Жетістіккритерийлері:
|
|
Кеңауқымдағыарнайыспорттық
қимыл-қозғалысәрекеттерініңдәлдігін,
бақылаудыжәнеикемділіктідамытуға арналған қимыл-қозғалыс дағдыларын орындайды.
|
Тілдікмақсаттары
|
|
Пәнгетән лексика мен терминология:
Гандбол-Гандбол
Фол-фол
Жұлқып-рывок
|
Сабақтыңжоспарланғанкезеңдері
|
Сабақтағыжоспарланғаніс-әрекет
|
Ресурстар
|
Сабақтыңбасы 10 мин
|
Сапқа тұрғызу
Жалпы дамыту жаттығулары:
Саптық жаттығулар
Жүру жаттығулары
Жүгіру жаттығулары
Жалпы дамыту жаттығулары:
Бір орнында орындалатын жаттығулар
- Cабақтын мақсатымен таныстру
|
Спорт алаңы,
ысқырғыш
|
Сабақтыңортасы 25 мин
|
Қауіпсіздік ережелерін айтып өту.
-Допты алып жүру техникасы.допты еденге итеру үшін саусақтың допты дұрыс ұстап
орналасуын түсіндіріп көрсету,еденнен көтерілген допты уақытында тосып алу қажет кейін
еденге ұрғанда қолды дұрыс қою
-Допты кеудеден беру.Гандболдағы
негізгі тәсілдердің бірі болып табылады.
-Допты бағытты өзгертіп алып жүру.
-Қағып алу- тоқтау-допты беру.
-Допты беру- жұлқып тартып алу(рывок)-қағып алу-допты беру.
|
Қолдобы доптары,ысқырық
|
Дескрипторлар
|
-Қауіпсіздік ережелерін сақтайды.
- спорттық қимыл-қозғалыс дағдыларын орындайды.
- Допты алып жүру техникаларын дұрыс орындау
-Допты кеудеден беруді дұрыс орындау.
|
Саралау- оқушыға мейлінше қолдау көрсетуді қалай жоспарлайсыз?
Қабілетті оқушыларға тапсырманы қалай түрлендіресіз?
|
Бағалау-оқушы білімін тексеруді қалай жоспарлайсыз?
|
Пәнаралық байланыс-денсаулық және қауіпсіздік АКТ-мен байланыс. Құндылықтармен байланыс
(тәрбие элементі)
|
Тақырыпқа сәйкесті сөздерді бере отырып оқушының ойлау қабілетін ашу.Қол-аяқ жұмысын үйлестіру.Денсаулықты нығайтуға арналған жүріс түрлерін атау.
|
Түзету жаттығуларын оңай орындайды.Жаттығуды орындаған кезектілікті сақтайды.
|
Оқушыларды бір біріне деген құрмет көрсетуіне тәрбиелеу
Өнер мен Ана тілі, аудио жазба таныстырылым
|
Сабақтыңаяғы 5 мин
|
Оқушылырға қойылатын сұрақтар:
ненібілдің, неніүйрендің?
Қайжаттығудытолық орындай алмаймын?
Қайжаттығудыжетілдіруіңқажет?
Оқушыларөзжұмысы мен сыныптастарыныңжұмысын«Бас бармақ»әдісі және
«Екі жүлдыз,бір тілек»арқылы бағалайды
|
смайликтер,
жұлдызшалар
|
Рефлексия
|
Оқушыларсабақтың мақсатынақолжеткізді. Оқушылар икемділікті дамытуға арналған
қимыл –қозғалыс дағдыларын үйренді. Оқушыларды бас бармақ әдісімен бағалаймын.Сабыржанға әлде
доптың бағытын алып жүру техникасын үйренуді жетілдіру қажет.
|
Қорытынды
Ең жақсы өткен екі тапсырманы атап көрсетіңіз (оқытуға және үйренуге қатысты)?
1: Допты беру- жұлқып тартып алу(рывок)-қағып алу-допты беру жаттығуы
2:Суреттпен жаттығуларды көрсету
Қандай екі нәрсе немесе тапсырма сабақтың одан да жақсы өтуіне ықпалын тигізер еді (оқытуға және үйренуге қатысты)?
1: Суреттермен көбірек жүмыс жасау.
2: Бейне ролик көрсетемін
Осы сабақтың барысында барлық сынып немесе жекелеген оқушылар туралы менің келесі сабағыма қажет болуы мүмкін қандай ақпаратты білдім? Оқушыларға алде допты еркін ыршытып алып жүруге жаттығу.
|