Қысқа мерзімді жоспар



Дата28.06.2017
өлшемі163,78 Kb.
#20225
Қысқа мерзімді жоспар:

6 сынып

Математика

14.03.14




Тақырыбы

Функция туралы ұғым. функцияның формуламен берілуі

Мақсаты

Функционалдық тәуелділіктің функция түрінде жазылатынын білу. функцияның жазылуын және оқылуын. функцияның анықталу аймағы мен мәндер аймағын таба білу.

Түйінді идея

Функцияның формуламен берілуін пайдаланып, жаттығуды орындай білу.

Күтілетін нәтиже

Функцияның формуламен берілуін пайдаланып, жаттығуды орындай білу.

Қолданылатын әдіс тәсілдер

Сто , АКТ ны қолдану

Топтық жұмыс, формативті бағалау

Оқыту мен оқытудағы жаңа тәсілдер

Сабақ кезеңдері

Білім

Тапсырма

Мұғалімнің іс - әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

Модуль

Ресурс

Білу

(3 мин)

Слайдтан

Шаршының қабырғасының берілген сан мәніне сәйкес ауданын табу



Сәлемдеседі, назарларын сабаққа аударады

Оқушыларды топқа бөледі

Бағалау парақтарын таратады


Сәлемдесіп, оқу құралдарын дайындайды, топқа бөлінеді

Сұраққа жауап береді.



Мыйға шабуыл

Слайд

Түсіну

(15 мин)

ІІ тапсырма

Жигсо тәсілі



Тапсырмаларды береді

Оқушыларды бақылайды,шығарылған есептерді тексереді.



Топтық жұмыс жасайды.топпен талқылайды, топтан біреуі шығып қорғайды.

Топтық жұмыс

Слайд

Қолдану

(20 мин)


ІІІ тапсырма

№1256


№1257

Тапсырма береді, бақылайды, көмектеседі.

Топтық жұмыс дәптерлеріне есептерін шығарады.

Жеке жұмыс

Слайд

Талдау

(2 мин)

Есептер оқулықтағы № 1258, 1259 (1-4 ) әр топқа бір- бірден

Тапсырма береді

Орындайды

Жеке жұмыс




Жинақтау

(3 мин )


Сабақ туралы өз ойларын жаздыру

Рефлексия жаздырады

Рефлексия жазады, мұғалімге береді

Жеке жұмыс

Стикерге жаздыру , ББҮ дәптеріне

Бағалау

(1 мин)



Өзін –өзі бағалау үйге сыныпта орындаған есептердің қалғаны.№

Оқушылардың бағалауларын жинайды, өз бағасын қояды

Бағалау парақтарын тапсырады

Жеке жұмыс

Бағалау парақтары


Қысқа мерзімді жоспар:

6 сынып

Математика

15.03.14




Тақырыбы

Функция туралы ұғым. функцияның формуламен берілуі (2-сабақ)

Мақсаты

Функционалдық тәуелділіктің функция түрінде жазылатынын білу. функцияның жазылуын және оқылуын. функцияның анықталу аймағы мен мәндер аймағын таба білу.

Түйінді идея

Функцияның формуламен берілуін пайдаланып, жаттығуды орындай білу.

Күтілетін нәтиже

Функцияның формуламен берілуін пайдаланып, жаттығуды орындай білу.

Қолданылатын әдіс тәсілдер

АКТ ны қолдану, білім берудегі басқару және көшбасшылық

Топтық, жұптық жұмыс, формативті бағалау,

Оқыту мен оқытудағы жаңа тәсілдер

Сабақ кезеңдері

Білім

Тапсырма

Мұғалімнің іс - әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

Модуль

Ресурс

Білу

(3 мин)

Үй тапсырмасын

жұппен тексеру.



Сәлемдеседі, назарларын сабаққа аударады

Оқушыларды топқа бөледі

Бағалау парақтарын таратады. тақтаға үй жұмысының жауаптарын жазып қояды


Сәлемдесіп, оқу құралдарын дайындайды, топқа бөлінеді, үй тапсырмасын дәптерлерімен ауысу арқылыжұппен жұмыс.

Сұраққа жауап береді.



Мыйға шабуыл

Слайд

Түсіну

(20 мин)

Әр топқа тапсырма

А №1261


В №1268

С №1280


Тапсырмаларды береді

Оқушылар көшбасшы таңдайды, деңгейлік тапсырманы орындайды.



Топтық жұмыс жасайды.топпен талқылайды, топтан біреуі шығып қорғайды. топ басшы бағалайды.

Топтық жұмыс

Слайд

Қолдану

(15 мин)


ІІІ тапсырма

№1263


№1269

Тапсырма береді, бақылайды, көмектеседі.

Топтық жұмыс дәптерлеріне есептерін шығарады.

Жеке жұмыс

Слайд

Талдау

(2 мин)

Есептер оқулықтағы №1265, 1270

Үй тапсырмасы береді


Қысқаша түсінік алады.

Жеке жұмыс




Жинақтау

(3 мин )


Сабақ туралы өз ойларын жаздыру

Рефлексия жаздырады

Рефлексия жазады, мұғалімге береді

Жеке жұмыс

Стикерге жаздыру , ББҮ дәптеріне

Бағалау

(1 мин)



Топ басшы бағалау парағына қойған бағасын жариялайды

Оқушылардың бағалауларын жинайды, өз бағасын қояды

Бағалау парақтарын тапсырады

Жеке жұмыс

Бағалау парақтары



Қысқа мерзімді жоспар:

6 сынып

Математика

17.03.14




Тақырыбы

Функция туралы ұғым. функцияның формуламен берілуі (3-сабақ)

Мақсаты

Функционалдық тәуелділіктің функция түрінде жазылатынын білу. функцияның жазылуын және оқылуын. функцияның анықталу аймағы мен мәндер аймағын таба білу.

Түйінді идея

Функцияның формуламен берілуін пайдаланып, жаттығуды орындай білу.

Күтілетін нәтиже

Функцияның формуламен берілуін пайдаланып, жаттығуды орындай білу.

Қолданылатын әдіс тәсілдер

АКТ ны қолдану,СТО, Талантты және дарынды балаларды оқыту

Топтық, жұптық жұмыс, білім беру үшін бағалау және оқуды бағалау

Оқыту мен оқытудағы жаңа тәсілдер

Сабақ кезеңдері

Білім

Тапсырма

Мұғалімнің іс - әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

Модуль

Ресурс

Білу

(10 мин)

Үй тапсырмасын

тексеру.


Постермен жұмыс. функция туралы не білеміз?

Сәлемдеседі, назарларын сабаққа аударады

Оқушыларды топқа бөледі

Бағалау парақтарын таратады


Сәлемдесіп, оқу құралдарын дайындайды, топқа бөлінеді. постерге топпен функция туралы білгендерін толдырады, топтан біреуі шығып қорғайды.

Топ басшы сайланады.



Мыйға шабуыл

Слайд

Түсіну

(15 мин)

Әр топқа тапсырма

А №1260


В №1270

С №1282


Тапсырмаларды береді,

деңгейлік тапсырманы топпен орындайды.



Топтық жұмыс жасайды.топпен талқылайды,. топ басшы бағалайды.

Топтық жұмыс

Слайд

Қолдану

(10 мин)


ІІІ тапсырма

№1274


№1278

Тапсырма береді, бақылайды, көмектеседі.

Топтық жұмыс дәптерлеріне есептерін шығарады.

Жеке жұмыс

Слайд

Талдау

(2 мин)

Есептер оқулықтағы №1276

Үй тапсырмасы береді


Қысқаша түсінік алады.

Жеке жұмыс




Жинақтау

(5 мин )


Сабақ туралы өз ойларын жаздыру

Рефлексия жаздырады

Рефлексия жазады, мұғалімге береді

Жеке жұмыс

Стикерге жаздыру , ББҮ дәптеріне

Бағалау

(3 мин)



Топ басшы бағалау парағына қойған бағасын жариялайды

Оқушылардың бағалауларын жинайды, өз бағасын қояды

Бағалау парақтарын тапсырады

Жеке жұмыс

Бағалау парақтары


Қысқа мерзімді жоспар:

6 сынып

Математика

18.03.14




Тақырыбы

Функцияның кестемен берілуі

Мақсаты

Оқушылар кестемен берілген функционалдық тәуелділікті түсіне білулері керек, функционалдық тәуелділікті кестеге толтырып үйренулері керек

Түйінді идея

Функцияның кестемен жаза білу және оқи білу. Оқушьшардың білімділік дағдыларын қалыптастыру, аргументнің берілген мәтініне сәйкес функцияның мәнін табуды және функцияның мәніне сәйкес аргументнің мәнін табуды үйрену

Күтілетін нәтиже

Функционалдық тәуелділікті кестемен жаза біледі жіне оқиды.

Қолданылатын әдіс тәсілдер

АКТ ны қолдану, диалогты оқыту, Оқушылардың жас ерекшеліктеріне сәйкес білім беру және оқыту.



Топтық жұмыс, формативті бағалау

Оқыту мен оқытудағы жаңа тәсілдер

Сабақ кезеңдері

Білім

Тапсырма

Мұғалімнің іс - әрекеті

Оқушының іс- әрекеті

Модуль

Ресурс

Білу

(5 мин)



  1. Функция дегеніміз не?

  2. Функционалдық тәуелділіктің жазылуының жалпы түрі қандай?

  3. Функцияның анықталу аймағы деген не?

  4. Функцияның мәндерінің аймағы деген не?




Сәлемдеседі, назарларын сабаққа аударады

Оқушыларды топқа бөледі

Бағалау парақтарын таратады


Сәлемдесіп, оқу құралдарын дайындайды, топқа бөлінеді

Сұраққа жауап береді.



Мыйға шабуыл

Слайд

Түсіну

(15 мин)

ІІ тапсырма

Жигсо тәсілі



Тапсырмаларды береді

Оқушыларды бақылайды,шығарылған есептерді тексереді.



Топтық жұмыс жасайды.топпен талқылайды, топтан біреуі шығып қорғайды.

Топтық жұмыс

Слайд

Қолдану

(20 мин)


ІІІ тапсырма

№1287


№1289

Математикалық диктант



Тапсырма береді, бақылайды, көмектеседі.

Топтық жұмыс дәптерлеріне есептерін шығарады.

Жеке жұмыс

Слайд

Талдау

(2 мин)

Есептер оқулықтағы №1296

Тапсырма береді

Орындайды

Жеке жұмыс




Жинақтау

(3 мин )


Сабақ туралы өз ойларын жаздыру

Рефлексия жаздырады

Рефлексия жазады, мұғалімге береді

Жеке жұмыс

Стикерге жаздыру , ББҮ дәптеріне

Бағалау

(1 мин)



Өзін –өзі бағалау үйге сыныпта орындаған есептердің қалғаны.№ 1290

Оқушылардың бағалауларын жинайды, өз бағасын қояды

Бағалау парақтарын тапсырады

Жеке жұмыс

Бағалау парақтары



1. Кестені толтыр:

X

-2

-1

0

1

2

У=2х+1

















2. Кестені формуламен бер және қадамын анықта:

х

2

3

4

5

6

7

8

9

у

4

9

16

25

36

49

64

81


Функцияны кестемен беріңдер:

мұндағы , қадамы екіге тең

Бағалау парағы

Аты - жөні



Үй тапсырма-сы

Ауызша есептеу

Графи-калық

диктант


Тапсырмалар

Тест

Есте сақта!

Қоры-тынды




































































































Бағалау парағы

Аты - жөні



Үй тапсырма-сы

Ауызша есептеу

Графи-калық

диктант


Тапсырмалар

Тест

Есте сақта!

Қоры-тынды




































































































Бағалау парағы

Аты - жөні



Үй тапсырма-сы

Ауызша есептеу

Графи-калық

диктант


Тапсырмалар

Тест

Есте сақта!

Қоры-тынды




































































































Бағалау парағы

Аты - жөні



Үй тапсырма-сы

Ауызша есептеу

Графи-калық

диктант


Тапсырмалар

Тест

Есте сақта!

Қоры-тынды


































































































Каталог: uploads -> doc
doc -> Тақырыбы: Ғарышты игеру (аудандық семинар)
doc -> Ғарыш әлеміне саяхат
doc -> Сабақ тақырыбы: Шерхан Мұртаза «Ай мен Айша» романы Сабақ мақсаты: ҚР «Білім туралы»
doc -> Сабақтың тақырыбы Бала Мәншүк ( Мәриям Хакімжанова) Сілтеме
doc -> Ана тілі №2. Тақырыбы: Кел, балалар, оқылық Мақсаты
doc -> Сабақ жоспары «Сәулет және дизайн» кафедрасының арнаулы пән оқытушысы, ҚР «Еуразиялық Дизайнерлер Одағының» мүшесі: Досжанова Галия Есенгелдиевна Пәні: Сурет және сұңғат өнері
doc -> Сабақ Сабақтың тақырыбы : Кіріспе Сабақтың мақсаты : «Алаштану» курсының мектеп бағдарламасында алатын орны, Алаш қозғалысы мен Алашорда үкіметі тарихының тарихнамасы мен дерекнамасына қысқаша шолу
doc -> Тәрбие сағаттың тақырыбы: Желтоқсан жаңғырығы
doc -> Сабақтың тақырыбы : Әбунасыр Әл- фараби Сабақтың мақсаты
doc -> Сабақ жоспары Тақырыбы: Үкілі Ыбырай Мектеп:№21ом мерзімі


Достарыңызбен бөлісу:




©engime.org 2024
әкімшілігінің қараңыз

    Басты бет