісіне қандай факторлар әсер етті. Юсупова Т.К (1)

Қысқа мерзімді жоспары

Бөлім

Заттар интернеті

Педагогтың аты-жөні

Ажар Наурызқызы

Күні

09.01.2023ж

Сынып 11 а

Қатысушылар саны18




Қатыспағандар саны




Сабақтың тақырыбы:

«Заттар интернеті» деген не?

Оқу бағдарламасына сәйкес оқыту мақсаттары



11.3.4.8 - «Заттар интернетінің» жұмыс қағидаларын сипаттау
11.3.4.9 - «Заттар интернетінің» перспективалары туралы айту

Сабақтың мақсаты:

Барлық оқушылар:

«Заттар интернеті» дегеннің не екенін біледі;

Көптеген оқушылар:

«Заттар интернетінің» негізгі жұмыс істеу қағидаларын салыстырады;

Кейбір оқушылар:

«Заттар интернетінің» болашағын талқылайды

Бағалау кретерийі

  1. «Заттар интернеті» дегеннің не екенін біледі;

  2. «Заттар интернетінің» негізгі жұмыс істеу қағидаларын салыстырады

  3. «Заттар интернетінің» болашағын талқылайды

Тілдік мақсаттар

Заттар интернеті –Интернет вещей –Internnet of Things
Бірыңғай желі- Единая сеть-Unified network
Экожүйе-Экосистема -Ecosystem



Сабақтың барысы:



Сабақтың кезені/ уақыт

Педагогтың әрекеті

Оқушының әрекеті

Бағалау

Ресурстар

Сабақтың басы


5- мин


2-мин

1.Оқушылармен амандасу
2.Өткен сабақтарды бір шолып шығу
Сабақтың тақырыбы мен мақсаттарымен таныстыру.

1.Мұғаліммен амандасады.
2.Сабақтың тақырыбын дәптерге жазады.
3.Сабақтың мақсаттарымен танысады.
4.Дәптерлерін өзара ауыстырады, үй тапсырмасын тексереді.
5.Бағалайды.



Жұмыс дәптері

Сабақтың ортасы


20-мин

Тақырыпты бекіту




10-мин
Барлық оқушылар
Көптеген оқушылар
Кейбір оқушылар

Педагог бүгінгі сабақтың мақсаттарымен таныстырады:



  • заттар интернетінің жұмыс істеу қағидалары;

  • заттар интернетінің даму болашағы туралы білетін боласыңдар.

«Өзара оқу» стратегиясы. Әр топқа жаңа тақырыптың белгілі бір фрагменті көрсетіледі. Оқушылар топтағы
рөлдерін бөледі.
Бастапқыда әркім өз бетінше мәтінді оқиды.
Содан кейін топтың біреуі не туралы білгенін түсіндіреді, екіншісі оқылған мәтін бойынша сұрақтар қояды,
Мұғалім қорытындылайды.
Жаңа топтарда әркім алдыңғы топта не білгенін
кезекпен айтады.

А деңгейлі тапсырма



В деңгейлі тапсырма





С деңгейлі тапсырма


Берілген суретке өз анықтамасын жазады


Мұғалімді тыңдайды

Тапсырманы орындайды




Заттар интернеті дегеннің не екенін біледі


«Заттар интернетінің» негізгі жұмыс істеу қағидаларын салыстырады;

«Заттар интернетінің» болашағын талқылайды








Сабақтың соңы


3-мин

«Бір сөйлеммен түйіндеу» әдісі.
Оқушылар олардың тақырып бойынша білімдерін түйіндейтін бір сөйлем ауызша айтады . Сөйлемдер кім, не, қашан,
неліктен, қалай, қай жерде және т.б. сөздерден тұруы мүмкін. Содан кейін сөйлемдерді сыныптастар бағалайды.
Мақсаты: Оқушы алған білімін саралай білуге дағдыланады.
Тиімділігі: Тақырып бойынша оқушылардың пікірін анықтайды. Жинақталған деректердің құнды болуын
қадағалайды.
Үйге тапсырма
1. «Қазақстандағы заттар интернеті» деген тақырыпта зерттеу жүргіз, нәтижесін MS Excel-де статистикалық
деректер мен диаграмма түрінде көрсет.

.






Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет