Сабақтың такырыбы: Өзіңді тексер! Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары



бет1/2
Дата17.11.2022
өлшемі359,82 Kb.
#158670
түріСабақ
  1   2
Байланысты:
1541610837 (1)


Пән:
Күні:
Сынып:
Мұғалім:

Математика
23.10.2018ж
2 «В»
Асилова Н.

Сабақтың такырыбы:

Өзіңді тексер!

Осы сабақта қол жеткізілетін оқу мақсаттары

2.1.3.3** - шамалар мәндерін: ұзындық (см, дм, м)/ масса (кг,
ц)/ көлем (сыйымдылық) (л) өлшем бірліктерін салыстыружәне амалдар орындау
2.1.3.4** ұзындық (см, дм, м)/ масса (кг, ц) өлшем бірліктерін олардың арақатысына сүйеніп түрлендіруҚБ

Сабақ мақсаттары

Барлық оқушылар : өлшем бірліктерін салыстырады және амалдарды орындайды
Оқушылардың басым бөлігі : ұзындық (см, дм, м)/ масса (кг, ц) өлшем бірліктерін салыстырады
Кейбір оқушылар) өлшем бірліктерін олардың арақатысына сүйеніп түрлендіреді

Бағалау критерийлері

Өлшеу құралдарының шәкілдерін ажыратады
Ұзындықты метрмен өлшейді

Ойлау дағдыларының деңгейі

Білу, түсіну, қолдану



Құндылықтарды дарыту

Оқушыларды бір-біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу.

Пәнаралық байланыс

Музыка, көркем еңбек

АКТ қолдану дағдылары

Аудиожазба ,



Алдынғы оқу

Шамалар туралы біледі

Сабақтың жоспарлаған кезеңдері

Сабақ барысы :

Бағалау түрлері

Сабақтың басы. Ынтымақтастық атмосферасын қалыптастыру
5минут

Ұйымдастыру кезеңі 2 минут
Топтарға бөлу. «Қағаз қиындылары»
Бірнеше құттықтау қағаздарын топ құрамындағы оқушылар саны бойынша беске, алтыға жыртып, оларды араластырып, оқушыларға таратып беру керек. Оқушылар қиықтарды құрастырып бүтін сурет шығарады. Сол арқылы топтарға бөлінеді.


Психологиялық ахуал қалыптастыру: 3 минут
«Өзі туралы кластер» тренинг
Оқушылар танысу үшін өздері туралы кластерлер құрастыруы керек. Олар парақтың ортасындағы шеңберге өз есімдерін жазып, одан таралатын шеңберлерге өздерінің өмірінде маңызы бар бес негізгі рөлін жазады. Мысалы: Жанұяның еркесі, адал дос т.б

Топтық жмыс


.


Сабақтың ортасы
27 минут

Мен шамаларды өлшеуді және ұзындық бірліктерін (см,дм,м) түрлендіруді үйренемін


Достарыңызбен бөлісу:
  1   2




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет